Jak wygrać ze smerfami.

Gość 22.10.2017

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Gość

  Gość Gość

  Każdy wie ,że wszędzie w sieci, na ulicy i przy growshopach (widziałem ,że niedaleko mojego jakoś często jeżdżą) kręcą się smutni panowie zwani również smerfami. Niestety nie jest to gatunek na wymarciu, jest ich sporo. Każdy z nas słyszał o psie Pawlowa tak jest i tu. Kiedy chcemy szkolić pieska żeby jako dorosły i groźny Szarik strzegł bezpieczeństwa w naszym folwarku i chcemy utrzymać w tym kołchozie monopol na przemoc oraz inwigilować każdą dziedzinę życia musimy za szczeniaka wyszkolić nasze pieski. Dajemy im kiełbasę i patrzymy jak robią co chcemy.
  Trzeba pamiętać ,że ściany mają uszy nawet w dupie.

  Kupując sprzęt, nasionka ,nawozy oraz ziemię trzeba uważać. Nie przenosić 1000l ziemi w środku dnia. Nie parkować przed growshopami. Patrzeć w lusterka czy ktoś za nami nie jedzie nie korzystać z samochodu który jest zarejestrowany na osobę która mieszka w miejscu gdzie robimy to... to co chcemy nie robiąc nikomu krzywdy. Volenti non fit iniuria!!! Więc jeśli mamy już zagwarantowane zaopatrzenie zaczynają się kolejne schody. Prąd, wyrzucanie i przywożenie ziemi, zapach hałas. Oczywiście przy komercyjnych uprawach trzeba również uważać z kim gdzie i kiedy... Nie możemy popadać w rutynę, jeśli udała nam się 1-2-3-4 uprawa i robimy to nawet od lat to nie znaczy ,że będzie tak dalej. Często ,a jak nie zawsze nasza głupota jest naszym największym wrogiem.

  No zakładając ,że nie trzeba się martwić już o zaopatrzenie jak i hałas zapach i inne rzeczy które może zobaczyć nie tyle co przeciętny Szarik ale i zwykły Kowalski.
  To waszym zdaniem gdzie należy uważać podczas całego przedsięwzięcia?
   
 2. judaista

  judaista Moderator Moderator

  Tia, a skąd my mamy wiedzieć, że nie jesteś psem który szuka wskazówek u źródła haha
   
  • Lubie to x 8
 3. Alibaba

  Alibaba Tuptuś

  coraz to bardziej podstępni ci bez ambicji haha
   
  • Lubie to x 4
 4. Stary Zgreed

  Stary Zgreed Zagubiony

  Ja się dziwię,że temat jeszcze ''wisi''...śmierdzi prowokacją na odległość...a jeśli nawet nie,to lepiej dmuchać na zimne.
   
  • Lubie to x 1
 5. judaista

  judaista Moderator Moderator

  Temat zostawiłem dla beki. Napisał go gość także nie ma niebezpieczeństwa, że jakiś mniej rozgarnięty użytkownik napisze coś autorowi na pw.
  Zgadzam się z tobą, że temat śmierdzi, dlatego można się pośmiać z nieudolnych prób organów ścigania. Jeśli napisał to policjant to jakiś świeżak albo desperat ;D
   
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.
Loading...