Jak długo palisz i jak często ?? Jakieś skutki uboczne ?

stopson 06.02.2012

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Exodus Cheese ponoć fajny miałem go kiedyś, ale jako jedyny mi zdechł jak wyjechałem. Dziwna sprawa z tym wyszła bo wszystkie w takich samych warunkach tak samo podlane i tylko on usechł, miał z 10dni szkoda go w sumie, ale jak zrobisz fotorelkę to u ciebie go obczaje
   
 2. RastaN

  RastaN Błyskotlwy

  W pile palenie jest dobre tylko zależy z kad bierzesz
   
 3. Amsterdamczyk85

  Amsterdamczyk85 Tuptuś

  Szczerze już w Pl nie prubuje. W Gorzowie wlkp kumpel zjechał niedawno z nl po 2 latach co tu dziennie palili z łaska po 5tce to stwierdził że woli nie palić. Na pewno gdzieś coś dobrego się znajdzie, choć ciężko.... Stąd ten tydzień urlopu czy parę dni to dobry detox :)
   
 4. Amsterdamczyk85

  Amsterdamczyk85 Tuptuś

  Monsterek... Już 14 peh pod lampa... A tu dziś teściowa pisze ze wpada za tydzień :)) szczerze już nie robię żadnej fr bo... Jakoś niema komu nawet.... Dziś już widziałem coś zaczęło sue wybijać...

  IMG_20200802_164925.jpg
   
 5. Właśnie widzę, jeszcze miesiąc temu to z 5 osób było a teraz to 1-2 max. Ehh szkoda to forum to już trup i to taki gnijący. @Lanrete kiedyś dał mi fajny pomysł, jakby postawić swoje forum. Jak dla mnie większość osób odbija się przez brak certyfikatu więc jest mniej osób i to się tak nakręca. Mało osób to nie warto fotorelki robić, nic się nie dzieje to nie warto wchodzić i taka pętla się zakręca.
   
 6. Witajcie :) Dołączę się do tematu jarania w Polszy.
  Jaram dla zdrowotności od kilku lat, w Belgii miałem zawsze zajebisty towar bo Nl bylo blisko, w weekend do Kofika cyk ! :) Wróciłem do ojczyzny i poszukiwałem przez wiele lat dobrego zioła i lipa. Zawsze jakieś zjebane, gryzło w gardło, głowa pulsowała i dziwne fazy czasami, Sama chemia !! Wkurwiłem się i dlatego postanowiłem zainteresować się hodowlą na swój użytek organiczne i naturalne zioło. Byłem szczęśliwy jak znalazłem to forum, ponieważ podoba mi się szata graficzna. Szkoda że tak mało ludzi pomaga początkującym. Oczywiście Są jeszcze ludzię którzy dobrze radzą i dzięki im za to Mordeczki :) Ja bede tutaj wpadał i zawszę zamieszczał foto relacje każdej mojej roślinki :)
   
 7. Ostatnio zainteresowałem się taką konstrukcją jak '' Kosmiczne wiadro " lub '' Wiadro pełne słońca "
  Już niedługo będzie o tym relacja :) Minimalizacja kosztów energii kontra obfity plon :)
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...