HPS 250w[0,49m2][EKO-GROW]GirlsScoutCookies,GrandDaddyBlack,CriticalKush,BlackDomina

Dyskusja w dziale MAŁE POWIERZCHNIE ~ 0,8m2 / max 400W rozpoczęta przez judaista w dniu 09.11.2018

?

Ile zdejmę zią

Poll closed 24.12.2018.
  1. Max 160g

0 vote(s)
    0.0%
  2. 161-199g

0 vote(s)
    0.0%
  3. 200-249g

1 vote(s)
    33.3%
  4. Gram z wata madafaka

2 vote(s)
    66.7%
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. judaista

judaista Moderator Moderator

Nasiona: Girls Scout Cookies - Gnom, Granddaddy Black - Gnom, Black Domina - Gnom, Critical Kush - Pan pestka
    Box: 0,7 x 0,7 x 1m
    Lampa: HPS 250w na weg phytolite dual, na flo GIB pure bloom spectrum xtreme
    Wentylacja: wyciągający kanalak 270m3/h + filtr Can Oryginal 250-325m3/h + mieszający
    Podłoże: Plagron Growmix
    Donice: 11 litrów
    Nawozy: Szeroko pojęty NOTILL + Korean Natural Farming
    (wermikompost, aloes, fermented plant juice, fermented fruit juice, cal-phos, Lactic acid bacteria serum-LABS, sprouted seed tea, banana peel tea, ocet z brązowego ryżu, woda kokosowa, plus do każdej donicy po kilka dżdżownic.
    Trening: Main Lining + defoliacja + w razie potrzeby supercropping.

Witam brać forumową po przerwie. Wracam do was z nietypowym dla wielu projektem, mianowicie Domowe Nawozy - Eko uprawa. Właśnie skończyłem grow na takim nawożeniu i mimo kilku poważnych błędów które popełniłem w trakcie zdjąłem z krzaków niecałe 160g. Błędy oczywiście zidentyfikowałem i w tym grow mam zamiar wymaksować wynik. Za wielką wodą wielu pro growerów bardzo chwali sobie tą metodę nawożenia, przede wszystkim dlatego, że susz jaki otrzymujemy jest najwyższej jakości. Pachnie i smakuje zajebiście, a dym jest aksamitny niczym słodka śmietanka haha
    Pacjentami są 4 rośliny, każdą będę robił na 16 topów, także szykuje się weg 30dni+
    Zachęcam do głosowania w ankiecie, do wygrania talon na... balon, satysfakcja i może jakiś sampel się znajdzie haha

I trochę topków z poprzedniego grow

pzdro

• Lubie to x 15
  2. GoHan

GoHan Moderator Staff Member

No to zasiadamy :D

• Lubie to x 1
  3. Ryjek

Ryjek Użytkownik

ale super projekcik =))
    będę obserwował z miłą chęcią poczynania kolegi =)
    i dżdżownice będą grasować w donicach hehe fajowo
    Pozdro i miłej fazy z uprawy!

• Lubie to x 1
  4. benger

benger Użytkownik

Ciekawie sie zapowiada wiele nowości przynajmniej dla mnie :)
    Growboksik taki jak ja mam hehe, uważaj aby Ci sufitem nie wyszły ;d

• Lubie to x 1
  5. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

*
    Gram z wata madafaka

I tego ci życzę !

• Lubie to x 1
  6. judaista

Spoko spoko :D staram się trzymać wszystko pod linijkę.
    Powiem ci, że jak kupowałem ten zestaw tj box i lampę 250w, trochę się obawiałem o temperaturę, ale jest na szczęście jak najbardziej ok.

7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Elegancki projekt i sam mam Domine w klaserze tak że ciekaw jestem jak wyjdzie.
    Z fartem do końca!

8. judaista

Dzień 7

Ogólnie są opóźnione o kilka dni, ale w międzyczasie po pierwszym okresie wyciągania się zostały przesadzone do większych pojemników. Więc mam nadzieję, że idą w te przysłowiowe korzenie.

Zastanawiam się też, czy main lining do dobry pomysł na ten grow. Zależy mi w sumie na jak najszybszych zbiorach z tej uprawy i myślę czy nie iść w tradycyjne LST, którego nomen omen dawno już nie praktykowałem. Zabawę w cięcia odłożyłbym na kolejne grow w kolejnym boxie.

pzdr

• Lubie to x 6
  9. pozytyw

pozytyw Użytkownik

no dzieje sie - zasiadasie tez, niech idzie w kożyń :D

• Lubie to x 1
  10. Ryjek

Ryjek Użytkownik

według mnie wyglądają na 8,9 dni a mają siedem, więc raczej z wyprzedzeniem to leci niżeli opóźnienie.. impet, pełna moc, żagle na maszt, rusztowania na przyczepke, wkońcu piątek.. aliwederczi roman

• Lubie to x 4
  11. h3

h3

+1 za piątek ryju haha

12. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Juda Juda to na bank się uda :D :D
    Z tymi robakami, też to rozważam jak ruszę z moim szatńskim, pieruńsko szatńskim projektem hehe, ale się boję, że albo będę mieć koszmary z tymi robakami, albo że naprawdę wyjdą z donic i mnie zeżrą w nocy hehe :D Boję się haha

No, a LST zawsze spoko! Ja to jakoś wole naginać niż ciąć, bo zawsze mi się strasznie serce kraja, jak muszę ucinać takie małe, niewinne, jeszcze narkotykiem nie skalane szczyciki hehe :D

Powodzenia wszelkiego Kolego!

