(INDOOR) Amnesia Ak Ferm Led 50 w cob

PanZielony 15.08.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. INDOOR 2017 Amnesia Ak Feminizowane

Witam wszystkich w mojej fotorelacji INDOOR :rastaman:
    Odmiana nasionka: Amnesia Ak Feminizowane

Pestka zamówiona ze strony: thc-thc.com

To jest moja 2 uprawa w tym roku przedtem miałem ak 472 Auto

Trening: Myślę nad FIM z LST albo samo LST

Ziemia: BioBizz Light-Mix 20 L
    Nawozy: Biobizz try-pack indoor
    BOX : 0.2025 m2 Czyli 45x45 cm z PŁYTY OSB 3 box ma zrobioną dziurę na dole na donicę 15 l by nie zabierać zbędnego miejsca w małym box
    Woda : Muszynianka ph 6.0-6.2 różnie piszą
    Oświetlenie : Lampa led 50w Cob
    Wentylacja : 3 małe wiatraczki komputerowe 12 w
    Up : mam zamiar dawać co tydzień +-
    Nasionko zostało już wykiełkowane i wrzucone do ziemi jutro wstawię jakieś zdjęcie może wyjdzie już z ziemi :)

• Lubie to x 5
  2. UP
    Weg 1 : Flow 0
    Dziś jest 1 dzień życia roślinki od razu chcę przeprosić za jakość zdjęć ale rozwaliłem telefon i muszę go naprawić a chciałem dać up jak najszybciej kolejny up będzie jak roślinka będzie miała 14 dzień życia i też dzień kiedy podam jej nawóz bioo grow mam zamiar rozpuścić 2 ml w 1 litrze muszynianki i podlać roślinkę jakies 300 ml tego roztworu i pomyśleć na treningu jak byście mogli doradzić fim z lst czy tylko lst zdaje mi się ze fim z lst będzie lepszy ponieważ mały box a roślinka jest bardzo duża
    Jeszcze raz przepraszam za zdjęcia następny up będzie dobrą jakością !

• Lubie to x 5
  3. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

dajesz ziomal zfartem bede zagladal zwlaszcza ze jedziesz na tych cobavh co ja mam

4. :) Możesz mi napisać jak dawałeś nawóz ? 1 raz roślince ? Proporcje i ile podlewałeś i co jaki dzień :D Nie chce po prostu pospalać korzeni i przenawozić był bym wdzięczny :)

• Lubie to x 1
  5. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Witam.Też mam te lampeczki i testuje je będę zaglądał jak ci idzie.
    W lightmixie ziemi nawożenie zaczynam pomiędzy 1 a 2 tygodniem zależy od tego jak roślinka idzie.Dasz na 1 raz 1ml/litr wody nawozu na weg i będzie gitara.Widzę boksik taka trochę prowizorka.W wyłącznik automatyczny zaopatrzyłeś się przy sezonówce? Ph metr też masz do roztworu? Na forach różnie piszą że przy nawozach organicznych nie trzeba mierzyć ph roztworu ja uważam że dla świętego spokoju lepjej regulować i spać spokojnie.:D:
    Pozdrawiam Mroczny

• Lubie to x 1
  6. Dzięki za opinie i ten 1 ml roztworu na 1 l wody donica jest 15 l podlać na raz ten 1 l czy może pół ph metra niestety nie mam ale zdaje mi sie ze nie bd potrzebował bo be\ęde podlewał wodą muszynianką 6.2 ph i ten nawozy na weg chyba dodaję troszkę ph a ten na flow obniża nie jestem pewien może też być na odwrót i nie nie mam włącznika bo w sumie mam ustalone godziny o 12 wyłączam światło o 18 włączam a wiatraczki nadal działają bo chodowlą jest na strychu i się mocno tam nagrzewa dla tg wole w mocne słońce nie właczać lampy a w nocy z lampą jest jakieś 28 stopni wiec idealnie chyba nie wiem czy dobrze robię :D proszę wypowiedz się bo mogę polecieć i kupić ten włacznik :)

7. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

Takiej małej siewce nie potrzeba L wody... max 50ml i podlewasz w odległości od łodygi aby umożliwić szybszy rozrost korzenia, im roślina zwiększa swoją masę tym wiecej wody potrzebuje.

