1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jak to wyglada???

Dyskusja w dziale Ocena twoich roślin rozpoczęta przez marcopolo w dniu 07.02.2018

1. marcopolo

marcopolo Weteran

Siema!

Nasiona:
    2x super skun fem
    2x ak47 fem

Oswietlenie:
    Box:0,36m2
    FF/70w/ + mars hydro 48
    Podloze:
    biobizz light mix/3 tygodnie/
    biobizz all mix /w docelowych/
    donice: 7L
    Nawozy: biobizz fishmix,biobloom,topmax

Panny maja 45 dni,od 7 dni na inducji.Mam pewne obawy co do kolorystyki 2 skunow,sa zdecydowanie jasniejsze od ak 47.Papu dawkowane tak samo,2x woda,1x biobloom+topmax/2ml na L-od przelaczenia/,w miedzy czasie woda + fishmix/srednio raz na 2 tygodnie/
    Pytanie do growerow,ktorzy jada organicznie: To jest normale?,A moze zapodac im cos z azotem/mam canna biovega/.

4 people like this.
  2. benger

benger Weteran

Ta na prawo mocno zielona za dużo azotu zapewne ma w sobie, a reszta generalnie na pierwszy rzut oka moim zdaniem wygląda ok ;)

2 people like this.
  3. marcopolo

marcopolo Weteran

OK. 2 z tylu dostana dawke biocanna vega,reszta woda przez kilka dni:)

4. Magson

Magson Geniusz

Ja ostatnio musiałem zrobić Flush bo przedawkowałem nawóz... Tydzień leje wodę i dojdą ;]

1 person likes this.
  5. marcopolo

marcopolo Weteran

Flusha robil nie bede,ale przez kilka dni beda dostawaly czysta wode-zobaczymy co bedzie:rastaman:

6. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Kolor przeciez maja bardzo ladny wiec po co lejesz im nawoz na wega skoro mowisz ze indukuja

--- Dodano ---

Chociaz jak sie tak przypaczyc to ta lewa z tylu troche za jasna teraz nie wiem czy to przez flash z aparatu czy ona faktycznie az taka jasna na tle innych

1 person likes this.
  7. marcopolo

marcopolo Weteran

[/COLOR]Chociaz jak sie tak przypaczyc to ta lewa z tylu troche za jasna teraz nie wiem czy to przez flash z aparatu czy ona faktycznie az taka jasna na tle innych[/QUOTE]

Te dwie z tylu faktycznie sa duzo jasniejsze.Sam juz nie wiem,moze genetyka:rastaman:
    Mimo tego ze indukcja,to z tego co wiem/moge sie mylic/,mozna jeszcze uzupelniac braki N w diecie roslinek:karmi:

8. Możliwe że im czegoś brakuje, podobnie z amką miałem też na organiku. Warto pamiętać że kolory też są jedne bardziej jaskrawe drugie ciemniejsze. Jak widzisz że żółć postępuje to aplikuj im trochę szamki wegowej z azotem.

1 person likes this.
  9. Mroczny Pomiot

Mroczny Pomiot Weteran

Siema Marco.Nie chcę nic sugerować ale miałem kiedyś podobny problem z automatami.Głowiłem się nad tym dość długo.Ph masz odpowiednie w glebie?Zaszczepiłeś ją czymś?U mnie były problemy z przyswajaniem żelaza.Na początku jaśniały od góry.Później zaczęły żółknąć.Okazało się że ph metr mi dupnoł.Poratowało mnie obniżenie ph gleby i podanie nawozu z większą zawartością żelaza.Kombinuj ja nic więcej tu nie wymyśle.Pozdro

1 person likes this.
  10. marcopolo

marcopolo Weteran

PH w przedziale 6.1-6.4/woda z podstawki/ ,staram sie sprawdzac raz w tygodniu. Chyba zostawie to tak jak jest.Dwie jasniejsze dostaly dzis 2ml biovega/1,5 L wody.Zobaczymy za kilka dni;]
    Podloze nie bylo niczym wzbogacane/szczepione/,tak jak pisalem w 1 poscie: light mix na start,po 3 tygodniach do all mixa.Zero dokarmiania podczas wega,tylko woda,woda+fishmix oraz moze 2-3 razy woda + biorhizotonic canna .Dzieki ,bede bacznie obserwowal co sie bedzie dzialo:Piona:

1 person likes this.
  11. Mroczny Pomiot

Mroczny Pomiot Weteran

Lepjej niekiedy nie szukać igły w stogu siana;d:Jak ph odpowiednie to żelazo odpada.Powodzonka z plantami

12. marcopolo

marcopolo Weteran

40 Dzien FLO
    Jakos idzienagitarze
    Papu: 5ml biobloom+topmax/L co 3 podlanie.

13. mlynu345

mlynu345 Autorytet

odpowiadając na pytanie w tytule - wykurwiście

14. marcopolo

marcopolo Weteran

Polecialy dwa sampelki i za tydzien kosa;drzewo:

15. Racuch

Racuch Forumowy guru

rewelacja az mi sie zachciało lolka :)