• Lubie to x 2
  13. judaista

Dzień 11

Zasadniczo jestem mocno rozczarowany. W poprzednim grow na tym setupie w 11 dniu miałem 3 razy większe rośliny. Jako, ze warunki są identyczne jak ostatnio stawiam, że problemem jest ziemia plagrona. Stwierdziłem, że nie będę ryzykował i nie wsadzę do docelowych tej ziemi. Uprzedzę również, że mimo że to grow mix, to rośliny nie są w żaden sposób popalone i raczej ilość nawozów nie jest tu problemem. Dodatkowo, jak widać na załączonym niżej zdjęciu, korzenie rozwijają się wzorowo. Zagadkowa sytuacja...
    Tak czy inaczej zakupiłem woreczek guanokalong complete soil mix, miałem ją kiedyś i pamiętam, że bardo fajnie na niej rosły.
    Mam nadzieję, że szybko odbiją,

Ogólnie zdecydowałem, że pójdę w to lst, dawno nie robiłem, a fajnie będzie sobie zrobić taki back to basics :D

Co wgl o tym myślicie? Mieliście kiedyś jakieś problemu z ziemią od plagrona?

pzdro

• Lubie to x 5
  14. benger

benger Użytkownik

Na light mixie przez te 11 dni życia by Ci szybciej urosły niż na growmixie czy all mixie bo mają większe ec, przynajmniej ja tak uważam i z autopsji to wiem : D

• Lubie to x 2
  15. pozytyw

pozytyw Użytkownik

znowu elegancko. prawie idealny timing z korzeniami i przesadzaniem - znowu beda grube zbite tluste uff pały :D

• Lubie to x 1
  16. judaista

Dzień 15

Ogólnie ładnie odbiły na nowej ziemi, ale i tak jestem tydzień w plecy ze wzrostem.
    Na razie przelałem ziemię czystą wodą dwa razy, żeby ją ładnie wystartować. Następne podlanie będzie z LABS i jutro nastawię sobie wermikompost z obornika końskiego w celu uzyskania płynnej wersji tj biohumusu.

pzdr

• Lubie to x 5
  17. pozytyw

pozytyw Użytkownik

wlasnie twoja stopke przeczytalem - dobre trafne. idiotom sie tez nie pomaga bo potem wykorzystuja to przeciw , wyedukowany idiota to lepsza wersja trolla

• Lubie to x 1
  18. judaista

Dzień 20

Rośliny już w miarę wyglądają, jak na swój wiek, dziś dostały po litrze wody z labsami i moim worm casting tea, czyli nomen omen biohumusem (z sypkiego wermikompostu z obornika końskiego), dodane jakieś 100ml na litr.

Stwierdziłem, że dziś jest dobry dzień aby zacząć LST. Nagiąłem pierwszego krzaka, wszystko dobrze przymocowałem, zacząłem naginać drugiego i uświadomiłem sobie i przypomniało mi się, dlaczego już nie robię lst haha Jebanie się z naginaniem, sznureczkami, odchylaniem itp itd i jeszcze później pilnowanie, żeby to szystko się trzymało i nie prostowało.... automatycznie mi się odechciało ;d

Także nowy plan już finalny. Zglebowany krzak czyli domina, będzie dalej prowadzony na lst, GSC i granddaddy dostaną za kilka dni topping, tak żeby wyszlo mi po jakieś 12 topów z jednej, a critical kush który rośnie jako najbardziej "krępy"(lewy górny róg) będzie bez treningu, przynajmniej na razie. Później prawdopodobnie i tak będę musiał go łamać ze względu na wysokość boxa.

pzdro

• Lubie to x 9
    Last edited: 30.11.2018
  19. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

LightMix najlepszy

20. judaista

Po raz kolejny zmieniłem plan działania (wiem wiem, jak rozhisteryzowana nastolatka) haha tym razem już ostatecznie. Odwiązałem tego krzaka co miał lecieć na lst i wszystkie będą bez treningu.

Mam boxa 100cm z czego jakieś 60cm na rośliny, więc będzie się działo, bez łamania na późniejszym etapie się nie obędzie.

Także dzisiaj jest 23 dzień weg i 1 indukcji.

Dodatkowo, dzisiaj wygrzebałem 24 robaki, po 6 na każdą doniczkę...

... i stwierdziłem, że odwrócę "pryzmę". Centymetr po centymetrze przerzuciłem ziemie do nowego worka i na spodzie ukazała się całkowicie przerobiona ziemia, która już teraz byłaby gotowa do użycia. Pachnie dosyć intensywnie... jak biohumus :D nie jest to nic przyjemnego, ale też niezbyt uciązliwe. Podlałem tą ziemie labsami także, zapach został zniwelowany.

pzdro

• Lubie to x 5
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...