1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

HPS 250w[0,49m2][EKO-GROW]GirlsScoutCookies,GrandDaddyBlack,CriticalKush,BlackDomina

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez judaista w dniu 09.11.2018

?

Ile zdejmę zią

This poll will close on 24.12.2018 at 21:03.
  1. Max 160g

0 vote(s)
    0.0%
  2. 161-199g

0 vote(s)
    0.0%
  3. 200-249g

1 vote(s)
    33.3%
  4. Gram z wata madafaka

2 vote(s)
    66.7%
  1. judaista

judaista Geniusz

Dobra, dobra, wiem że za często to aktualizuje, ale mam ostatnio farta do zajebiście szybkich indukcji. A chce mieć to wszystko gdzieś zapisane haha

Także:

Black domina flo dzień 0,5(bo jeszcze pistle nie wyszły) od jutra liczę dzień 1

Grand daddy black flo dzień 1

A tu reszta jak już i tak wstawiam posta. Tutaj jeszcze tego nie widać, ale odrosty fajnie się wyciągają z dołów i na dniach powinny się samoistnie rozkrzaczyć.

pozdro

Ryjek, ciasto and Heniekzbagien like this.
  2. nie za szybko zaczynasz liczyć flo? ;>

3. 3 tyg. wega w tak niskim namiocie. Odliczyć miejsce na lampę + doniczkę. Myślę, że to idealny moment na flo ;) Pewnie i tak będzie musiał łamać 8)

4. chodziło mi o moment w którym zaczyna liczyć flo a nie kiedy przęłącza. ja mam nawyk liczenia od "białych łbów" a nie od pokazania płci... bo określić to i się mogą nawet na wegu jak jeszcze fp niezmieniony
    nvmd, już żeśmy sobie wyjaśnili z judaistą sprawę. sorry za zanieczyszczanie tematu

5. Liczę tak samo

6. judaista

judaista Geniusz

29 dzień - 7 dzień 12/12

Wszystkie krzaki już się określiły z jedną nieoczekiwaną niespodzianką ;d

Girls Scout Cookies

Poczekam jeszcze kilka dni dla pewności, bo może to tylko pojedyncze banany, ale raczej nie mam na to nadziei.
    Krzak pójdzie na FPJ, najgorsze że zostaną 3 sztuki i będzie niesymetrycznie. Moje zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne nie da mi żyć do harvestu haha

pzdro

benger and Ryjek like this.
  7. judaista

judaista Geniusz

Szybki upek, tym razem bez fotek z boxa.

Robimy Fermented Plant Juice z konopi dla konopi ;d
    Jako, że trafił mi się męszczak, a szkoda wyrzucać tak zacnie podwegowaną roślinę, nie byo innego wyjścia jak zrobić najzajebistszy booster nie tylko dla gandzi, ale dla wszystkich roślin. Booster za który płacicie gruby hajs kiedy jest zabutelkowany i z nalepką producenta ;) booster ogólnorozwojowy, zarówno na wegetacje i jak i na kwitnienie.
    Ogólnie konopia jest chyba w najlepszym momencie kiedy przechodzi z weg na flo aby zrobić z niej FPJ, bo wtedy w szczytach jest największa kumulacja hormonów roślinnych. Zasada jest jedna i jest bardzo prosta. Możesz zrobić FPJ z dowolnej rośliny, może to być konopia, ale też jakikolwiek inny chwast np pokrzywa, ale jeden ferment może być zrobiony tylko z jednego gatunku roślin. Jak robisz z konopi to tylko z niej, jak z pokrzywy to tylko z pokrzywy, nie mieszamy pół na pół na przykład. Drugą rzeczą o której należy pamiętać to to, że roślinę z której chcemy zrobić FPJ ścinamy z samego rana. Konopie z boxa tuż po zapaleniu się lampy, a rośliny z outdoora tuż po świcie. Wtedy koncentracja soków jest najwyższa.

Ścinamy planta

Rwiemy go ręcznie na małe kawałki

Dosypujemy wagowo tyle samo trzcinowego cukru

Wmasowujemy cukier w roślinę, na tym etapie już cukier zaczyna wyciągać soki z rośliny

Ugniatamy roślinę z cukrem i na wierzch zasypujemy dodatkowo cukrem

Przykrywamy pojemnik np ręcznikiem papierowym, lub inny materiałem który pozwoli na wymianę powietrza i odstawiamy na ok 5 dni w ciemne i ciepłe miejsce. Za te kilka dni wstawię jak wygląda produkt końcowy.

A na koniec cytat z opisu specyfiku który kosztuje 60zl za 250ml.

pzdro

benger likes this.
  8. judaista

judaista Geniusz

32 dzień - 10 dzień 12/12

Dziś dostały biohumus, dałem jakieś 100ml mojej herbatki na 1,5 litra wody. Męszczak już wyekspediowany, poszedł na ferment, zostały 3. Ten po lewo to critical kush odrosty się mocno wyciągnęły i kilka z nich jest już prawie na poziomie głównego topa. Ogólnie dlatego właśnie jetem zwolennikiem sadzenia większej ilości mniejszych roślin. Męszczak może się trafić zawsze, a teraz jestem w plecy 25% plonu. Gdybym posadził np 9 sztuk w 4 litrowych miałbym stratę 11% ;d

No nic lecimy dalej.

Gnomy po prawo, critical po lewo

pozdro

nasiona marihuany, nasiona konopi