Jack Herer Auto [0,09][CFL]

Uagder 19.05.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Póki co idzie tak jak iść powinno kolego, tak myślę bo niektóre fotki wprowadzają złudzenie jakby kolor lisci o czymś mówił ale wydaje mi się że to gra świateł

Masz tam jakiś nawilżacz?
    weź ją wprowadź powoli w trening, zawsze to coś na plus dla tych odrostów. ale zaraz ktos napisze ze powinno się zacząć od 5 piętra :d
    zrobiłbym to teraz by wyciągnąć z rośliny jak najwięcej

• Lubie to x 1
  2. Uagder

Uagder Zagubiony

Nawilżacza brak, robię oprysk,wstawiam ucięte kawałki butelki z wodą (miski) wilgotność się utrzymuje w okolicach 40%-50%-60% (teraz odczytana 45%)
    Możliwe że wilgotność ok ale mogła by być lepsza i by lepiej się to rozrosło.Kupiłem sobie nawilżacz na butelkę PET ale nie mam miejsca nawet tego wstawić, teraz na FLO chyba nie ma sensu przerabiać żeby to wstawić.

Coś tam ponaginałem
    View attachment 128451
    Żółte liście dlatego że pewnie nie miały światła, tak jest tam zarośnięte że ciężko to porządnie ułożyć.
    Jutro jeszcze poprawię bo teraz czas snu :dobranoc:

• Lubie to x 2
    Last edited: 28.06.2017
  3. Uagder

Uagder Zagubiony

Przed
    View attachment 127987
    Po
    View attachment 128484
    View attachment 128485
    View attachment 128486
    View attachment 128487
    Będę kontynuował jak się będzie rozrastać.
    Jak waszym zdaniem jeszcze urośnie ten szczyt główny? - Dotrze do końca donicy?
    LST moim przyjacielem jest i bez niego bym już dawno się nie pomieścił w tym pcboxie.
    Ile gram na ten moment byście obstawiali by było? Nie liczę na dużo ale wiadomo że im więcej tym lepiej.
    Będę wrzucał aktualny stan jak coś się będzie bardziej zmieniać.

• Lubie to x 3
  4. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Witam z racji tego że w boxie mam niecałe 60 cm na donice i rośline też zawsze lece mocne lst tak na 9 do 13 pałek z auto.Na twoim miejscu już bym ją zostawił.W razie czego główny szczyt jak pojdzie zabardzo do góry to go położysz w poprzek donicy i będzie po kłopocie.

• Lubie to x 1
  5. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

Ona dopiero zacznie sie wyciagac, kontroluj j naginaj w miarę potrzeby cały czas bo to roślinie nie przeszkadza, myśle ze rozpierdoli sie na całej pow donicy a plon..hmm trudno stwierdzic ale wiecej jak 30g z pcboxa nie widziałem
    W sumie pod cfl sue tak nie wyciągnie w gore, z tego co widziałem w fr...

• Lubie to x 2
  6. Jakbym widział swojego Jacusia jeszcze kilka tygodni temu. Ta odmiana chyba tak ma, że bardzo lubi się krzaczyć przez co trzeba ją ciągle poprawiać w lst. Jeszcze dużo się wyciągnie także pilnuj, dbaj, dogladaj i dogadzaj, a na pewno odwdzięczyć się końcowym rezultatem. :) powodzenia, dobrze wszystko idzie Ziomek. nagitarze:rastaman:

• Lubie to x 1
  7. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Ladnie zglebowana,tak jak pisza powyzej,pilnuj aby odrosty byly na jednym poziomie a bedzie gitarka:)

• Lubie to x 1
  8. Uagder

Uagder Zagubiony

Kurde chyba coś jest nie tak.
    Przed

Dziś

Chciałem podlać razem z burzą bo ostatnio była woda 3-4 dni temu.Gleba była wilgotna na ten 1-2cm, nie podlewałem.
    Liście oklapnięte, na wcześniejszej fotce widać ich wigor.Może to dlatego że 1 godzinę temu włączyło się słońce? Temp 27 stopni, wysoka wiem ale nie mam jak zbić bo na zewnątrz jest upał.

