Jak zaczęła się wasza przygoda z MJ i tym forum?

Muzyk 06.01.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Muzyk

Muzyk poprzedni nick - Wiki

Siema wszystkim!

Ostatnio rozmyślałem nad tym jak to wszystko się stało, że zacząłem się interesować tematem marihuany i stąd pomysł, abyśmy podzielili się ze sobą swoimi krótkimi historiami :D

Mnie osobiście te tematy ciągnęły odkąd sięgam pamięcią. Jeszcze kilka lat temu, kiedy byłem w tych tematach kompletnym laikiem to lubiłem sobie wejść na THC-THC.com i pooglądać różne roślinki, których nasionka były tam oferowane. Jakieś pół roku temu kiedy zrobiłem to znowu, żeby z nudów pooglądać fotki uświadomiłem sobie, że oglądam to wszystko, a nic się na tym nie znam. Tak właśnie znalazłem to forum i postanowiłem się trochę poduczyć. Konto tutaj założyłem całkiem niedawno chcąc zadać wam trochę pytań, ale postanowiłem zostać na dłużej :D
    Teraz szczerze mówiąc sam nie wiem, czy dobrze robię, że nie wchodzę na to forum przez proxy, żeby ewentualnie w przyszłości nie było przypału, jak to niektórzy mieli na forum haszysz.

Ciekaw jestem waszych historii! :]

• Lubie to x 1
  2. No to ja zacząłem podpalać w technikum miałem takiego ziomka co ogarniał prawdziwa trawke.. bo u mnie w mieście bardzo ciężko o porządny towar.. dopy.. sama chemia niby wyglada jak haszysz a to kurw* dop... trafia sie cos dobrego ale to z outa... później on gdzieś wyjechał za granice no i ciezko było cos dobrego ogarnac tak wiec pomyślałem czemu sobie nie zasadzic troche starch był ale przynajmniej w 100% swoje bez chemi itp. popytałem sie troche i kumpel podesłał mi pare linkow :D no i tak tu trafiłem

3. Mcl

Mcl

Paląc bata z kumplem, spodobało mi sie i chciałem palić częściej, więc wpadliśmy na to żeby posadzić i zarobić. na pierwszy raz miała być już plantacja. dużo czasu zajęlo mi spędzenie na nauce w różnych forum. przed wiosna zrobiłem boxa i zasadziłem, po 1 miesiącu poszły na pole, myślałem, że coś się z nimi dzieje, znalazłem to forum i się zaczełą przygoda. bodajże przez cały rok miałem pod opieka ponad 70roslin af i pełnosezonowe

Last edited: 06.01.2014
  4. High FIVE

High FIVE Gość

moja przygoda zaczeła sie od zaciekawienia glebszej retoryki , metryki ? nasion marihuany tak , w koncu z skadś to sie bierze , tak wiec bylem kiedys przelotnie na haszyszu , po doslownie dwoch tygodniach zalozylem sobie konto zaczylem czytac wiadomo poradnik co i jak jakie nasiona co najlepsze co mozecie mi doradzic heheh ... zas moimi pierwszymi seedami byloo Diesel Ryder jeszcze od f2seeds ale z ganja farmera heheh nic mi nie wyroslo :PP... pozniej Wr + auto maxi ... no i leci juz 3 sezon ktory wyszedl mi najbardziej przyzwoicie z wszystkich pod wzgledem plonow roslin oraz rekordku wypalonego tematu w 2 tyg. hehe no i zostaje do dzis a ze mam dwie rece to zawsze cos skrece ... sam fakt bardzo to wciaga dla mnie to jest taki mały nałog hehe ale co mozna robic lubie ogrodnictwo bo po za marihuana takze pomidorki ogorki itp itd , ogrodek musi byc zielonyy ... :) Mozna tu duzo opisywac ...

