1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jak zrobić małe poręczne bongo?

Dyskusja w dziale Śmietnik rozpoczęta przez EveJLB w dniu 20.02.2012

1. EveJLB

EveJLB Wiedza nadprzyrodzona

Witajcie , wpadłem na ciekawy pomysł zrobienia własnego bongo . Będziemy potrzebować :

-Kisiel smak zależy od was.
    -Butelka po kubusiu <małym> w sumie to jak wy chcecie.
    -Lufka.
    -Zapalniczka żarowa l
    -Łatwopalna rzecz typu zmywasz do paznokci.
    -Sznurek bawełniany czy tam do mięsa.
    -Połowa butelki z wodą
    -Rękawica kuchenna

Na początku bierzemy naszą butelkę i owijamy ją na samym środkiem sznurkiem ok 5-8 razy,po zawinięciu wylewamy na sznurek zmywacz do paznokci tak aby ten sznurek był cały zamoczony. Gdy już zrobimy wystarczy zapalić ten sznurek na ok 20-30 sekund na ręce powinniśmy mieć rękawice kuchenną. Bierzemy i wrzucamy tą szklankę do wody wtedy że tak powiem część dolna odrywa się :) Hmm no już trudniejszą część za nami , musi gdzieś być lufka co nie ? ;d przepalamy małym ogniem dziurkę tam gdzie chcemy mieć lufkę a następnie wkładamy ją :) Hmm co do smaku proponuję dodać kisielu jakiś owoce leśne czy coś w tym stylu :)

Foteczka :

View attachment 485

ciapterblanter likes this.
  2. Enteogenny

Enteogenny Wiedza nadprzyrodzona

Po 1 wolałbym ciągnąć przez gwint, niż przykładać usta do być może ostrego szkła.
    Po 2 kisiel jest gęsty i było by ciężko przez niego przeciągnąć dym.

3. EveJLB

EveJLB Wiedza nadprzyrodzona

Co do kisielu to tylko dałem przykład.

Co do szkła myślę że jeśli byłoby ostre to kropelka i jakieś futerko czy coś ;d

Last edited: 20.02.2012
  4. BlantBrat

BlantBrat Zagubiony

Kisiel zawsze można zrobic rzadszy :)

5. Dr Smoke

Dr Smoke Wiedza nadprzyrodzona

To moje bongo zrobione przezemnie fajnie sie pali, oczywiscie lufke sie wyciaga zeby nabic temat =)

nasiona marihuany, nasiona konopi