Jak długo palisz i jak często ?? Jakieś skutki uboczne ?

stopson 06.02.2012

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Oto moja historia.
    Zapłaciłam 1szy raz przed 18 i palilam od czasu do czasu. Przy imprezce spotkaniu.

A od 2006r pale praktycznie codziennie.
    Z przerwami czasami dzien czasem tydzien a najdluzej 8mies przerwy.
    1 Powiem tak: pamiec siada - ta pamiec krotka czyli zapominamy rzeczy krore sie niedawno wydarzyly ale nadal pamietamy te z dziecinstwa czy zeszlego roku.
    Zapominam czesto np czy o cos pytalam lub ide zbieram sie i zapominam po co sie zabrałam- takie zawiasy .. ale wystarczy byc skupionym lub zapisywac sobie na karteczkach i problem z glowy.

2 Rowniez mam tzw znieczulice na przyziemne sprawy to znaczy takie dla mnie malo ważne. Ale tlumacze sobie ze nie musze sie wszystkim przejmowac.

To nie sa duze ulamnosci przy takim paleniu. Pijac wodke za mlodego robilam sobie wiecej krzywdy!!

Dodam ze mam 41lat, meza (tez pali ze mna) i dzieci o tez wlasna (mala) firme, szacunek wsrod ludzi bo jestem normalna otwarta do ludzi, rzyczliwa a nie wyniosla i powsciagliwa.
    Dodam ze nikt z otoczenia by sie nie domyslil ze ja palę.

A wlasciwie palilam - bo nie mam
    Smiejcie się ale to nie jest łatwe ogarnąć gdy-
    Wróciłam z mezem z Uk tam wszystko ok po-l_i cja nie zwroci nawet uwagi. Po 15larach wrocilismy, sredni wiek - w parku młodzieży nie zaczepie, zero konaktu zero pomyslu. I znalezlismy was

Tylko w Tym miejscu nadzieja. Pozdro pissss :odlot:

2. Trochę nie rozumiem posta najpierw piszesz o skutkach palenia a potem o tym, że nie masz skąd załatwić. Wyhoduj swoje, nie ma co palić krajowego, bo przynajmniej u mnie w okolicy sam syf maczany nie wiadomo w czym.

3. Napisałam o skutkach bo akurat na ten temat chcialam sie wypowiedziec - a o tym ze brak to sie żalę - serio :-(
    Na swoje sadzenie moze przyjdzie czas ale czytam ze to nie takie latwe i tyle mies trzeba czekac ..

Dzieki za info :-)

#Warszawa #Konstancin #Piaseczno #Zielonka

4. Sadzenie trudne też nie jest. Na forum jest sporo tematów dla początkujących +jak zrobisz fotorelacje to zawsze ktoś ci podpowie czy poinstruuje co i jak robić.
    Wywal te hashtagi, tu jest Polska i niestety trzeba dbać o swoją prywatność.

• Lubie to x 1
  5. Poczytaj relacje ,później sadz,pomożemy .O kupnie na forum ziół możesz zapomnieć...

:)

• Lubie to x 1
  6. Ok Dziękuję wam bardzo za podpowiedz, tak z ta otwartoscia przesadzilam ;)
    Raz kiedys znajomy zasadzil kilka nasion w doniczce i trzymal pod lampka w szafie , i to nic nie dawalo zwykly chwast- stad moje obawy czy bedziemy wiedziec..
    Ja nie chce kupic chce poznac ludzi z okolicy ktorzy " mowia tym samym jezykiem"

7. OK :]

8. A moze ktos mnie rozpozna?? Duzo o sobie powiedziałam moze odzyskam kontakty:)
    Bo z sadzeniem to mam pietra przyznam.
    I jest potrzeba na tu i teraz - hmm nadzieja wciaz ze mna.

9. Łatwo nie będzie :cojej:

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...