5. Moja przyyoda zaczela sie dluuugo przed pierwszym paleniem. od dziecka sie interesowalem wszelkiego rodzaju uzywkami, i to mowie na serio, zaczalem czytac o takich rzeczach w wieku 12-13 lat. Czytalem wszystko co mi wpadlo w rece, od naukowych pracach o dzialaniu, przez wypytaeanie wujka neurologa przez amerykanskie forum o narkotykach. W wieku 15 lat pierwsze palenie, spodobalo mi sie i zaczalem sie interesowac sensi. Znalazlem forum haszysz i juz mialem zapal zeby uprawiac, ale wtedy to dobrze ze nie wypalilo i nie zamowilem, bo chcialem pod zwykla zarowka trzymac ;f. Potem, wpadlem w nalog czytania fotorelacji. Od 16 roku zycia prawie codziennie patrzylem na zdjecia plantow, fotorelacje itd. Najfajniejsze bylo przegladanie stron z nasionami i przemyslenia co bym posadzil itd. Teraz gdy mam 19, i zdecydowalem sie na wlasne panny znalazlem przypadkiem to forum. Odrazu zauwazylem przyjazniejszy klimat niz na haszyszu, gdzie same zjebki i wszyscy wydaja sie byc wrogo nastawieni. Zarejestrowalem sie, i jest swietnie :D

• Lubie to x 3
  6. 1 raz zajarałęm z 3 lata temu niecałe , spodobało się ale to shitowy shit od dilla ! Potem czytąłem na haszu ale tam niski poziom forum jest , no to co znalazłem dobre forum , jeden out przeleciał przed oczami , drugi niewypalił przez ślimaki a trzeci? teraz własnie jest trzeci ! Pozdro !

7. TomislaV

TomislaV Kumaty

Ja od zawsze chciałem zapalić. Na szczęście udało mi się najpierw posadzić, a później spróbować z ulicy. To forum znalazłem jako pierwsze, bo potrzebowałem pomocy w zasadzeniu. Udało mi się zasadzić, zjarać co miałem i lece teraz na ulicznym, na szczęście mam pare gości, który w sumie mają dobry towar. ;) wszystko stało się rok temu

8. malvs

malvs Gość

jakiś 2-3 lata palenia od dila, ale stwierdziłem, że co własne to przynajmniej wiem jak było hodowane i co to tak na prawdę jest więc przenoszę się na własne, a forum jakoś bardziej mi się spodobało w wyglądzie i społeczności

9. RAS K.O

RAS K.O Tuptuś

pierwsza przygoda w podstawówce, kupowałem, ale wiadomo, że raz było lepiej a raz gorzej... stwierdziłem, że przyjemniej będzie palić to na co poświęca się sporo czasu i mniej pieniędzy, a forum jest zacne i tyle powiem na ten temat

10. Tematem zarazil mnie kolega ktoremu jestem bardzo wdzieczny, pokazal mi co i jak i zawsze służył dobra rada. Niestety wyjechał i musze sobie radzic sam polecil mi to forum dlatego załozyłem konto :) Nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo kolega wyjechal ale to forum to prawdziwa skarbnica wiedzy :) Pozdrawiam

11. Ja za gowniarza posadzilem pierwszy raz w donicy mamy z boku by nie widziala a w niej rosla pelargonia ;D nie wiem co to byla za pestka ale wyrosla na balkonie na 150 cm :lol: cale okno zaslonila ;] rodzice nie wiedzieli ale pozniej ojcu powiedzialem co to jest to sam mi podlewal jak wyjezdzalem do rodziny na wakacje ale ze mialem ciotke konserwatywna jak sie dowiedziala co to jest to zlamala mi to w dwóch miejscach ;] przykre ale cuz musialem suszyc i od tej pory lubie to ;] mialem duza przerwe w uprawie ale teraz od roku kombinuje ;]

