1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Jak przekonac ignorantke do mj?

Dyskusja w dziale Nauka i Natura rozpoczęta przez Gordon Freeman w dniu 23.12.2015

1. Gordon Freeman

Gordon Freeman Inspiracja

CZy jest ktos w stanie podeslac jakis artykul, ciekawy film zeby moc oswoic z mj zeby nie byla z gory brana za cos bardzo zlego, jak narkotyk zaraz obok heroiny itp.

2. tak
    Google
    nie mozna przekonywać bo to = namawianiem, co Ci przeszkadza heroina obok. i jedno i drugie to narkotyk i w tej grupie powinny zostać. tylko opróćz tego powinno być na tej liście o wiele wiele więcej substancji również w tym kawę i herbatę- tak one tak samo zminiają stan Twojej świadomości. Kazdy ma inne skutki uboczne itp itd.

3. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

tu chodzi o poglady a nie o namawianie!!!a to co innego skoro typiara łączy heroine z marihuana

ja bym jej wlaczyl fimlmy z wywiadami matek chorych dzieci,lekarzy pokazac co na zachodzie sie dzieje i w USA w ostatnich czasach.Takich filmiki znajdziesz w sieci

4. Xorax

Xorax Wiedza nadprzyrodzona

Nie przekonasz za pomocą jednego filmu czy artykułu. To trwa, bardzo długo trwa. Moja dziewczyna gdy usłyszała że palę marihuanę, brałem kokainę, amfetaminę itp. Popłakała się... Tak płakała, dla niej było to straszne. Dziś, sama pali. Amfetaminę itp nie toleruje tak samo jak i ja w tej chwili (no grochy braliśmy raz razem, taki mały odskok). Jak do tego doszliśmy ? Bardzo dużo rozmów, nie namawiałem tylko tłumaczyłem, pokazywałem artyuły zarówno te dobre jak i złe, nie ukrywałem efektów ubocznych takich jak np pogorszenie pamięci krótkotrwałej. W końcu sama zaczęła zauważać że to co piszą media to bzdury, zresztą modra jest więc rozumiała to że w jaki sposób jakiś polityk czy dzienikarz może nam mówić że marihuana działa tak i tak, skoro sam nigdy nie palił ? Powodzenia i pamiętaj że nie możesz na siłę rozmawiać nie chce to nie, spróbuj za tydzień, miesiąć, rok.

1 person likes this.
  5. A po huj wogóle gadać z ignorantem?

1 person likes this.
  6. Al Bundy

Al Bundy Expert

Ja bym jej jednak połamał szczękę ;d

1 person likes this.
  7. karson

karson Kumaty

Nie przekonasz.

8. pajonk skłerk

pajonk skłerk Stary wyjadacz

Dymem trzeba przekonać. Inaczej to nie ma jak..
    Musi przypalić i sie wtedy zastanowić ;d

9. azavec

azavec Forumowy guru

Trochę temat odkopany, ale... ;d Jeżeli przekonywać do palenia - nic na siłę, zapali, jak będzie chciała (i o ile będzie chciała). Nie ma co kogoś do tego przymuszać.

Jak o legalizacje i dekryminalizacje - no to tu dziesiątki argumentów:
    przestępstwa bez ofiary,
    wątpliwa moralność karania osób, które zamiast alkoholu i papierosów wybierają inną używkę,
    olbrzymie pieniądze wydane na ściganie i karanie użytkowników marihuany,
    karanie osób ściągających marihuanę jako lek - sprawa Dołeckich,
    fakt, że dekryminalizacja i przesunięcie funduszy np. na edukacje wpływa znacznie lepiej na zmniejszenie ilości użytkowników (patrz Portugalia),
    bezpieczeństwo użytkowników, którzy nie muszą się bać, że zamiast mj dostaną jakiś dopalacz, na co często nie mają wpływu,
    sprzedaż narkotyków to teraz domena grup przestępczych - w Szwajcarii gdzie MJ nie jest legalna, a jedynie zdekryminalizowana nie ma problemu z dillerami na ulicy,
    za gwałty czasem są zasądzane niższe kary niż za handel marihuaną co jest już kompletnym skandalem
    ...
    no i tak można cały dzień

aaa, i szczególnie polecam publikacje np. prof. Vetulaniego (który może być dobrym autorytetem w sprawach legalizacji i ogólnie podejścia do mj)

10. pajonk skłerk

Azavec ja zawsze przymuszam do stłoczenia wiadra z dwulitrówki od cocacoli, w ciemnym zaułku ;d
    100% skuteczności, sprawdzone nie raz

11. I bardzo słusznie. Powinien być nakaz walenia wiader w ilości nie mniejszej niż 3 na dobę.

12. Antymateria

Antymateria Błyskotlwy

a wsadz jej topa do kiełbasy :P

13. pajonk skłerk

lolz ;f haha
    podstępne niecne uczynki :cwaniak:

14. azavec

azavec Forumowy guru

W sumie ja tak zacząłem palić ;d dali mi bongo i nie wiele miałem do gadania - a wcześniej sobie mówiłem, że nie wiem co miałoby się stać, żebym zaczął palić :v

15. pajonk skłerk

A mi się tak zdarzyło, że pierwsze 2 razy to zapaliłem peklu który nic mnie nie kopnął wogle.. Nie wiedziałem co mam o tym myśleć do trzeciej próby, w której to koledzy ogarneli taki smar że jasny hooy. Zbufczyłem całego krana i miałem ostrą faze, a potem grube loty xD

16. 2515

2515 Forumowy guru

Ignorantowi trzeba dymem dmuchnąć w oczy.
    Ale nienależy być z byt natrętnym, trzeba szanować czyjeś poglądy...

1 person likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi