Inny świat po mj

dups123pp 23.03.2020 at 19:33

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemka Panowie meczy mnie ta sprawa bo z 2-3 mies temu byłem w uk i paliłem stamtąd zioło nw jakie odmiany ale wiem ,ze z indoor od znajomego ,zapaliłem pol blanta i po mnie czułem się jak bym był w innym świecie te uczucie utrzymywało się z tydz do dziś mam jakieś zaburzenia świadomości przez to .. Dodam ,ze paliłem kilkanaście blantow w nl i mi nic nie było :( Wiecie co to mogło być ? ;( znajomy mówił ,ze to normalne zioło .. nie chce mi się wierzyć ... czy po normalnym ziole można mieć uczucie odrealnienie i bycia w innym"świecie "?

2. Nie umiem powiedzieć co ci jest ale ja miałam sytuacje że wylądowałam na oiomie i miałam zjazd zawał i atak padaczki bo zjarałam całego blanta z ziołem które okazało się być syntetyczną marihuaną wyglądała tak samo jak u ciebie ale miałam halucynacje jak po grzybkach a koledzy powiedzieli że się trzęsłam na ziemi więc wezwali karetkę a potem już obudziłam się na oiomie a obok stało dwóch lekarzy z Defibrylatorem
    Dlatego teraz zamierzam sama sobie wychodować palonko a nie kupować jakiegoś szajsu
    Naprawdę nie polecam trauma do końca życia i uważajcie co kupujecie

• Lubie to x 1
  3. Dokładnie ja tez tak zamierzam zrobić w tym roku a państwo polskie mam w dupie . Z reszta do dziś tak jakby świat się po tym zmienił .. i te uczucie jak bym był w innym świecie .. a znajomy mówił ,ze to normalne zioło tylko ,ze mocne Taa paliłem w Holandii i nic mi nie było wgl jak zapaliłem to w Anglii pare razy to wszystko można było ze mną zrobić nie czułem bólu :o masakra .. nigdy więcej ..

4. Możliwe że miałeś to samo co ja tylko jestem kobietą ,bardziej delikatny organizm więc bardziej przeżyłam
    A też nie czułam bólu film mi się urywał co pare minut masakra

5. a wyglądało jak normalne zioło to co paliłaś ?

6. Syntetyki paliliście, jedynie co to mogę wam współczuć bo sam się kiedyś tak wjebałem w to gówno, i chyba jeszcze gorsze jazdy miałem jak wy. W każdym razie od tego czasu nie dotykam się wszystkiego z niepewnego źródła.

7. A czy to zostaje w mózgu ? Bo nie wiem ale czuje ,ze tak jakby świadomość mi się zmieniła po tym może przesadzam .. dlatego przysięgam ,ze sam sobie w tym roku hoduje i dam spróbować Znajomemu.

8. Wydaje mi się ze znajomy cię w chuja robi a jeśli chodzi o to to tak później miałam takie zawahania dziwne

9. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Te objawy to nie wyglądają na "zapalacze" :) po dopkach i innym głównie dziwne stany nie utrzymują się tak długo...bardziej wygląda to jak by otworzyły Ci się nowe sektory w mózgu po jakiś na prawdę dobrych prawdziwych i twardych narkotykach...po lsd albo dobrych "grochach" albo czymś jeszcze bardziej psychoaktywnym

W ogóle to sprecyzujcie co macie na myśli mówiąc syntetyki...bo syntetyczna marihuana to dronabinol a dopalacze to zupełnie inna bajka...tak czy siak objawy nie przypominają ani jednego ani drugiego

• Kocham to ! x 1
  10. nie no w sumie to normalnie się czuje ale po tym jak zapaliłem to widziałem białe światełko już bo z bonga paliłem xD

11. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Hehe no to ciężko stwierdzić co to mogło być...równie dobrze mógł być po prostu mocny koper z mocnymi nie wypłukanymi nawozami mineralnymi i przejarałeś się z bongosa...bongo to nie to samo co blanciki:)

Bo po doprych dopkach z bongosa to raczej był by efekt typu opętanie przez belzebuba a potem kilka dni w szpitalu na obserwacji:)

Przynajmniej ja miałem taki okres w życiu że takie mocne zapalacze jarałem:) po jednym dwóch buchach z ruły pizda nie do ogarnięcia a przemieszczanie się tylko trzymając się ściany:) niemiło wspominam:)

12. No bo po bongu jak zapaliłem to po jednym machu miałem dość tak sie upalilem ze myślałem ze umarłem bo inny świat był zupełnie .. patrzyłem tylko na godzinę .. a po blancie jak spaliłem to samo miałem nie wiem co to za gowno było

13. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

no trochę na dopki wygląda...ewentualnie na szałwię...a pachniało jak normalny koperek? a były kozuchy czy raczej miał?

14. Topek zwykły .. pachniał jak ziolko i wyglądał jak zioło to samo ..

15. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

no to tylko dwa rozwiązania przychodzą mi do głowy...albo ściął za wcześnie i nie klepało i zaprawił ten sort tym samym gównem którym zaprawia się dopalacze żeby kopało w beret albo wyszedł Mu mega kozak o niespotykanej zawartości thc tak dużej że powodowała różne dziwne stany typu paranoja czy inne zaburzenia postrzegania rzeczywistości...już się nie dowiesz raczej:)

16. Albo po prostu dups123 ma tak słaba psyche że nie powinien dotykać używek to mi najbardziej pasuje :niewiem:

• Lubie to x 2
    • HAHA XD x 1
  17. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

No ale mówi chop że jarał inne bolki i była gitara:) no chyba że to faktycznie pierwsze kroki a koper kozaczek się trafił wtedy akurat:)

18. Nie początki bo w Holandii normalnie jaralem i git ;) moze przez to ze to było z indoor czy z indoor moc jest inna niż outdoor?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...