1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jak wygrać ze smerfami.

Dyskusja w dziale Dobry Humor rozpoczęta przez Gość w dniu 22.10.2017

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Gość

Gość Guest

Każdy wie ,że wszędzie w sieci, na ulicy i przy growshopach (widziałem ,że niedaleko mojego jakoś często jeżdżą) kręcą się smutni panowie zwani również smerfami. Niestety nie jest to gatunek na wymarciu, jest ich sporo. Każdy z nas słyszał o psie Pawlowa tak jest i tu. Kiedy chcemy szkolić pieska żeby jako dorosły i groźny Szarik strzegł bezpieczeństwa w naszym folwarku i chcemy utrzymać w tym kołchozie monopol na przemoc oraz inwigilować każdą dziedzinę życia musimy za szczeniaka wyszkolić nasze pieski. Dajemy im kiełbasę i patrzymy jak robią co chcemy.
    Trzeba pamiętać ,że ściany mają uszy nawet w dupie.

Kupując sprzęt, nasionka ,nawozy oraz ziemię trzeba uważać. Nie przenosić 1000l ziemi w środku dnia. Nie parkować przed growshopami. Patrzeć w lusterka czy ktoś za nami nie jedzie nie korzystać z samochodu który jest zarejestrowany na osobę która mieszka w miejscu gdzie robimy to... to co chcemy nie robiąc nikomu krzywdy. Volenti non fit iniuria!!! Więc jeśli mamy już zagwarantowane zaopatrzenie zaczynają się kolejne schody. Prąd, wyrzucanie i przywożenie ziemi, zapach hałas. Oczywiście przy komercyjnych uprawach trzeba również uważać z kim gdzie i kiedy... Nie możemy popadać w rutynę, jeśli udała nam się 1-2-3-4 uprawa i robimy to nawet od lat to nie znaczy ,że będzie tak dalej. Często ,a jak nie zawsze nasza głupota jest naszym największym wrogiem.

No zakładając ,że nie trzeba się martwić już o zaopatrzenie jak i hałas zapach i inne rzeczy które może zobaczyć nie tyle co przeciętny Szarik ale i zwykły Kowalski.
    To waszym zdaniem gdzie należy uważać podczas całego przedsięwzięcia?

2. judaista

judaista Geniusz

Tia, a skąd my mamy wiedzieć, że nie jesteś psem który szuka wskazówek u źródła haha

8 people like this.
  3. Alibaba

Alibaba Forumowy guru

coraz to bardziej podstępni ci bez ambicji haha

4 people like this.
  4. Stary Zgreed

Stary Zgreed Banned

Ja się dziwię,że temat jeszcze ''wisi''...śmierdzi prowokacją na odległość...a jeśli nawet nie,to lepiej dmuchać na zimne.

1 person likes this.
  5. judaista

judaista Geniusz

Temat zostawiłem dla beki. Napisał go gość także nie ma niebezpieczeństwa, że jakiś mniej rozgarnięty użytkownik napisze coś autorowi na pw.
    Zgadzam się z tobą, że temat śmierdzi, dlatego można się pośmiać z nieudolnych prób organów ścigania. Jeśli napisał to policjant to jakiś świeżak albo desperat ;d

Thread Status:
Not open for further replies.