Jak długo palisz i jak często ?? Jakieś skutki uboczne ?

stopson 06.02.2012

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Jak w temacie :-)

Last edited: 07.02.2012
  2. Niewiem jak długo, ale średni co 3 dni. Nie zauważyłem jakiś skutków ubocznych ;) Może mi się dłuży czas jak dłuższą przerwe robie :)

3. dzonson.

dzonson. Błyskotlwy

ja pale np. miesiąc dzien w dzien a później detox ;] czasem zapominam gdzie, co polozylem.
    pale około 4 lata

• Lubie to x 1
  4. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Zagubiony

pale od 98 roku z małymi przerwami bez żadnych skutków ;]

5. ja pale od 96-97 (poczatek szkoły średniej) ostatnio naprawde zadko -bo miewam wachania nastrojow ... ale to pewnie od innego gowna z młodzieńczych lat..

Last edited: 16.12.2012
  6. od 2000 codziennie od jednego do trzech blantow dziennie- skutki uboczne zminimalizowanie palenia papierosow do paczki fajek na tydzien(czasem nawet na dwa) i wlasciwie odstawienie innych uzywek

7. grzeesiekk

grzeesiekk Kumaty

od października 2009 największa przerwa 2 tygodnie.Jak palę długo i zrobię przerwę to chodzę wkurwiony,to tyle.

• Lubie to x 2
  8. społeczeństwo wciska kit o skutkach ubocznych z tego co zauważyłem nie ma ich.Od 5 dni nie pale :D koniec zapasów z outdoora :D czuję się zajebiście ale trochę przyzwyczaja się do codziennego palenia.

9. nie ma co ukrywac nawet nie troche ale calkiem sie czlek przyzwyczaja do palonka no i jak nie ma to czegos brakuje ale to skutek uboczny NIEpalenia

10. Srebrna KIA

Srebrna KIA Błyskotlwy

Ja nie pale, ale takie "skutki" jak dżonson, to mam bez palenia :D

• Lubie to x 2
  11. szajbus

szajbus Błyskotlwy

Jargotam tylko w weekendy w tygodniu nie moge za bardzo bo praca nie pozwala
    Moim zdaniem wszystko jest dla Ludzi ale z umiarem
    Znam takich Ludzi co im palenie nie sprzyja zamiast iśc do przodu to sie cofają własne dobrobyty oddają za jaranie
    Pzdr.

• Lubie to x 4
  12. Palac przez ponad 3 miesiace codziennie,zauwazylem coraz wiekszy wstret do alkoholu cos w tym musi byc

• Lubie to x 3
  13. MCrusek

MCrusek Banned Zbanowany

ja pale od 4 lat sporadycznie nie co dziennie . i brak jakich kolwiek skutków ubocznych . jednak życie idzie jakos łatwiej . mniejszy stres i wgl .

14. pale od końca wakacji regularnie. Czasem miewam przerwy maks. 4 dni . Po paleniu jestem bardzo leniwy i nie ogarniam rzeczywistości. Lecz gdy odstawię ziółko to po dwoch dniach jestem jak nowo narodzony.

15. Srebrna KIA

Srebrna KIA Błyskotlwy

Jak regularnie codziennie pizgasz to nie dziwota, że leniwy :D

• Lubie to x 1
  16. dzonson.

dzonson. Błyskotlwy

to sie nazywa Zespół amotywacyjny.

• Lubie to x 1
  17. raydetth

raydetth Kumaty

ja troche pale... jak cos kiedys czytalem to zawsze wiedzialem o co chodzi, a teraz to kaplica musialbym przeczytac 5x zeby jakies wnioski wyciagnac ^^ - problemy z koncentracja

• Lubie to x 3
  18. pale codzienie :) tyle siana już na to wyjebałem :( że to jest dramat :) waartoo !

19. Palę od 2 lat z początku z dużymi przerwami od roku gdzieś - 5 razy w tygodniu - efekty uboczne po całym dniu palenia lekki nieogar , po normalnym blancie,lufie etc nic poważnego :)

20. ja palę ze dwa trzy miechy raz w tygodniu upalam się na kamień a kilka razy tylko kilka buszków ale wkurza mnie zamuła jaką łapie po tym... Straszny nieogar tylko bym spał...

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...