Polecane sklepy

Najtańsze vaporyzatory na rynku

HPS 250w[0,49m2][EKO-GROW]GirlsScoutCookies,GrandDaddyBlack,CriticalKush,BlackDomina

Dyskusja w dziale MAŁE POWIERZCHNIE ~ 0,8m2 / max 400W rozpoczęta przez judaista w dniu 09.11.2018

?

Ile zdejmę zią

Poll closed 24.12.2018.
  1. Max 160g

0 vote(s)
    0.0%
  2. 161-199g

0 vote(s)
    0.0%
  3. 200-249g

1 vote(s)
    33.3%
  4. Gram z wata madafaka

2 vote(s)
    66.7%
  1. judaista

judaista Moderator Staff Member

62 dzień - 40 dzień 12/12

Rośliny wy*****o z azotu do cna... Najlepiej trzyma się domina, ale jako że już finisz i jeszcze daje im max 3 tygodnie(może z małą górką dla criticala który kwitnie najwolniej) nie będę już pakował nie wiadomo jakich dawek azotu, tylko tyle żeby było do budowania topów. Ostatnią dużą dawkę biohuma dostaną za 2-3 dni wraz z herbatką z nasion(dostałem cynk, że dobrze jest zapodać roślinom enzymy 2-3 tygodnie przed harvestem i tak też zrobię). Wiem, że wielu z was, zwłaszcza młodszych growerów ten widok może szokować, ale spokojnie :D rośliny są absolutnie zdrowe i nic im nie dolega. Taka jest cena eksperymentów ;)

Dobra wiadomość jest taka, że dżdżownice żyją i są nieźle wypasione, ta ma jakieś 15 centymetrów. Była dzisiaj na powierzchni prawdopodobnie w poszukiwaniu jedzenia.

Granddaddy

Domina

Critical

I kilka zbliżeń, widać już conieco mleczaków

pozdro

Ryjek, uho667, benger i 2 inni lubią to.
  2. Dżdżownice są saprofagami – odżywiają się związkami organicznymi zawartymi w rozkładających się roślinach i szczątkach zwierząt. Niektóre, żyjące w głębi gleby korzystają z obumierających korzeni i próchnicy glebowej. Dżdżownice chętnie zjadają wprowadzony do gleby obornik, a także odchody zwierząt na pastwiskach.

W dzień dżdżownice ściółkowe i powierzchniowe przebywają w glebie lub w innym ukryciu, natomiast nocą żerują, wciągając do chodników martwą materię organiczną. W poszukiwaniu odpowiedniego pożywienia wykonują kilkumetrowe wędrówki, ale później często wracają do własnej norki. Wybór pokarmu nie jest przypadkowy – dżdżownice wykazują wyraźne upodobania. Decyduje w tym wypadku przede wszystkim zawartość azotu białkowego i łatwo rozkładalnych węglowodanów.

Większość gatunków potrafi rozróżniać pobierany pokarm. Rosówka chętnie zjada liście szczyru, pokrzywy, bzu czarnego, jesionu, wiązu, głogu, czeremchy. Mniej chętnie wybierane są liście dębu, buka i drzew iglastych, a więc roślin o dużej zawartości garbników i żywic. Jako wyjątkowo smakowite traktowane są liście roślin motylkowych ze względu na wysoką zawartość białka. Wraz z resztkami organicznymi dżdżownice zjadają i trawią liczne mikroskopijnej wielkości organizmyrozkładające te resztki. Są to pierwotniaki, glony, bakterie, grzyby glebowe, promieniowce, nicienie i wiele innych. Organizmy te stanowią główne źródło pokarmu dla gatunków kompostowych.

Może być tak ze twoje dżodżo kradną papu rośliną. Pozdrawiam

judaista i benger lubią to.
  3. judaista

Dzień 68 - 46 dzień 12/12

Ostatnio dostały tą herbatkę z nasion, herbatkę z bananów, labsy i calphos. Dziś doniczki przelane dużą ilością wody w celu wypłukania ewentualnych soli.