8. benger

benger Użytkownik

Pomalowałbyś chociaż boxa od wewnątrz na biało, roślina by więcej energi chłoneła.

• Lubie to x 1
  9. Ashley

Ashley Kobieta grower

kup pokrowiec na przednią szybę samochodu za 10/12 zł żeby światło się ładnie odbijało :)

10. mi chodzi czy w tym 14 dniu walnąć odrazu 1 l czy 0,5 l z nawozem bioo grow

11. benger

benger Użytkownik

Trzymaj sie tej tabeli

• Lubie to x 1
  12. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Tabeli się nie trzymaj.Nawoź roślinę wtedy kiedy tego potrzebuje.Będziesz to widział po obserwacji liści.Według tej tabeli biogrow podajesz do końca uprawy.Na początku swojej przygody z biobizzem zdażyło mi się przenawozić planta azotem według tej tabeli.Radzę odstawić nawóz naweg po indukcji i podawać go jeśli zauważysz braki azotu.

13. Czyli na flow mam dawać bioo grow ? z top max i bio bloom

--- Dodano ---

Dzięki Mroczny bede się czymał tego co pow bede dawkował ta jak uważam

• Lubie to x 1
  14. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Bio grow fish mix jest na weg. Biobloom topmax na flo z biobizza. Jak będziesz na flo miał braki azotowe to do mieszanki bioblooma z tp dodajesz biogrow lub fishmix i taką mieszanką z wodą podlewasz.

• Lubie to x 1
  15. Dobra dzięki wielkie :) mogę biooblom z top maxem przez całe flow ładować ? i np 1 l wody 2 ml top max i 4 bio bloom ? i tak co tydzień przez całe flow ? odrazu jak zacznie kwitnąć to dam 1 ml top maxa 2 bio bloom a potem za tydzień już standardowa dawka 2 ml top maxa i 4 bio bloom i tak mam zamiar jechać cały czas bo podobno te nawoże sie daje co podlewanie a ja mam zamiar podlewać ją co tydzień

16. Z tego co wyczytałem to na flo lejesz tylko TOPMAX i BioBloom.
    Bio Grow jest na fazę weg.
    Peacee
    EDIT: Tylko po co ja to pisze jak sam wiesz :D:

17. ja wiem właśnie ale ta tabela pokazuje ze bio grow na flow też dawać i takie dziwne troche mroczny dobrze napisał jak by miała oznaki braków to wtedy tak

• Lubie to x 1
  18. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Ja podlewam swoje 2 razy w tygodniu co 3 4 dni na przemian z czystą wodą.Ale twoja uprawa twój plon twoje podlewanie.Każda roślina jak i każda doniczka inna.Najlepjej sprawdź jak waży w ręku sucha ziemia z doniczką i wtedy będziesz wiedział kiedy podlać.Cykl najlepjej sucho mokro wtedy roślina najlepjej rozwija korzenie.

19. Ej chłopaki mam 3 wentylatory w boxie ale box jest na strychu i strasznie tam gorąco i jest 35 stopni w boxie na dzień wyłaczam lampe od 12 do 6 dokupić jeszcze jakieś wiatraczki te 35 stopni to jest bez lampy z właczonymi wiatraczkami

• Lubie to x 1
  20. UP
    Weg: 4 Flow: 0
    Sytuacja taka ze musiałem ją znieść z strychu do pokoju ponieważ na strychu w boxie dochodziła temperatuja 40+ jak widać :( popaliło liście
    Aktualnie w boxie jest :
    Z lampą: 28 stopni
    bez lampy: 24 stopnie
    światła 18 h ciemności 6 h
    włączam światło o godz 21 do 15 i od 15 do 21 nie wiem czy dobrze ale nie chce w dzień dużo świecić bo jak bd jakiś upał i nie chce mieć mikrofalówki w boxie

Potrzebuje rady od profesjonalistów mój box ma 45x45 ta odmiana ma do 1,5m wysokości i chcę by mi się zmieściła w tym boxie i nie wiem czy robić LST Czy LST Z FIM nigdy nie robiłem FIM ale nie wydaje się trudny tutaj jestem zdany na waszą opinie :drzewo:
    POZDRAWIAM ZIELONY !

EDIT W 2 dniu miała ponad 24h ciemności ponieważ przenosiłem ją do pokoju

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...