1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jak rozpoznać płeć konopi

Dyskusja w dziale Płeć konopi rozpoczęta przez cybuch w dniu 11.03.2011

1. cybuch

cybuch Błyskotlwy

Rośliny żeńskie!

Perflowers:
    - Na roślinach żeńskich powstają (najczęściej na rozwidleniach) "pręciki".

Niedojrzałe:
    - Widoczne kwiaty, roślina zaczyna produkować żywicę.

Dojrzałe:

Rośliny męskie!

Perflowers:
    - Na roślinach męskich widać młode "jaja" wyglądają one jak zielone włochate kule.

Niedojrzałe:
    - Męskie kwiaty z pyłkiem zaczynają dojrzewać.

Podsumowanie:

Hermafrodyta!
    Widać dojrzałe, głównie otwarte, jasne męskie kwiaty oraz w większości już pozapładniane- żeńskie produkujące nasiona np. na czubku.
    Widać wyraźnie otwarte męskie kwiaty i można się dopatrzyć młodych żeńskich słupków. Widac też kropelki żywicy na żeńskich torebkach. Z otwartych męskich dzwoneczków sypie się żółty pyłek.

OWOCE ROSLIN

Babelgum and Starkus like this.
  2. Witam jestem nowy chialem sie dowiedziec jaka mam plec rosliny

3. Salam alejkum

Salam alejkum Administrator Staff Member Administrator

witaj, wklej zdjęcie pomożemy

4. Salam alejkum

jeszcze za mała i nie pokazała płci

5. Siema zaczynam uprawe ziela w kanadzie a dokladnie w montrealu mamy tu warunki symulowane do polskich . jnteresuje mnie jak mozna uzyskac dobry towar w krodki czas

6. Ok dziei za odp . "krodki" lol a masz moze rade na upierdliwe slimaki ktore pozeraja liscie ;(

7. Salam alejkum

slimakol, kupisz w kazdym ogrodniczym

8. MCrusek

MCrusek Banned

o chłopie CO TO JEST!!! to mi wygląda na faceta zrób zdjęcie blizej..chociażby była by kobieta i tak nic z tego nie będzie!!!

9. gluchy

gluchy Guest

Witam

Moja roślinka jest młoda (ok30cm ) i wyrosło trzecie pięterko z liśćmi 7 palczastymi;) i dookoła przy łodydze pojawiły się małe zielone kulki. Czy to już ten okres że wiemy że to chłopak i wywalamy?

pzdr

10. diselryder

diselryder Geniusz

Najlepiej jak byś wrzucił zdjęcie.Istnieje możliwość że się już określiła a z tego co piszesz to wychodzi że facet.

Zdjęcie bardzo by pomogło.

11. Miszczu

Miszczu Autorytet

Dodam jeszcze ze występuje płeć - Hermafrodyci są to rośliny posiadające narządy płciowe zarówno męskie jak i żeńskie. [ Albo Kosz albo Makumba ] ;d

12. Moldwan

Moldwan Tuptuś

Attached Files:

13. diselryder

diselryder Geniusz

Tak kolego wyglądają na żeńskie.Skoro kupiłeś FEMI to do końca nie rozumiem sensu tego pytania.

Ale rozumiem.Chciałeś się upewnić.

14. Salam alejkum

Co do kolegi wyżej to też zdaje mi się, że wszystkie żeńskie choć zdjęcia nie są najlepszej jakości ale skoro kupiłeś feminizowane nasiona to raczej będą wszystkie żeńskie chyba, że kupiłeś je w jakimś shitbanku.

Ten temat to jest tylko poradnik i przykład jak rozpoznać płeć konopi dlatego zamykam ten temat, a jak ktoś ma problem z rozróżnieniem płci to proszę o napisanie tematu w tym dziale Rozpoznanie płci konopi

15. Haszyszowy

Haszyszowy Inspiracja

Attached Files:

16. Żwirek

Żwirek Stary wyjadacz

słąbe foty ale na 95% tak

17. Haszyszowy

Haszyszowy Inspiracja

Słuchaj bo to było tak :) na poczatku były wloski tak jak przy żeńskim ale też gdzie niegdzie są takie kurki pod spodem :/ i własnie nie wiem :/

18. Żwirek

Żwirek Stary wyjadacz

no to masz herme zrób lesze foty

nasiona marihuany, nasiona konopi