[HPS 1200w][4m2]30x Super Skunk x Bebook Special af fem, Orginal Amnesia, Amnesia Kush, Black Russia

DolinaRolnika 06.02.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. To nie dla mnie palenie a na nawozach nóż widelec kilka g więcej będzie :)

2. Witam, wczoraj nastąpiła kosa całości, całe 26 szt. poszło pod nóż. Trymowania we dwoje było na około 8 godzin. Oczywiście mądra głowa zapomniała o zdjęciach tych największych ale podczas kosy przypomniałem sobie o nich i mam zdjęcie rośliny jednej z tych właśnie największych. Te największe są zbite ale nie na kamień tylko po prostu ładnie zbite, znów te mniejsze mimo mniejszej wielkości twarde na kamień, jak kij dosłownie, wagowo na moje wyjdą podobnie. Wszystkie jednak niemiłosiernie oblane żywicą i tak kurwa śmierdzące, że od strychu na którym suszę kurwa z 30m czuć. Co dziwne nie miały treningów, 80% krzaków ładnie rozkrzaczonych z 6-8 odnogami. Odnogi jednak nie tak twarde jak szczyt. Ciąłem łodygi przy samej ziemi i całkowita waga krzaków po cięciu to było 6,5KG, dzisiaj około 15 godziny czyli po 28h od ścięcia zważyłem całe odpady po trymie, łodygi, liście itp. i odpadów było równo 3kg.. palenia mokrego nie mam jak zważyć. Tak to się wszystko prezentuje:

Myślicie Panowie, że kg suchego pęknie?

• Lubie to x 4
  3. Obstawiam 700-800g. Dawaj znać za parę dni jak wyszło. :]

4. Master!

Master! Kumaty

Powiem Ci ze ciezko powiedziec ile wyjdzie suchego, tym bardziej ze nie widac reszty krzakow. Tak jak kolega wyzej pisal 700-800g ale to tez dobry wynik bo przeliczajac na rosliny to wychodzi jakies 30g na Panienke i to bez treningu...Co bedzie z odpadow?

5. Palenie już suche, wyszło 900g z których jestem mega zadowolony, po tylu przejściach i problemach to i tak bardzo dużo. Za kilka dni dam SR oczywiście. Pakujemy i leci w świat jak Bóg przykazał. Kontynuować FR z tymi dwoma Amnesimi czy założyć nowy temat?
    Z odpadów oczywiście masełko :)

• Lubie to x 2
  6. Master!

Master! Kumaty

900g to juz jest troche palonka :):):) Masełko zawsze jest dobre :gotuje::gotuje::gotuje::gotuje:

• Lubie to x 1
  7. No i finalnie wyszło całkiem nieźle, smacznego :)

• Lubie to x 1
  8. Domowa uprawa? Pisarskie ci nie wjechały? Dwie lampy 600 i osprzęt trochę pobierają
    Pytam bo sam się zastanawiam ale obawiam się konsekwencji że ktoś wpadnie

9. benger

benger Użytkownik

ale odkop tematu w ciul,
    no dobra jak juz się to stało to nikt nie wpadnie jak będziesz płacił za prąd, nie gadał, nie zwracał na siebie uwagi i pilnował, żeby nie jebało z uprawy i z Twoich rąk, ubrań itp. a box odpowiednio schował. Na sąsiadów trza uważać też...
    równie dobrze ktos może np. dogrzewać chate grzejniczkami które dużo żrą prądu. Zresztą bardzo wiele innych jest urządzeń, które też są prądożerne więc niby jak mieli by dojść co u Cb konkretnie chodzi?? Jak im się będzię zgadzać rachunek to nie bój dupy

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...