1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Seedbank HolenderskiSkun.pl - ZAPRASZAM

Dyskusja w dziale Sklepy z nasionami i akcesoriami rozpoczęta przez HolenderskiSkun.pl w dniu 11.12.2011

1. Pojebus

Pojebus Guest

Napisalem Ci pokaz mi krzak daj mi dozrozumienia ze jestes gosc a porazmawiamy na priv...miedzy innymi przez tskich jskich ty nie chce byc swojakiem. Co bylo tego przyczyna ze nawyzywalem? Wybacz ale ci nie odpowiem bo akurat ty jestes typowy lamus. Myslisz ze jestes 3 osoba na tym forum i rzadzic chcesz.Tylko pewnie zapomniales lub nie chxesz napisac gdzie byles przez ten czas jak cie nie bylo a po wejsciu chcesz byc ADMINISTRATOREM bo ci sie nalezy haha

--- Dodano ---

Nie ma problemu banujcie skoro chcecie prowaktorzy z gulem wielkim...

2. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

nie mam zamiaru się tłumaczyć przed byle burkiem,lamusem nie jestem no ale masz prawo do swojego zdania.Pozdro i bez odbioru ;]

3. AfrykaBambo

AfrykaBambo Kumaty

Ja polecam sklep i pestki producenckie HS :)

4. Dzięki za opinię :)
    PS. Nie róbcie bałaganu w temacie, jak chcecie sobie powjeżdżać osobiście to polecam prv :)

1 person likes this.
  5. Popiełuszko

Popiełuszko Guest

Witam. Chciałbym się zapytać, kiedy mogę spodziewać się pakunku? Zamówienie nr -.

Edit: ok, już wszystko wyjaśnione.

6. Popiełuszko

Popiełuszko Guest

Wszystkie nasiona od RQS wystartowały w Easy Plugu. Gratisowe nasionko na razie nie daje znaku życia. Money Makera włożyłem bezpośrednio do gleby i na razie brak efektu. Poczekam jeszcze trochę i jak nic z tego nie będzie, to nowy Money Maker pójdzie do Eazy Pluga. Zostały jeszcze 2 szt. Zastanawia mnie, czy MM jest feminizowany?

7. Popiełuszko

Popiełuszko Guest

OK, można powiedzieć, że wszystko z tego banku kiełkuje, oprócz 1 nieszczęsnej pestki (a może to też wina sposobu kiełkowania - w ziemi docelowej). Polecam.
    Pestki dostajecie w oryginalnych opakowaniach, także bez obaw.

8. Dzięki za opinię.
    BTW, wszystkie nasiona w naszym sklepie są feminizowane.
    Pozdro
    Łukasz

9. Gandalf.

Gandalf. Expert

Łukaszu, planujesz w tym roku taka promo jak rok temu że chyba o ile pamięć mnie nie myli była taka, że na Wasz asortyment było zajebiscie dużo zniżki.

10. Typowej, wysokiej zniżki raczej nie będzie.
    Cały czas rozdajemy kupony rabatowe o różnej wartości, dajemy tez fajne gratisy do zamówień.
    Jednak na 100% nie mogę zdradzić, warto nas obserwować :)

11. Lecimy z nowym promo !!

12. Kilka dni temu otrzymaliśmy najnowszą partię naszej odmiany Aato Purple Afghan.
    Jako że wcześniej zdarzyło się kilka opinii o problemach z kiełkowaniem tej odmiany, postanowiliśmy sprawdzić nową partię.
    Efekt widzicie na zdjęciu - 10/10.
    Zdjęcie podesłane przez znajomego z Hiszpanii.

13. Imlerith

Imlerith Geniusz

Nie do tematu, ale po co tak kielkowac? Chyba, ze to ma pokazac, ze kielkuja, to sory ;d

14. ChatBot

ChatBot Banned

no na pokaz, bo ludzie się żalili że nie kiełkują....
    ObitoPlay japierdole

1 person likes this.
  15. Imlerith

Imlerith Geniusz

A no spoko, dlatego zaznaczyłem "chyba ze" ;d

16. W ostatnim czasie pojawiło się kilka komentarzy na temat słabej kiełkowalności naszej odmiany 60 Day Grapefruit.
    W związku z tym zrobiliśmy test (wynik na fotce), który wypadł słabo.
    Ponieważ test pokazał że wychodzi z niej ok 60% to każdy kto zamówił po 5 Czerwca 2017 do teraz 60 Day Grapefruita dostanie połowę z tego co zamówił za darmo - można wybrać dowolne nasze firmowe nasiona.
    W sprawie wymiany proszę Piszcie na info@holenderskiskun.pl podając:
    Dane na jakie było składane zamówienie.
    Ilość zamówionego 60 Day Grapefruita.
    Mniej więcej kiedy było składane zamówienie - dotyczy tylko zamówień składanych po 5 czerwca.
    Nasiona będę znowu dostępne gdy dojdzie nowa partia i w teście wyjdzie min 9/10.

2 people like this.
  17. Mroczny

Mroczny Weteran

Witam.Mam pytanie.O co chodzi z tym gratisem od was?Dokładnie chodzi mi o gratis autospeed x ww.3 razy robiłem zamówienie u was w przeciągu roku i 3 razy nie sprubowałem tego crossa.
    Do rzeczy:
    Za 1 razem kiełkowałem nasionko z innymi nasionami tradycyjną metodą na chusteczkę.Wszystkie 3 nasiona wyszly speedx ww zgniło.
    Za 2 razem myślę może źle coś robię zrobiłem precrushing temu nasionkowi wszystkie wyszły gratis zgnił.
    Przy ostatnim zamówieniu znów dostałem ten gratis.Myślę do 3 razy sztuka.Wrzuciłem bezpośrednio do ziemi.Czekam juz 2 tydzień i nic.Reszta roślin wyszła normalnie już rosną.Auto speed x ww pusta donica
    Teraz moje pytanie ?Jak to kiełkować żeby wreszcie sprubować tego crossa.3 razy prubowałem i nic z tego nie wyszło.Niewiem może stare nasiona macie w gratisie? Po co dawać gratis jak nic z niego nie kiełkuje.Mam się modlić przy następnym zamówieniu żeby nie dostać tego nieszczęsnego speed x ww jako gratisa ? Jestem lekko poirytowany poniwaz 3 raz z kolei ten nieszczęsny gratis psuje moje plany uprawowe...Muszę dosadzać jedno auto w pózniejszym terminie i tym samym świecić światło 2 lub 3 tygodnie dłużej dla 1 rośliny.
    Wytłumaczcie mi proszę o co chodzi.
    Z poważaniem Mroczny.

18. Witam
    W tej chwili na naszej stronie jest możliwość wybrania konkretnego gratisa (5 odmian do wyboru), więc nie musisz się modlić ;)
    Co do kiełkowalności tej odmiany, naprawdę trudno powiedzieć, nie mieliśmy jej nigdy w sprzedaży tylko rozdawaliśmy gratis, słyszałem o niej kilka dobrych opinii więc może po prostu miałeś pecha ?
    Mam jeszcze trochę nasion tej odmiany, więc zrobię test.
    Przy następnym zamówieniu upomnij się w komentarzu o dodatkowy gratis, spróbujemy zrekompensować straty.
    Pozdro
    Łukasz

nasiona marihuany, nasiona konopi