• Lubie to x 2
  9. Zdjęć z 'dziś' nie widać...

• Lubie to x 1
  10. Uagder

Uagder Zagubiony

Poprawione, dziwne... znowu coś się sypie z forum.
    Dodałem, dostałem link do nich ten krótki.Zrobiłem jak zawsze robię, u mnie się pokazywały.Wrzuciłem na nowo i się pokazały na głównej więc teraz powinno być ok.

11. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

No proste nie miały swiatla to opadły za niedługo znowu beda lecialy, nie za sucho tam maja?

• Lubie to x 1
  12. Uagder

Uagder Zagubiony

Tylko że wcześniej takiego przypadku nie miałem, otwieram boxa chwilę po włączeniu lamp i liście nie wyglądały tak na bank.
    Pierwszy raz takie widzę oklapnięte, no nic może na FLO będzie to wyglądać tak ale wcześniej było inaczej.
    Dzięki, w takim razie szykuję papu burzy 1g i podlewam.Mają sucho, ostatnio były podlane 3-4 dni temu.
    Wyczytałem że na FLO mniej wody potrzebują i zauważyłem że dłużej jest wilgotno, pewnie dodatkowo to też przez lampy które krócej świecą.
    Zawsze wypadało mi podlewanie co 2-3 dni bardziej co 3.

13. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

Na flo mniej wody? No nie wiem roślina buduje kwiaty, same z siebie sie nie biora, według mnie wiecej pije, ma wieksza masę, każda uprawa powinna byc indywidualna, nie da sie stworzyć szablonu i trzymac sie go za wszelka cene...

• Lubie to x 1
  14. Lepiej lekko przesuszyć niż przelać, a to chyba z nadmiaru wody wyglądają na takie oklapnięte. Wstrzymaj się z podlewaniem jeszcze jakieś dwa dni, u mnie to zawsze bardzo dobre efekty dawało. Roślina nabierała wigoru i wcale nie stawała w miejscu przez tą zwłokę w podlewaniu. Więc ja bym tak zrobił. A dlaczego makrócej światło? Zmieniłeś fp?

15. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Liście opadają gdy roślina ma za sucho lub jest przelana.Sam powinieneś wiedzieć od czego ty ja podlewasz nie my.Ja sprawdzam zawsze wagowo doniczki i wtedy wiem kiedy potrzebuje roślina podlania.Jak masz drenaż w doniczce zrobiony odpowiednio to ciężko przelać planta.

• Lubie to x 1
  16. Uagder

Uagder Zagubiony

Wiem czy ma wodę czy nie, sprawdzam paluchem i nie mam z tym problemu.Nie podlewałem dłużej teraz o 1 dzień niż zwykle bo było jeszcze lekko wilgotno i zostawiłem to na dziś, widocznie mogłem wcześniej.

Bo *Automat po 38dniach nie startował i go przełączyłem na 12/12 po 4-5 dniach preflowery już były.
    Słaby autos mi się trafił, nie wyszło im coś. Post #40 https://forum.nasionakonopi.pl/391,ocena-twoich-roslin/32157,jack-herer-auto.html#post410249

17. Od jakiego producenta nasiona zamawiałeś?

18. Uagder

Uagder Zagubiony

Pisałem w #39 poście

19. Więc to może po prostu genetyka, albo robiliśmy te same błędy, bo ja mam pestki od innego producenta, a mój Jacek też późno zebrał się kwitnienia i nota bene podczas rozwoju wyglądał bardzo podobnie jak Twój. Więc Jaki tak pewnie mają. :)

20. Uagder

Uagder Zagubiony

Teraz jestem pewny że to było przesuszenie, chwilę od włączenia się słońca liście nie są tak opadnięte jak wcześniej.
    Brakło jej po prostu wody,muszę podlewać częściej po prostu.

5.07 10 dzień flo
    52 dzień życia

Ile jeszcze czasu dajecie? Do lipca dojdzie czy raczej do sierpnia?

• Lubie to x 4
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...