Jack Herer Auto [0,09][CFL]

Uagder 19.05.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Do końca lipca na bank się nie wyrobi. Koniec sierpnia imho. natraktorze

• Lubie to x 1
  2. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Czy ją karmisz i jak często ?

• Lubie to x 1
  3. Uagder

Uagder Zagubiony

Karmię ją burzą kwiatów do pelargonii "Magiczna Siła" - Substral (pomarańczowe opakowanie) na zmianę z wodą co 2-3 dni(*4 dni).
    Ostatnio burza *3.07(poniedziałek) a *30.06(piątek)
    Dawka burzy teraz wyszło z 75-85%
    Następne podlanie planuję (nie sprawdzałem jeszcze ziemi paluchem) na środę 5.07 lub czwartek 6.07 wodą, następnie znowu za 2-3 dni burza(chciałem 100% już lać).

• Lubie to x 1
  4. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Bardzo dobrze że naprzemiennie z wodą nawozisz . Nie zablokujesz jej . Zdrowy krzaczek . Czasu jeszcze trochę jej zostało buduje kwiecie więc potrzeba jej minerałów , powodzenia !

• Lubie to x 1
  5. Uagder

Uagder Zagubiony

• Lubie to x 6
  6. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Bardzo ładnie idzie wszystkie odrosty równo podoba mi się.Nie miałem jeszcze okazji sadzic jh ale może kiedyś pokuszę się na niego.

• Lubie to x 1
  7. Uagder

Uagder Zagubiony

UP jakoś leci

20.07

22.07
    27 FLO / 69 dzień życia rośliny

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

• Lubie to x 7
  8. Ale śliczna jakie nawozy stosujesz ? na weg i flo

9. Uagder

Uagder Zagubiony

Dzięki, biohumus weg na flo burza kwiatów substral 1g/1L

• Lubie to x 1
  10. Evidox

Evidox Zagubiony

Ładnie wygląda, widać że nic jej nie brakuje teraz tylko patrzeć jak będzie puchnąć

• Lubie to x 1
  11. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Ładnie lecisz.Ile tam topiszów skrywa ten jack? Ze zdjęć naliczyłem 12:szok: Jak wysoki ten jack po lst urusł? Będzie co jarać nie dłudo.Z fartem do końca.

• Lubie to x 1
  12. Uagder

Uagder Zagubiony

Będzie coś koło 12-13 topów i jeszcze jakiś popcorn niżej.
    Po LST mały wzrost był w górę bo jak szczyt chce wyżej jak reszta rosnąć to go od razu naginam, u mnie nie pozwalałem zbytnio rosnąć w górę tylko odginanie i równanie do poziomu.
    Taka jest idea LST że można sobie poprowadzić roślinę jak się chce, mam małą dostępną wysokość boxa więc lecę na boki.
    Bez LST już dawno bym miał popalone szczyty od lamp i by brakło miejsca a co dopiero puchnięcie topów, nie pomieściłbym się na bank.
    Od jakiegoś czasu przystopowała i tworzy trichomy więc nic nie ruszam, zostawiłem jak jest.
    Topy teraz będą rosnąć w górę i puchnąć, ale to co poniżej "siatki" raczej nie ulegnie rozrostowi.
    Jeszcze trochę poczekam, chciałbym ścinkę 20 zrobić ale chyba nie da rady.
    Dzięki :]

13. Racuch

Racuch Użytkownik

super to wyglada :) zazdroszczam :)

• Lubie to x 1
  14. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Też mam niskiego boxa 40 cm na roślinkę i lampy i trenuję zawsze ostre lst do końca uprawy.Do 20 jeszcze miech przed tobą może się wyrobi.Powodzonka i owocnych zbiorów.

• Lubie to x 1
  15. benger

benger Użytkownik

Dla mnie gitara, fajnie porobiłeś lst i teraz bardzo równiutko leci :)
    Czekam na Twój smoke raport bo palonko z tej odmiany ma ogólnie dobrą reputacje ciekawe czy to sie potwierdzi. W jakim seedbanku kupiłeś pestke ghs ? Wydaje mi sie, że możesz te dolne liscie troche (ciutke) wygolić aby moc roślinki była skupiona na budowie topów.
    Powodzenia do końca!

• Lubie to x 1
  16. Uagder

Uagder Zagubiony

Seedbank thc, właśnie nie wiem czy to dobry pomysł bo w sumie w liściach są składniki które może wykorzystać roślina.
    Wycinam liście jak są żółte, zielonych zdrowych myślę że nie ma sensu wycinać.

• Lubie to x 1
  17. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

bardzo ladny plancik teraz tylko patrzec jak puchna topy:) z fartem

• Lubie to x 1
  18. Siema! Też lecę z Jackiem drugie grow. Od kogo masz nasiona? Ja mam od bulk seeds bank i zastanawia mnie ten ciemno zielony kolor (może to tylko tak zdjęcia wyszły) ale u mjie miałrm podobnie i wydawało się że ją napompoeałem azotem przez co stanęła na dwa tygodnie.
    W każdym razie ładnie poprowadzony plancik ;)

• Lubie to x 1
  19. Uagder

Uagder Zagubiony

Ghs
    Możliwe że dużo azotu ma
    Tak źle nie jest

• Lubie to x 1
  20. Jagodowy Lol

Jagodowy Lol Użytkownik

Elegancko.
    Zielone mocno przystopuj N.
    Z fartem