1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Ile to jest 1g?

Dyskusja w dziale Rozmowy o paleniu rozpoczęta przez KubieN w dniu 17.09.2013

Tagi:
  1. Chcę kupić grama, a nie chciałbym, żeby mnie diller w chuja zrobił, bo "nie zna się, to dam gówno". Dajcie zdjecie jak "wyglada" 1g i obok np. 5 zł dla porównania. Wiem ze towar towarowi nierowny, ale na oko, tak mniejwiecej zeby ogarnial :)

2. Breado

Breado Wiedza nadprzyrodzona

Nie jestem pewnien czy ktoś wrzuci bo chyba fotek jaranie nie można jako tako ;d

Na oko topek wielkości 2x 5 zł ( zależy jaki zbity itp ) ;d

3. Salam alejkum

Salam alejkum Administrator Staff Member Administrator

8-10 nabic lufki zalezy od palenia

4. DPS

DPS Wiedza nadprzyrodzona

Zrób tak ;d idz do Tesco czy CareFura ;d z kolegami stań kolo wagi do owoców ;d Z kolegami ;d Niech cie w 3 zasłonią A ty sobie zważ ;d

5. Breado

Breado Wiedza nadprzyrodzona

Tylko bez kartki czy też sreberka bo one dużo waża haha
    Już widze jak "diller" wchodzi do sklepu wyciaga topa czy też miał i go wysypuje haha

A tak serio nie rób tak szkoda przypału o to 25-30 zł
    Ale tak jak admin napisał 8-10 lufek czystych to masz taka fajna porcyjke marihuany

6. dzonson.

dzonson. Weteran

1g z wagi ( sam nie raz wazylem ) wychodzi na 6-8 luf.

7. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

zależy czy podjebany czymś czy nie bo jak podjebany to cięższy i na mniej lufek wyjdzie bo mniej ;]

Witch likes this.
  8. Salam alejkum

Salam alejkum Administrator Staff Member Administrator

zalezy tez jakie lufki bo jedne maja duzy cybuch inne 2x mniejszy ;f niech ktos mu zrobi zdjecie w pakiecie zwazonej sztuki najlepiej na wadze bo ja nie posiadam przyda sie innym zeby nie zostali wyjebani.

9. Wysocki

Wysocki Kumaty

Załączone zdjęcie przedstawia 1,3 grama White Widow z normalną fajką obok (razem z tym co jest poza workiem). To na 100% jest 1,3 bo kupione w Holandii.
    View attachment 10960
    Poza tym 1 zł waży dokładnie 5 gramów więc jakbyś zamawiał piątkę to wiesz już, że to tyle co złotówka ;)

Attached Files:

10. PositiveVibe

PositiveVibe Forumowy guru

Wagę sobie załatw, bo 1g nie okiełznasz po wielkości. Jeden topek może być cięższy niż drugi.

11. grabarz

grabarz Expert

ja swoim wagowym gramem nabijam osiem lufek

12. BaqBak

BaqBak Błyskotlwy

no cóż, mysle ze gdzieniegdzie 1g to prawdziwa waga ale w blizej mi znanym gdzieniegdzie 1g to tylko nazwa bo tak baprawde powinienes sie cieszyc jak dostaniesz na 4-5 luf, jak doatanies na 6-7 to juz liczone za prawie 2x tyle...

13. Masti92

Masti92 Inspiracja

No ja ostatnio na dila nie narzekam, pewności nie mam ale podejrzewam że to też plantator. Dostaję 0,8/0,9 raz nawet była pełna jedyneczka i jakość też fajna, ale nie mogę się doczekać własnej produkcji ;)

14. BaqBak

BaqBak Błyskotlwy

no niestety idzie przez dwie trzy osoby tak jak mowisz :/ kiedys wrzuce zdjecie i obadacie ;d

15. Adi

Adi Inspiracja

Attached Files:

997 likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi