1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?

Dyskusja w dziale Śmietnik rozpoczęta przez hamiln w dniu 23.03.2012

1. hamiln

hamiln Guest

Mam zasadnicze pytanie jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany przy zawijaniu od kogoś ?

2. Grzechu21

Grzechu21 Zagubiony

Hehe musisz zajarac:)

3. agricola69

agricola69 Autorytet

zapach,MJ nie pachnie jak majeranek, klei się, są brązowe włoski, a nie "płaty", MJ jak nie została rozdrobniona jest zbita. zresztą poszukaj zdjęć wysuszonej gandzi. Nie da się pomylić z majerankiem. Pozdro

4. Maroslaw

Maroslaw Błyskotlwy

5. Wujo

Wujo Guest

no i powachaj zapach majeranku znasz wiec bedziesz wiedzial...

6. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

najprostsza metoda ;)

7. Pancur

Pancur Kumaty

Maroslaw, Jaka to odmiana,że taka jaśniutka :o ?

8. bato43

bato43 Dyskutant

wazne zeby były topki a nie miał.

9. Hitchcock

Hitchcock Geniusz

Nie zgadzam sie z Toba Bato43. Mariolka nie zawsze jest w topach ;) dobrze zmielona wyglada jak majeranek :( wiec trzeba uwazac ;) ale marichuana ma wyjatkowy zapach ;)

10. roger11

roger11 Inspiracja

Dam ci radę , musisz jechać z towarem na komendę i tam ci dadzą 100% pewność czy to ziele ;d xD ;]

11. WładcaSkuna

WładcaSkuna Zagubiony

Ludzie robia taki miał zeby jak najwięcej im wyszło.Widać że wszyscy jesteście amatorami ja grass rozpoznam z zamkniętymi oczami czy to topy czy miał po piku buchach nawet nie raz udaje mi sie rozpoznać jaka to odmiana lata kurzenia heheh :):) a i nie myślcie że sie chwalę ale streszczam fakty :):)

12. Wujo

Wujo Guest

taa odmiana... czy geny sativa/indica... Patrzcie patrzcie FACHOWIEC sie znalazl a my wszyscy znamy temat tylko z internetu... ciekawe ktory diil da ci sciagnac pare buchow aby sprawdzic czy wala ci nie wkreca HEHE. Jesli nie jest to przechwalanie sie to co??... WladcaSkuna>WladcaPierscieni ;)

13. hahahhahahahahhahahahhaa

14. WładcaSkuna

WładcaSkuna Zagubiony

W dupie byłeś i gówno paliłeś cieciu malinowy jak Jarasz MJ raz na tydzień i to cały czas ten sam sort to ci współczuje.Jaraj synku z z 10 lat to pogadamy.A jak ty jaraz z ziomami i po to zeby sie zajebać to ty musisz być niezły zielarz.A i dam ci taką radę zrób 2 razy w roku plant każdej odmiany i skosztuj :) pozdro.

15. Ok sorrki WładcaSKuna, jezeli komus chcesz odpisac to dodaj "@nick" lub po prostu zacytuj jego odpowiedz i mu odpowiedz :)

Last edited by a moderator: 16.04.2012
  16. WładcaSkuna

WładcaSkuna Zagubiony

Mistrzu to sie nie tyczyło do ciebie tylko do tego up i nie zamknietymi oczami rozpoznam topy tylko czy to majeranek czy MJ a odmiane nie raz uda mi sie rozpoznać po zapaleniu

TakiSobiepalacz likes this.
  17. Wujo

Wujo Guest

on sie w cale nie chwali, i wogole pochopnie nie ocenia innych, arogant tyle w temacie.

18. To jedna z ciekawszych rzeczy jakie tu widziałem. lol
    Jak masz takiego skila to weź mi wytypuj numery totolotka. Próbowałem już u kilku jasnowidzów ale żaden dotąd nie trafił 6.
    Jedynie co możesz odróżnić to genotyp rosliny. INDICA/SATIVA/HYBRYDA i to też nie jest regułą.

19. Wujo

Wujo Guest

no ale ja mu to powiedzialem to mnie wysmial wiec stwierdzilem ze nie bede sie przepychal z wszech wiedzacym ;) ale temat ten zamkniety chyba ze ktos ma jeszcze jakies porady dla innych jak w temacie pozdo ;)

nasiona marihuany, nasiona konopi