1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

jak wygląda marihuana?

Dyskusja w dziale Hyde Park rozpoczęta przez Rashujacy Mieciu w dniu 21.02.2012

 1. 1. Marihuana (pot. baka, topa, zielone, zioło, trawa, palenie, bakanie, jarańsko, temat, stuff, jazz i wiele innych)

  2. Jakie są ceny w Polsce? Zależy od jakości trawki ale zazwyczaj jest to: 0.5g - 15 zł, 1g - 30 zł, 2.5g - 75 zł, 5g - 150 zl, 25g - 750 zł, 100g - 3000 zł.

  3. Jak wygląda marihuana? Zioło, które kupujesz powinno być w tzw. bobach czyli zaschniętych kwiatach.
  [​IMG]

  4. Dilerzy będą próbowali wcisnąć ci miał czyli zaschnięte, zmielone liście, które zawierają stosunkowo mało THC. Zamiast miału dostać można majeranek, bazylię albo w najlepszym wypadku jakies dopalacze.
  [​IMG]
  Jeżeli dostaniesz około 2/3 bobów i reszte miału możesz być zadowolony. W przeciwnym wypadku proponuję po prostu zrezygnować z zakupu. Niech diler wie, że jesteś wybredny, nie możesz przecież palić gówna.

  5. Co to jest skun? Skun to znaczy, że tyle samo tam konopi co chemii. Po skuniaku jest troche inna masa, bardzo intensywna ale trwa krótko a potem mamy tzw. zwałe czyli pogarsza nam sie szybko humor i chcemy zapalić znowu. Nie polecam, ale często tylko to można dostać.

  6. Po czym rozpoznać wagę zakupionego towaru? Proponuję kupić wagę jubilerską (cena około 30 zł na allegro), jednorazowy wydatek, a jeżeli lubisz sobie zapalić kasa szybko się zwróci.

  7. Jak palić? Najpopularniejszym sposobem palenia w Polsce jest lufka (pot. szkło, lufa, fifka, działo). Kiedy już taką zakupimy (prawie każdy kiosk, cena od 50 do 60gr), należy ją włożyc do pakietu i nabić od szerszej strony jak najwięcej zielska.
  [​IMG]

  8. Gdy nie ma szkła, można palic w sumie ze wszystkiego: butelek, żarówek, wiader, paczek po papierosach, pazłotek, tu ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia Najbardziej kopnie was jednak palenie z wiadra, tutaj wesoła babcia
  [​IMG]

  9. Co zrobić , żeby diler mnie nie oszukał? Po pierwsze zanim zawiniesz powiedz, żeby palenie było w pakiecie (woreczek strunowy, cena 2zł za 100szt. w każdym sklepie papierniczym) a nie w np. papierze albo folijce po papierosach przypalonej z góry zapalniczką. W tym wypadku nie masz szansy żeby sprawdzić temat przed zapłaceniem
  [​IMG]

  10. Po drugie tak jak w punkcie 3. musisz zobaczyć czy są bobki, jeżeli są to na 90% jest to marihuana, bo każde ziele typu majeranek jest drobno zmielone. Po trzecie nigdy nie dawaj pieniędzy zanim nie dostaniesz woreczka, na tekst typu "daj kase, zaraz przyniose Ci trawe" odpowiadaj "spierdalaj".

  11. Coś jeszcze? Tak, nie mieszaj dopalaczy z ziołem. Nie noś przy sobie gdy idziesz wypić piwko w parku (duża szansa na spotkanie z policją). Jak trzymasz w domu to trzymaj poza swoim pokojem (gdy policja przeszukuje dom to zazwyczaj tylko pokój osoby u ktorej znaleźli marihuanę). Kupuj od znajomych a nie od obcych dilerów.
  Jak się ładnie najarasz idź do kina na film w 3d.
  [​IMG]

  Zastrzegam sobie prawo do poradnika! Nie kopiowac na inne fora chyba ze wyraze na to zgode.
   
  Labirynt and demiksior like this.