Domina

Daddy

Critical

pozdro

BubelGun, poldon, Ryjek i 2 inni lubią to.
  4. Ryjek

Ryjek Użytkownik

hehe pan dżdżownic wymiata =)) jeszcze krety by się tam przydały :D
    już niedługo smakowanie super zacnego ziółka! Prezentuje się przepyszniście =)

judaista lubi to.
  5. dobre żydku syjonistyczny masz krzaki fajne

judaista lubi to.
  6. judaista

Dzień 75 - 53 dni 12/12

Dziś tak jak planowałem poszedł pod kosę granddady black, z grubsza po około 7,5 tygodnia kwitnienia. Producent podaje 60 dni flo i teoretycznie roślina mogłaby tyle postać, ale swoim wyglądem już błagała o to, by zakończyć jej cierpienia haha
    Podsumowanie w następny updejcie, ale jak to wyglądało od początku każdy widzi, błędy, błędy, błędy i zdobywanie doświadczenia. Na szczęście dzięki pomocy kolegów zza oceanu teraz wiem już wszystko o cyklu nawożenia cannabisu w KNF i następny grow pójdzie dużo lepiej. Na następną potyczkę idzie nie 9 tylko 12 sztuk w 4-5 litrowych doniczkach.

Rośliny

I grandaddy, ogólnie słabo spuchł, na pewno w głównej mierze przez moje błędy w karmieniu, ale trichomy są mleczne z pojedynczymi bursztynami.

Po ścince, myślę, że będzie jakieś 30g z hakiem

Critical i Domina

pozdro

h3, benger and .Salam alejkum lubią to.
  7. Coś mnie się zdaje że takie eko uprawy pod hps to nie zbyt dobry pomysł, wydaje mi się że tutaj kluczem jest wegetacja ale nie wiem nie znam się na tyle żeby mieć pewność. Takie moje spostrzeżenie że do takiej uprawy najlepsze światło to full spektrum.

Ale mimo tego że za duzo nie bedzie materiału, to na pewmno bedzie smakować inaczej niż te napuchnięte tłuścichy.

8. judaista

Siema zaloga, szybki up bez upa. Krzaki zostaly sciete wczoraj tj piatek 1.02.

Niestety fotek z procesu nie bedzie, w czwartek mialem pozar w domu i wczoraj cialem to na szybko. Za pare dni wrzuce zdjecia suszu i wage.

Gorsze jest to, ze mialem juz 12 sadzonek doslownie jednodniowych i teraz stoja bez swiatla i ogrzewania. Nie wiem czy przezyja, elektryk dopiero w poniedzialek bedzie zeby mi podlaczyc nowa siec pod napiecie. Takze na razie to tyle. Za kilka dni wrzuce podsumowanie i nowego gl. Pozdro

uho667 lubi to.
  9. koleszka84

koleszka84 Kumaty

A suszysz teraz gdzie kolego ? Zapaszki pewnie w domu niesamowite

judaista lubi to.
  10. judaista

Siema, ostatni up z wynikami.

Z wcześniej ściętego daddyego wyszło 32g, już część poszła z dymem i muszę powiedzieć, że temat jest mocarny.

Z dominy i criticala wyszło łącznie 114g, 2 litrowe pudełko po lodach, stówka z tych dwóch idzie na ekstrakt alkoholem, zostawie tylko po sampelku na spróbowanie.

Razem wyszło 146g, co w sumie mnie cieszy, bo spodziewałem się mniej, gdyby cookies nie odpadł może byłoby w okolicach dwóch stówek.
    Także czas kończyć tą nierówną walkę, wnioski wyciągnięte, nowe informacje zdobyte. Można zamknąć i przenieść, pozdro.

Ryjek, h3, BubelGun i 5 inni lubią to.
  11. uho667

uho667 Moderator Staff Member

jol chcialem zwrocic uwage na dosc grube lodygi tych krzaczkow, zapewne gdyby niedobory nie pojawily sie przez cale flo to wynik bylby duzo lepszy

widac zycia bylo duzo ph problemow nie bylo , jedynie braklo troche zarcia do lepszego wyniku pozdro juda i powodzenia z nastepnym runem

benger lubi to.
  12. judaista

No, biohumus racze nie nadaje się jako główny nawóz azotowy. Poza tym nie miałem kilku ważnych składników z tej metody nawożenia. Tera już wszystko mam przygotowane i mam nadzieję, że będzie lepiej :D

uho667 lubi to.
  13. Ryjek

Ryjek Użytkownik

Juda super Ci to wyszło =) temat w misce prezentuje się wybornie że o ja pierdole =)
    gratuluje fajnej uprawy, pozdro

judaista lubi to.
  14. ładnie :) a te ddżownice to na rybki można wykorzystać :)

Loading...

Podziel się tą stroną

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. rozkladajace sie trichomy

Loading...