jak zrobić olejek o zawartości 20%thc

orchi3033 16.02.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. orchi3033

orchi3033 Tuptuś

Witam -proszę o pomoc jak wykonać olejek na bazie oleju kokosowego lub oleju z oliwek z kwiatostanu 17% thc -a potrzebny jest 20% thc .
    Ile gram suszu na ile ml oleju ?

2. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Masz certyfikowany susz że jesteś pewny że posiada 17% THC ?

3. orchi3033

orchi3033 Tuptuś

tak mi powiedziano :(

4. Gandalf.

Gandalf. Gość

Najlepszy olejek wychodzi z haszyszu metoda wykorzystania butanu.
    Wtedy masz gwarancję 20-25% a średnia to 40%+.
    No ale jak chcesz mieć 20% i bawić się w ekstracje na zasadzie oleju to musisz dłuzo jeszcze poszukać. Chyba że już posiadasz wiedzę.

5. orchi3033

orchi3033 Tuptuś

w Polsce certyfikowanego chyba nie kupie :(-jest mi ktoś w stanie pomóc??

6. Gandalf.

Gandalf. Gość

chyba ja nieponimaju..
    Skoro chcesz bawić w robotę olejku, to skąd rozkmina, że w Polsce certyfikowanego nie kupisz? Skoro masz temat i przy minimum nakładu można samemu zrobić butan hash oil niż bawić się w jakieś olejki na bazie tego o czym piszesz w pierwszym poście.
    Jeśli to masz na myśli mówiąc certyfikowany.

7. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

8. orchi3033

orchi3033 Tuptuś

dobrze może od początku -leczę syna na padaczkę CBD i THC. Cbd -cibdol kupuje w PL bo jest legalne o thc nie muszę mówić bo każdy wie.Do tej pory znajomy przywoził mi własnie taki olejek na bazie oleju kokosowego 20% thc-niestety w tej chili nie ma możliwości mi go przywieść .Znalazłam http://www.medycznamarihuana.com/konopny-olej-kokosowy-latwy-przepis-ktory-pomaga-zwalczyc-bol-nudnosci-drgawki/ ale mie ma tam podanych konkretnych przepisów tzn ile czego -dodam iż jestem totalnym laikiem ale muszę to jakoś ogarnąć ponieważ nie mogę przestać podawać tego synowi .

9. Gandalf.

Gandalf. Gość

Gdy w grę wchodzi zdrowie dziecka, kupuj sprzęt i rób grow. I samemu przy inwestycji ok 2500zl wraz z rachunkiem za prąd zrobisz zapasu na rok.

10. orchi3033

orchi3033 Tuptuś

pisałam że jestem laik więc proszę jaśniej ewentualnie jakiś odnośnik do strony

11. Gandalf.

Gandalf. Gość

Popatrz, wejdź w fotorelacje tutaj na forum.
    Ludzie hodują zioło w celach rekreacyjnych albo dilerskich. Jak kto woli.
    Ty masz chorego syna, więc robiłbyś to dla niego.
    Czyli musiałbyś kupić sprzęt do uprawy ziela, ze wszystkim jak pisałem wyniesie ciebie to około 2500zl. Zabierasz się za uprawę ziela, które sam możesz wybrać tzn ma na myśli odmianę która najbardziej pomoże Twojemu synowi. W przeciągu 90dni zabierzesz plon z którego zrobisz rso czyli olejek. Najlepszy jest robiony metoda ricka simpsona, będę mógł zarzucic przepis ale co Ci po przepisie jak nie masz produktu
    Jakby co to pytaj, w miarę swojej wiedzy udzielę Ci porad w temacie.

12. orchi3033

orchi3033 Tuptuś

ok dzięki poczytam -ale ze mnie taki ogrodnika ja z Ciebie pewnie krawcowa :(.Nawet nie mam gdzie to uprawiać a zioło potrzebuję na już (zdrowe zioło dodam )

13. Gandalf.

Gandalf. Gość

Wiesz od czegoś trzeba zacząć, ok 15 lat temu też gadałem jak Ty przy swojej pierwszej uprawie.
    Odnośnie krawcowej masz rację taka krawcowa ze mnie jak z koziej dupy trąba.
    Przecież mieszkasz gdzieś to i masz dom, musiałbys zagospodarować miejsca na namiot uprawowy.
    Pamiętaj że bez marihuany nie zrobisz olejku, bo to produkt bazowy.
    Hodując ziele, masz 100% pewności że zrobisz czysty temat. Szczególnie jeślibyś jechał na bio uprawie bez chemicznych nawozów.

14. Gonzik926

Gonzik926 Użytkownik

Tez jestem za tym

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. olej thc jak zrobic

,
  2. olej z thc przepis

,
  3. olej konopny z suszu przepis