HPS 150w i amatorski growbox w szafie :D

Nektaryn97 03.02.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam wszystkich nareszcie otwieram temat... do rzeczy:
    wymiary w środku szafy 70cm szerokości 40cm głębokości 120cm wysokości
    Lampa hps 150w narazie zamontowana statycznie na górze szafy jest odbłyśnik elegancko, wentylatorki od komputerka x2 narazie na tryb mieszania co zaraz pokaże na fotkach, dziś robie dziurę wylotową u góry po prawej i dam tam 1 z owych wentylatorków. Biohumus i florovit na stanie.
    Wykiełkowane AUTO SPEED BUD dałem do doniczki kiełek ma 1cm + -
    Teraz dodatkowo do tego kiełkuje SUPER SKUNK AUTO dodatkowo w planach jest Somango Auto i Power plant auto :)
    To teraz coś o temperaturze... na sucho mierzyłem w rogu termometrem i higrometrem w 1 - było + - 30
    teraz przy włączonych mieszakach sytuacja wygląda tak:
    AA i jeszcze zapomniałbym dodać że drzwiczek w growboxie nie planuje robić- recznik zamontowany odpowiednio myślę że sobie poradzi ;D
    Growbox zostanie w pełni wyłożony mylarem póki co jest częściowo...warunki mam idealne na przypał nie liczę, ogarniam a przynajmniej tak mi się wydaje...lokatorom "nie przeszkadza" i tego sie trzymam.
    To tyle informacji zapraszam do komentowania, oceniania, krytykowania, doradzania każda informacja będzie dla mnie cenna i wezme pod uwagę,:santa: jestem początkującym growerem dlatego proszę o podwójną wyrozumiałość, każdy jakoś zaczynał hehe Pokój z wami :amen:

EDYTUJĘ: Z PRAWEJ U GÓRY JEST TEN WIĘKSZY (zrobiłem otwór) natomiast ten mniejszy robi za mieszaka na wysokości donicy z lewej :) temperatura wynosi 26stopni
    ZIEMIA CANNA TERRA PROFESSIONAL
    WYKIEŁKOWANE AUTO SPEED BUD x1, kiełkuję AUTO SUPER SKUNK oraz AUTO POWER PLANT od TANIESIANIE.PL
    mokra szmatka w środku dla podwyższenia wilgotności, póki co wszystko działa zgodnie z "planem" :)

Last edited: 04.02.2017
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...