Ile mj wytzyma w zwykłym woreczku strunowym?

Hentaimee 16.06.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Mam zamiar skitrać coś koło sztuki w zwykłym woreczku strunowym i ciągle nosić przy sobie {W kieszeni} do pewnego czasu. Zastanawiam się więc, ile mniej więcej czasu może wytrzymać tak przechowywana mj? Nie chciałbym żeby później się okazało, że trzymałem ją za długo i cała dobra sztuka się zmarnowała przez pleśń albo inne dziadostwo :gniew:

2. Jeśli masz susz to wytrzyma bardzo długo jak masz wilgotne to osusz i wsadzi do woreczka (głowa nie boli to co jest suche nie spleśnieje )
    i też nie wiem po co chcesz mieć przez jakiś czas mj w kieszeni

3. konikklog

konikklog Użytkownik

Moze chce zeby go psy powinely :o

4. klf

klf

Kolega to urodzony ryzykant uzależniony od adrenaliny chyba.
    Tylko w ten sposób mógłbym wytłumaczyć powód dla którego miałby nosic zielsko w kieszeni do momentu gdy mogło by spleśnieć.
    Kolego, w kieszeni to każdy może kitrać. Powieś sobie na szyji i tak łaz, zobaczysz wtedy jakiego kopa adrenaliny dostaniesz!

• Lubie to x 2
  5. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

A czy kolega jest pełnoletni bo to pytania i działania na poziomie gimbazy tylko bez obrazy bo forum jest od 18+

6. W dzisiejszych czasach fejm to kitranie baki na przypale w kieszeni. Haha a tak na serio to kitraj w chacie no chyba ze chcesz poszpanowac przed kolegami z klasy.

7. Odkąd mieszkam za granicą ani razu nie zatrzymała mnie policja w cel przeszukania, tym bardziej nie widziałem nigdy policjanta z psem który patrolował by teren w poszukiwaniu "zbrodniarzy". Więc o to jestem akurat spokojny :] No, a nosić przy sobie muszę ze względu na "mały" remont przy którym ciągle kręci się gdzieś po domu właściciel od którego wynajmuję. Remont będzie trwał około 3 tygodnie a nie chciał bym żeby pod moją nieobecność w domu znaleźli moją paczuszkę. ;D

8. Szalony Alchemik

Szalony Alchemik Zagubiony

jeżeli już musisz je nosić przy sobie, to najpierw je przesusz
    potem fotka chusteczka fotka
    i rób co chcesz
    nie zapleśnieje

9. Lepiej niech blanta skreci i spali xddd

10. v3nom

v3nom Użytkownik

Nagroda złotego kilofa za wykopanie tematu sprzed prawie 6 lat, BRAWO
    autor już pewnie dawno po remoncie, tak swoją drogą..

• HAHA XD x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...