12. BWM

BWM

Ja zas duzo pilem... bylem przeciwnikiem konopii i wszystkiego co z nia zwiazane... myslalem, ze kopiaca marycha jest podlewana bezyna i domestosem :D wkurwialo mnie MWK i ludzie co jarali... kiedys uslyszalem przypadkiem wypowiedz jednego polityka "skad wiesz ze to nie dobre jesli nie sprobowales?" po jakims czasie zdarzyla sie okazja i z ciekawosci zajaralem :D na poczatku myslalem ze umieram ! :D ale pozniej sie zrobilo fajnie :) pozniej jeszcze kilka razy zapalilem, poznalem pewnego fajnego ziomka i wlasnie niedlugo bedziemy miec zniwa pierwszych plantow :D a na forum sie zarejestrowalem bo chcialem zadac kilka pytan a o forumhaszysz czytalem ze sa przypaly juz wczesniej :) ale tutaj tez sa zajebusy... ale sa tez fajni ludzie jak np. kwiatek czy bogus :D pozdro panowie :)

• Lubie to x 5
  13. Wiz khalifa mnie namowil do jarania,podobaly mi sie jego nuty i wgl wiec pewnego dnia kumpel wpadl z gibonem wiec zajaralem i mi sie to spodobalo ;D a forum to najpierw przegladalem haszysz ale tam wszyscy gnoja kazdego wiec poszukalem innego forum i wpadlem tu ;D teraz jestem w trakcie 1 outa i mam 6 WR af i 6AK af ;D
    Pozdro

• Lubie to x 1
  14. Pierwszy raz zapalilem jak mialem13 lat .Zawsze lubialem oglądać strony z nasionkami . Teraz mam 15 lat i 2 dni temu zacząlem swoją pierwszą uprawe . Natomiast z tego forum dowiedziałem sie wielu ciekawych rzeczy :)

15. forum nie jest od 18 lat?

16. heeh ale się wjebał,do książki a niee

• Lubie to x 1
  17. Crash_Kush

Crash_Kush Tuptuś

Palić, paliłem od szczeniaka, czasem rzadziej czasem gęściej. Były tematy o sadzeniu ale nigdy z tego nic nie było. Miałem nasionko i je posadzilem na parapet ale men wyszedł i powyciągany. Prowizorka. Temat powrócił po rozmowie z kumplem. Była to odległa idea ale zacząłem czytać forum, oczywiście kwestie bezpieczeństwa były najważniejsze. Zamówiłem pierwsze nasiona, boksa złożyłem. Zarejestrowałem sie i tak fr pierwsza poszła, pierwszy plon i własne palenie. Lubię poznawać nowe tematy, jednak zauważyłem, ze wkręcając się w to zacząłem czuć się zbyt pewnie i moja mała uprawa stała się czymś normalnym, częścią życia i hobbym. Przez to powstaje taki złudny brak zagrożenia. Staram się pilnować i ciągle sobie to uświadamiać, że przypał jest jak miłość, śmierć i sraczka - wszystkie przychodzą znienacka. Cieszcie się ale i strzeżcie się.

• Lubie to x 6
    Last edited: 11.06.2014
  18. dzonson.

dzonson. Błyskotlwy

moj pierwszy buch polecial w gimnazjum na przerwie ;f to byl marzec.. a w kwietniu juz mialem swoje krzaki na spocie ;]

• Lubie to x 3
  19. ja skończyłem gimbazjum i w pierwszej klasie zawodówki zajarałem po raz pierwszy to był wrzesień w marcu zacząłem swoją uprawę która straciłem ktoś mi ukradł krzaki potem się rozwinęło :d i tak tu jestem z pierwszy raz na forum tutaj wpadłem przez przypadek i się zadomowiłem :D
    dla niejasności 1 mój buch który był we wrześniu miał miejsce prawie 3 lata temu jestem już dorosłym człowiekiem w pełni odpowiadający za swoje czyny :)
    ktoś pisał ze teraz ma 3 out piona też mam 3 out z czego 1 mi wyszedł do końca :)
    EVEJLB piona

• Lubie to x 1
  20. Ja tu na forum jestem z względu bezpieczeństwa ip, na # musisz uzywać nie wiadomo czego :) mimo to i tak polecam używać Tor'a

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. raz zapalilem trawke

Loading...