Ile lampa ma chodzic pod jednym krzakiem

Xlolek 09.07.2019

Ile lampa ma chodzic pod jednym krzakiem 1 5 1votes
1/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. 510FD133-1458-40D6-AF48-CC4A0A081DB5.jpeg moj krzak ma 8 dni i lampa chodzi 24 dobe

2. Hmm tyle ile trzeba, byle nie wiecej jak 24h na dobę.

Ogólnie dziwne pytanie, przecież pod jednym to najłatwiej ustal xd zapytaj go i o :p jak jest juz ich parę to dopiero lipa bo różnice zdań się unich pojawiają i ciężko dojść do konsensusu. Najgorzej jak się trafi na jakąś grymasna co jej np natężenie sie nie podoba xd czlowiek wtedy sie dwoi i troi by takiej dogodzić a jak juz się uda to taka franca potrafi focha strzelić i kazać z tym światłem spier.. , wielce obrazona bo barwa nie trafia w jej gusta xd

Wiesz jak to z babami xd a i lamy swoje charakterki mają i ugoda im nie odpowiada

3. ogolnie to moze i sie na indoorze nie znam ale lamppa nie POD tylko nad krzakiem
    auto 20/4
    sezonki 18/6 na wegu
    12/12 na flo

4. Szkoda, że nie mam predyspozycji pod indorka bo bym sie pojawiła xd tak totez styczności nie mialam jeszcze xd

Na miejscu kolegi co pyta trzymala bym 24, ale to dlatego że widmo światła w czerwień samą chyba ma a na weg jednak ponoć niebieski sie lepiej sprawdza xd

Tak pewnie również 20/4, może mniej w sumie nie wiem bo jeszcze ilością lx jaką bym uzyskala napewno bym się zasugerowała xd

5. A no i sezonowki pod lampą bym nie trzymala xd ew na potrzeby stworzenia matki by faze zmienic badz cofnac

6. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Troszke wyciagnieta,mozliwe ze swiatelko masz za wysoko.Napisz co to za swiatelko?
    Swego czasu rowniez swiecilem 24/0 ale stwierdzilem ze nie widac roznicy pomiedzy 24/0 a 20/4 ,wiec teraz jesli mam auto swiece 20/4:)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...