1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Ile gramów mozna uzyskac ...??

Dyskusja w dziale Rozmowy o paleniu rozpoczęta przez Wiciu w dniu 03.02.2014

1. Ile gramów marihuany mozna uzyskac z jednego
    0,5 metrowego krzaka w boxe w dobrych warunkach niezaleznie jaka to odmiana?? Tak z 100g by bylo??

2. Sensimila

Sensimila Wiedza nadprzyrodzona

100g to byś miał w naprawdę idealnych warunkach z profesionalnymi nawozami (Canna, Hesi) sporo też zależy od odmiany, nie wyciągniesz 100g jeśli na necie pisze że maxymalny możliwy plon to 50-70g

3. holandgrower

holandgrower Inspiracja

Z tym sie z zgodze :) jeden ziomek tu na forum mial ak 47 auto i przebil wynik ze strony producenta, chociaz to tez przyfarcil z genami ;d

4. psychodela

psychodela Inspiracja

Jeszcze zalezy czy auto czy sezonowa

5. ziemniaczek

ziemniaczek Zagubiony

Mi dopiero rośnie ale z tego co słyszałem i przeczytałem na internecie to z takich pół-profesionalnych krzaków (np.w szafce) wychodzi około 25-40 g.
    ;drzewo:

6. brylant

brylant Expert

wiesz jak bardzo trudno okreslic? nawet doswiadczeni growerzy nie sa w stanie powiedziec ile wycisna z jednego krzaka. zalezne jest to od ilosci swiatla, dlugosci wega, treningu, DBANIA O KORZENIE bo od tego tak naprawde sie wszystko zaczyna

Profesjonalne nawozy prosze Cie bo pekne ze smiechu, pro bo drogie? Najwazniejsze jest NPK bo to sa glowne budulce a czy NPK jest za 200zl za litr czy za 15 zlotych to juz nie ma wiekszego znaczenia wystarczy spojrzec na nawoz z pokrzyw - zupelnie za darmo a nawoz na wega az milo

patrz odpowiedz do pierwszego posta

zalezy tylko dlatego ze w sezonowej mozna regulowac dlugosc weg no i w automatach plon nadrabia jak sadze przez oswietlenie 18/6 nawet na flo co w przypadku sezonowek sie nie uda

Rozrzut pomiedzy 5-70g jest nieco mniej dokladny a bardziej wiarygodny ;)