Jak przedłużyć stosunek?

zder 29.05.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. zder

zder Tuptuś

Witajcie mam takie pytanie. W jaki sposob wydłużacie stosunek? Mam ten problem, ze szybko dochodze i chciałbym trochę dłuzej. Widze się z dziewczyna raz na tydzień i zdarza się że jestem tak podniecony, że od razu kończę.

2. mlynu345

mlynu345 Tuptuś

Zwal se knage przed stosunkiem

3. heheheh jaki temat
    idz do jakiejs kolezanki przed wizyta laski swej :)

4. Masz kilka sposobów hehe
    niech laska skubnie pętko wczesniej, zakręcić śmigłem jak młynu podpowiadahaha a najlepszy to zjaraj się tak żeby kuźka nie drygneła ;d

5. Zajaraj ze dwie lufy popraw browarem, polecam haha :D

6. Ta dwie lufy jak on widzi cipsko i jajca juz plują, ze dwa gramy kolego minimum.

7. KWKZ

KWKZ Zagubiony

Po neuroleptykach za nic w świecie się nie spuscisz a pala stoi tak długo że aż zaczniesz odczuwać dyskomfort ;))

• Nie lubie. x 1
  8. faszerować banie takimi "lekami" nic dziwnego ze pała w chuja gra.

9. KWKZ

KWKZ Zagubiony

Droga do medycznej mj jest długa, zanim wpelni wejdzie w życie trzeba wykorzystać wszystkie możliwe sposoby leczenia ;)
    Pozdrawiam moich psychiatrów :)

• Lubie to x 1
    • Nie lubie. x 1
  10. ZielonyPalaczTHC

ZielonyPalaczTHC Banned Zbanowany

daj poruchac koledze a ty odpocznij jak juz sie zblizasz do finalu haha

11. ZielonyPalaczTHC

mozesz tez krecic osemki jezykiem na patelni w tym czasie

12. nie trzeba przecież się tak najarać żeby nie ogarniać xD wystarczą te dwie lufy na znieczulenie :D

13. laska wszystko ogarnie

14. Gumki
    Chusteczki ze specjalnym płynem na przedłużenie wytrysku
    Masturbacja

15. ZielonyPalaczTHC

no albo zjedz se na recznym w kiblu a pozniej ja puknij drugi raz nie moze byc tak hu.. jak pierwszy najwyzej dojdziesz w 2 minuty a nie 1 haha

16. Może daj jakieś foto to zobaczymy, może dramatyzujesz i nie ma co się tak spuszczac.

• Lubie to x 1
  17. ZielonyPalaczTHC

wogole to zle o tobie swiadczy ze przyjezdza raz na tydzien i za kazdym razem chcesz ja tylko ruchac i to w minute. nie zdziwie sie jak zwiazek sie zakonczy.a nastepnym razem niech ci reka zwali bo to szkoda sie rozbierac.haha

• Lubie to x 1
  18. KozaSPolski

KozaSPolski Tuptuś

Przepraszam bardzo ale stosunek do czego?

haha a na mnie mj działa z jednej strony tak, że bardziej odczuwam dotyk ale z drugiej strony mam czasami takie rozkminy, że zapominam o tym.

19. zder

zder Tuptuś

Masturbacja pomaga, ale tego nie chcę, bo przyjemność ze stosunku jest potem o wiele mniejsza (normalne w koncu). Tak samo za drugim razem jest lepiej ale czesto dziewczyna dwa rzy nie chce, poza tym również nie jest tak dobrze jak za pierwszym razem Gumki czasami pomagają, czasami nie, ale dziewczyna bierze tabletki tak więc nie wiem czy jest sens je brać... Sami rozumiecie. O tych chusteczkach nie słyszałem.

20. Kurwa ludzie naprawdę mają problemy życiowe xD jak to nie jest tępa dzida, tylko Twoja dziewczyna i się kochacie to zrozumie że jesteś świerzak :D i stopniowo będziesz się z nią wprawiał i potem będziesz leciał nawet z 5 minut! Chyba że jej zależy tylko na bolcu, to nie wróże wam wielkiej przyszłości. Koło porad seksuologicznych doktora Rzabola :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...