Jaka jest optymalna temperatura waporyzacji

Krokiet 08.01.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siema
    Tak jak w temacie, Jaka jest najbardziej optymalna temperatura waporyzacji suszu. Albo jakiej wy używacie.
    Nie wiem czy rodzaje/modele waporizerów mają jakieś duże znaczenie ale ja mam Xmax Vital.

2. Z tego co wiem to 190•...ale to zalezy czy np. na 210 Cie dusi czy nie...sprawa indywidualna...topiłem na 220 i było zajo ;)

3. Na początku nastawiałem temperaturę na 170C. Według badań THC wymaga 157, a CBD 160 - 180. Pozostałe kannabinoidy wydzielają się przy wyższych temperaturach. Po krótkim czasie użytkowania waporyzatora Plenty zauważyłem, że zużyty susz wciąż nadaje się do zwykłego palenia - nadal zawiera wystarczająco związków, aby wywołać haj. Oczywiście trzeba wtedy spalić o wiele więcej, niż w przypadku świeżego suszu. Z tego powodu zacząłem nastawiać waporyzator na maksymalną temperaturę 202C. Po dłuższej sesji z tak ustawionym urządzeniem nie ma już potrzeby palenia zużytego zioła, bo zwyczajnie się to nie opłaca.

4. Adamus10

Adamus10 Tuptuś

5. Dużo tutaj zależy od waporyzatora bo trzeba temperaturę dopasować do waporyzatora. Ale jest to mniej więcej 160-180 . Nie powinno sie jej przekraczać bo może to znacznie obniżyć właściwości terapeutyczne. Trzeba samodzielnie wyczuć jaka nam odpowiada.
    Na pewno dużym plusem jest tutaj fakt, ze podczas palenia zioła ulegają waporyzacji, czyli procesowi, w którym do pary przedostają się wszystkie aktywne substancje zawarte w konopiach, między innymi kannabinoidy.

Tak wiec obecnie jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów. Całkiem niezłe promocje na waporyzatory ma obecnie konopny sklep https://konopnysklep.com.pl/waporyzacja/

6. Nie ma to jak odpowiedz na posta sprzed ponad roku alebekaalebekaalebeka

ps:THCV waporyzuje się w temp 220 °C

:]

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. mielenie suszu do waporyzacji

,
  2. w jakiej temperaturze palić z vaporizera forum

Loading...