1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jak się pali haszysz?

Dyskusja w dziale Rozmowy o paleniu rozpoczęta przez suchy000 w dniu 17.01.2014

1. suchy000

suchy000 Użytkownik

Wiem że jest to zły dział, ale nie wiem w jakim założyć ten wątek. Jestem ciekaw jak się pali hasz, ale nie taki zwykły twardy, tylko taką "plasteline"
    Jak najlepiej to palić żeby się dobrze zbakać?

2. Crune

Crune Stary wyjadacz

Nabijasz kuleczke do lufy, ogrzewasz szkło, nie przypalasz bezpośrednio jak trawe, tylko ogrzewasz szkło mniej więcej na środku płomienia i delikatnie powoli ciągniesz ;]. Miłej fazy. Dobrze sie sprawuje zapalniczka żarowa do palenia haszu, ale każdą da sie zapalić ;].

howhigh:D and suchy000 like this.
  3. Modliszka

Modliszka Expert

Dokładnie tak jak Pan Crune napisał-jak dla mnie najlepsza metoda do tego hasz rozpłynie sie po lufce i opał z takiej lufki ostro ryje czerep

4. Mcl

Mcl Forumowy guru

Z fifki też można, jeżeli masz.
    Ogrzeawasz hasz na foli alu, kluczu, mieszasz z tytoniem i jarasz.

5. psaser

psaser Błyskotlwy

mi najlepiej paliło się ze szklanki. na płucach nic nie czuć a bania nieziemska

6. Herbatnik

Herbatnik Kumaty

Najlepiej to wbijać w fifkę trochę haszu i troszkę baki i jest git, albo z bonga taką mieszankę.

7. Botanick

Botanick Kumaty

ja szczerze to nie kombinuje - gandziucha na rozpalke w ktora owijam hasz i w lufe, grzejesz obracając i jest dobrze :]

8. Wingo

Wingo Tuptuś

Fajnie się pali z pod szklanki;
    [video=youtube;F0MbOt3c6sc]http://www.youtube.com/watch?v=F0MbOt3c6sc[/video]

9. As Kier

As Kier Autorytet

podobno fajnie jest nabić baki do bonga a na to dać hasz, stopić hasz ( nie zapalić!! ) w gandzie i wziąć takiego bucha. ponoć rozwala łeb ;f

10. Spróbujcie sobie nabić w lampę a potem dodać UR-144 ,wykurwia nieziemsko ;d

nasiona marihuany, nasiona konopi