1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jak i kiedy przycinać szczyty?

Dyskusja w dziale Trening rozpoczęta przez VejderSkun w dniu 18.04.2013

1. VejderSkun

VejderSkun Weteran

;]Witam,czy orientuje się ktoś jak i kiedy się przycina szczyty?I jeszcze jedno,czy tylko główny szczyt czy te na innych gałązkach też?

likes this.
  2. thc-bit-rym

thc-bit-rym Forumowy guru

ale chodzi Ci o FIM na wegu, czy FIM już na topkach?

3. VejderSkun

VejderSkun Weteran

Na topkach kolego,chodzi mi o to kiedy najlepszy moment na ten zabieg...?;]

likes this.
  4. thc-bit-rym

5. VejderSkun

VejderSkun Weteran

Dzięki za info,a pytałem się na zapas bo nie mogłem znależć tematu tutaj,jestem tu od niedawna choć hodowałem na out już nie raz i wyszło całkiem całkiem,ale nie tak jak powinno.Topki były rozproszone po całym krzaku:]ale jakość była fantastyczna jak na pierwszą uprawę.Teraz jestem już po wysianiu i wschodzą;dpod butelką zobaczyłem pęknięcia gleby i widać już akcję.W tym roku wcześniej zacząłem niż zwykle,ale udało się z pogodą i będzie git.Jeszcze raz dzięki i pozdro!;]

likes this.
  6. thc-bit-rym

No w takim razie chodziło Ci o FIM na wegu.
    Jak chcesz wziąć się za to porządnie, a nie jak we wcześniejszych latach to posiedź ze 2-3 dni na forum po kilka godzin i poczytaj trochę o uprawie.
    Gwarantuję Ci, że ta wiedza zaowocuje naprawdę zadowalającym plonem.
    Jak już posadzisz planty w ziemi załóż sobie fotorelację a wszyscy na pewno bardzo chętnie Ci pomogą pod warunkiem, że będziesz wiedział o czym do Ciebie piszą.
    Pozdro Ziomek z fartem
    5

nasiona marihuany, nasiona konopi