1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jaka jest optymalna temperatura waporyzacji

Dyskusja w dziale Rozmowy o paleniu rozpoczęta przez Krokiet w dniu 08.01.2018

1. Krokiet

Krokiet Tuptuś

Siema
    Tak jak w temacie, Jaka jest najbardziej optymalna temperatura waporyzacji suszu. Albo jakiej wy używacie.
    Nie wiem czy rodzaje/modele waporizerów mają jakieś duże znaczenie ale ja mam Xmax Vital.

2. DonPerignon

DonPerignon Autorytet

Z tego co wiem to 190•...ale to zalezy czy np. na 210 Cie dusi czy nie...sprawa indywidualna...topiłem na 220 i było zajo ;)

3. Sinister

Sinister Zagubiony

Na początku nastawiałem temperaturę na 170C. Według badań THC wymaga 157, a CBD 160 - 180. Pozostałe kannabinoidy wydzielają się przy wyższych temperaturach. Po krótkim czasie użytkowania waporyzatora Plenty zauważyłem, że zużyty susz wciąż nadaje się do zwykłego palenia - nadal zawiera wystarczająco związków, aby wywołać haj. Oczywiście trzeba wtedy spalić o wiele więcej, niż w przypadku świeżego suszu. Z tego powodu zacząłem nastawiać waporyzator na maksymalną temperaturę 202C. Po dłuższej sesji z tak ustawionym urządzeniem nie ma już potrzeby palenia zużytego zioła, bo zwyczajnie się to nie opłaca.

4. Adamus10

Adamus10 Autorytet