HomeBox AQ30 30x30x60cm | JAKIE OŚWIETLENIE?

RUMBRAK 21.07.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. FOR REALZ, YO!

czy ktoś ma doświadzczenie z tym namiotem? wnioski / opinie?

przymierzam się do jego kupna. chcę sobie zrobić mały, dyskretny i estetyczny box na start bo do tej pory tylko uprawy parapetowo-balkonowe mam w CV.

jakie byście lampy do niego polecali? myślę o CFL 125W DUAL Phytolite? czy to oby nie za dużo na takie maleństwo?

PEACE OUT!

Last edited: 21.07.2018
  2. a to nie namiot na kielkowanie i rozsad ?
    h=60
    wiec od 60cm odejmij wyskokosc lampy i wysokosc doniczki to ci 20 cm zostaje na planta
    szalej :)

3. Cardcarp

Cardcarp Zagubiony

4. kiełkowanie i rozsad to jego oryginalne przeznaczenie, ale przy jakimś LST powinien uradzić chyba jednego automata do końca, hm?

5. Aby Z Głową

Aby Z Głową Tuptuś

6. v3nom

v3nom Użytkownik

ziomeczek ma identycznego boksa i zastosował tam HPS 70w

7. Cardcarp

Cardcarp Zagubiony

8. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Ledison nie jest zły, sam jedno grow przeprowadziłem na trzech ledisonach 150w, wynik nie był zły zważywszy że to jest 4000k, niestety ten panel ma jedną wadę, grzeje się niemiłosiernie, dla chcących go używać polecam od razu po zakupie zamontować wentyle na radiatorze i zdjąć te plastikowe soczewki które tylko tłumią światło. Wydajność i żywotność panelu na pewno wzrośnie.. Jeśli masz smykałke do majsterkowania polecam zrobić sobie leda na citizen clu048, będziesz pod wrażeniem tego co on wyprawia, z 300 w udało mi się wyciągając coś ponad 480 g i to jeszcze sporych przygodach z przenawozeniem. Budowa takiego panelu na clu048 na Twoją powierzchnie to na prawdę grosze...

9. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

Sprzedam ci marsa pro II jak chcesz 175w

10. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

Mam jeszcze bestve 100w :D

11. Aby Z Głową

Aby Z Głową Tuptuś

Luknąłem i zdjęć tam nie ma ;d On nie jest na prawdę drogi... inny kolo sprzedaje lampe na Cree CXB3590 za 950 zł a on zrobi taką samą za mniej niż 400 zł :)

12. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Oj kolego grubo przesadzasz .. Lampa na cxb 3590 za 400 zł :D jak sama dioda to koszt ok 200 zl a gdzie radiator chłodzenie zasilacz... A propo zasilacza, nie wygląda on na produkt z najwyżej półki... Moim zdaniem jak coś kupować to coś porządnego i na lata...

• Lubie to x 1
  13. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Wy mu do boksa 30x30 proponujecie oświetlenie za kilka stow ja pierdole...
    Chłopie jak się uprzesz to wstawisz tam 3x CFL Philips tornado za parę dyszek włącznie z odbłyśnikiem i chuj pozamiatane

• Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...