1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Ile krzaków posadzić?

Dyskusja w dziale Growbox rozpoczęta przez weedfarmer w dniu 11.09.2013

1. weedfarmer

weedfarmer Tuptuś

Witam. Właśnie buduje swojego pierwszego boxa i nie wiem ile roślinek posadzić.

Parametry boxa:

1. wymiary 60x60x125(białe ściany)
    2. jeden wentylator wtłaczający fi 100(łazienkowy), drugi wytłaczający taki sam + filtr węglowy i mieszający a'la komputerowy.
    3. HPS 150w + odbłyśnik z blachy aluminiowej(samoróbka)

Czy da radę upchać tam 5 femi w 7l doniczkach? Jeśli tak to ile je trzymać na weg.
    Odmiany jakie chcę posadzić to:

- LSD Nasiona Feminizowane - SeedBank
    - Amnesia Lemon ( amnezja ) Feminizowana - SeedBank
    -Afghan Feminizowana - SeedBank

Nasionka już kupiłem... nie wiem czy dobry wybór ale zobaczymy co z tego wyjdzie

Z góry dzięki za pomoc... POZDRO;]

2. JA NIC NIE WIEM

JA NIC NIE WIEM Forumowy guru

będziesz miał bardzo gęsto i donice będą musiały być dość wysokie aby osiągnąć te minimalne 7l. już prędzej bym wsadził tam 4 i na kazda masz 30x30x20 jesli bys zrobił swoja donice na wymiar i przegrodził ja dwoma ściankami to uzyskujesz po 18l na rosline czyli calkiem spoko (Kalkulator -->Trawka.org - Kalkulator
    HPS 150 wat będzie spoko na tego boxa. 0,36m masz powierzchnie czyli z 18k lumenów potrzeba
    Tyle z mojej strony. Zapalmy coś ;d

3. weedfarmer

weedfarmer Tuptuś

Dzięki za odpowiedź

Mogę zrobić taką skrzynkę pod wymiar, ale czy od spodu nie musi być perforacji? Pytam bo jestem zielony :)

Tak przy okazji to jaki rodzaj treningu byś polecił przy moich warunkach?

Pozdro

4. Gorilla'sFarm

Gorilla'sFarm Błyskotlwy

Cztery doniczki 11L z dziurami w dnie, zadnej skrzynki. Trening przy niskim boxie LST+ max 21 dni wega i zarowka 250 by sie przydala.

5. Modliszka

Modliszka Expert

Mozesz tez zrobic FIM/TOPPING moim zdaniem jest lepszy efekt koncowy niz po LST i daj 4 doniczki minimum 10L bedzie git

6. Mr.Weed

Mr.Weed Autorytet

Dlaczego nie kupujesz nasion z pewnych seed banków ? Był kiedyś na innym forum temat że w tym shit banku sprzedają nasiona konopi przemysłowej . Radze ci kupić inne nasiona , bo to które kupiłeś to najprawdopodobniej GÓWNO :) .

7. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

te odmianki <* prócz amnesi >to indi więc będą niskie LST nie bedzie potrzebne ,osobiście zrobiłabym raczej topping lub FIM ale to już od ciebie zależy .

8. SkunSpecjal

SkunSpecjal Wiedza nadprzyrodzona

9. weedfarmer

weedfarmer Tuptuś

Czytałem opinie i ludzie byli bardzo zadowoleni z tych konkretnych odmian i z samej stronki. Mam nadzieje że się nie zawiodę :)

--- Dodano ---

Da się to po nasionkach poznać jak przyjdą? Bo szkoda mi sadzić jakieś gówno...

10. SkunSpecjal

SkunSpecjal Wiedza nadprzyrodzona

jak beda w orginalnych paczkach od producenta to sadz ;)

11. Last edited: 11.09.2013