1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

ivory ice

Dyskusja w dziale Choroby, szkodniki i inne problemy z roślinami rozpoczęta przez ebson1 w dniu 01.07.2013

Tagi:
  1. ebson1

ebson1 Użytkownik

witam , mam troche problem z roslina , poniewaz rosnie juz okolo 2 tyg a jest ciagle taka mala , co mam zrobic zeby w pelni sil mi wyrosla , moze ktos mi pomodz ?

Attached Files:

Last edited: 01.07.2013
  2. maladama

maladama Wiedza nadprzyrodzona

troche bagienko na okolo.

musisz dac wiecej info..

3. Modliszka

Modliszka Expert

Mozliwe ze masz ja przelana albo ma z maly dostep do swiatla!

4. ebson1

ebson1 Użytkownik

wrzuce pozniej najwyzej wiecej fot . przelana to moze nie jest , bo duzo nie podlewalem , zastanawiam sie czy lepiej boxa zrobic

--- Dodano ---

jak myslicie to co teraz zrobic , ja mysllem nad butelka zakryc to i niech stoi moze cos da , ale to jest na dworze nie w domu

5. zacnyskun

zacnyskun Forumowy guru

moja jest dokładnie taka sama, to wina światła, brak słońca itp, moja ma tydzień i może 1-2 dni i jest taka sama, a błota nie ma, problem leży po tym ,że nie ma tego jebanego słońca, jak masz możliwość to rób boxa, jeżeli nie wiesz jak zrobić boxa dla 1 takiej roślinki napisz wiele osób Ci pomoże :) pozdro

6. ebson1

ebson1 Użytkownik

zacnyskun , ale trzeba boxa czy nie trzeba . bo sam nie wiem co robic

7. Pudding

Pudding Zagubiony

Nie trzeba poczekaj na słoneczne dni i zadbaj by wszystkie podstawowe czynniki były w porządku