Hydro DWC bubbleponics

Edvin 04.07.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Hej!
    Chcę złożyć DWC bubbleponics na indoor. Docelowo namiot 1.4x1.4x2m na planty. Pytania:
    1). Ktoś ma doświadczenie w PL w składaniu połączenia
    pompa z regulacją przepływu <-> kroplowniki na 8/16/24 plantów? (w grę wchodzą różne planty, nie tylko c. sativa [​IMG])
    Jaką pompkę, co by mogła mi służyć do spuszczania zbiorników ale i po zmniejszeniu przepływu do "bubbleponics" by cały czas polewać małe planty nim dosięgną korzeniami do wody?
    Złożyłem system kroplownikowy (części z allegro wyszły niecałe 80z) 2x przejście 3/4"->5mm i z każdego na 12x kroplownik do wbijania. W sumie na 24 planty. Jak to teraz podłączyć pod pompę i pytanie, jaką?

2). Jak duże zbiorniki, z czego?
    myślałem na początku 2-4 bardzo duże pojemniki, a teraz zacząłem się zastanawiać nad pojemnikami fermentacyjnymi (wiadra) z alledrogo nawet ~15PLN/sztuka 30l.
    Chciałem mieć duży zbiornik, by mieć bardziej stałe wartości pH i EC i przez to mniej strachu?

Jak chodzi o napowietrzanie to zakupiłem kompresor ACO-208, 2100l/h i 6 kurtyn powietrznych, dlatego wolałbym 6 większych zbiorników niż x wiader...
    Wszelkie sugestie mile widziane!
    Dzięki!

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...