Impreza w publicznym WC

ElBlunto420 02.10.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Pewnego pięknego dnia, po dłuższym planowaniu całej akcji udało nam się to doprowadzić do końca. Ziomek załatwił "zielone truskawki", my ponad gieta babki i zaczęliśmy imprezę. Na początku wyjebalismy wszyscy po całej truskawie a chwilę później poszliśmy na pierwszą lufę. Ma sa kra. Imprezowe ciastko zaczynało już powoli wchodzić a babka siadała na oczy. W ten sposób nie da się być żadnym kanapowcem. Muzyka w tym momencie znaczyła wszystko. Osobiście słucham w 95% tylko West Coastu gdyż te 5 % to jakieś kilka fajnych clubowych pomp. Przenieśliśmy się wtedy do publicznego WC, zamknęliśmy drzwi, uznaliśmy po prostu że nie chcemy żeby nikt nam przeszkadzał i najlepiej skupić się na tym co jest w naszej komorze XD. Tą historię dałoby radę opowiadać cały dzień ale muszę się streścić. Truskawki działały pobudzająco przy pompach natomiast czarne rapsy pozwoliły przykucnąć lub usiąść gdzieś w rogu, pomachać głową czy ręką i wychillować się tak długo aż nie skończy się nuta. Paliliśmy tak jeszcze potem blanciora i z 4-5 luf. Polecam wszystkim którzy lubią chwile ostro i dziko tańczyć a potem usiąść z piwem czy fajką i przenieść się do lowridera takim jak np w Still D.R.E obok Snoopa i Natea.
   
 2. Ryjek

  Ryjek Użytkownik

  Pewnego pięknego dnia, po dłuższym wiosłowaniu podczas wakacji, udało nam się zauważyć zaskrońca. Ziomek zastawił gotowe pułapki, my podbierak z siatki i zaczęliśmy impreze.
  Na początku osuszyliśmy się wszyscy po całonocnej fal wrzawie, a chwilę później poszliśmy na rufę. Ma sa kra. Sandaczowe stadko zaczynało już ikry tworzyć, a Babka Marmurkowata chlapała nam w oczy. W ten sposób nie da się być żadnym survivalowcem.. Arktyka w tym momencie zmroziła wszystko. Osobiście opływam w 95% tylko brzegi West Coastu, gdyż w te 5% ciska całodobowy sztorm. Przenieśliśmy się wtedy do pokładowego WC, zamknęliśmy drzwi, uznaliśmy po prostu że nie chcemy żeby nikt nam przeszkadzał i najlepiej skupić się na tym co jest w sraczej komorze. Tą historię dałoby radę opowiadać cały dzień, ale śmierdzi więc muszę się streścić.. Spłuczki działały imponująco przy pompach, natomiast czarne kleksy niepozwalały odetchnąć by usiąść gdzieś w rogu, pomachać głową czy ręką i wychillować się tak długo aż nie zawiąże buta. Płynęliśmy tak jeszcze potem wzdłuż melioracyjnego rowa z 4-5 dób. Polecam wszystkim którzy lubią z życiem ostro i dziko walczyć, a potem usiąść z piwem czy fajką i przenieść się do ogrzewanego kontenera amerykańskiej firmy Still D.R.E, obok majtka i kapitana.

  /////////////
  wybacz autorze.. ale siedze grubo skopcony z samego rana i mi się nudzi hehe
   
  • Lubie to x 3
 3. Wybaczam ci Ryjku, nawet smiechłem
   
 4. TSW

  TSW Błyskotlwy

  kto robi impreze w publicznym WC, dziwne ze lokal nie byl zarezerwowany przez żuli
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Podobne tematy - Impreza publicznym
 1. gandzior
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  1,227
 2. Stringer
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  207
Loading...