1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Seedbank HolenderskiSkun.pl - ZAPRASZAM

Dyskusja w dziale Sklepy z nasionami i akcesoriami rozpoczęta przez HolenderskiSkun.pl w dniu 11.12.2011

1. Wprowadzaliśmy małą zmianę w systemie co mogło powodować błąd podczas składania zamówień wczoraj (wtorek 02.02.2016) w godzinach 14.00-19.00, przepraszamy za kłopot, w ramach przeprosin dajemy Wam kod rabatowy 10% ważny do końca dzisiejszego dnia (środa 03.02.2016).
    Kod wpisujecie w koszyku, nazwa kodu to "error".
    Pozdro
    Łukasz

2. Promo u Holendra !

3. Zamawiam juz u was 3raz;d i jestem bardzo zadowolony. 100% udanego kielkowania ;d Pozdrawiam.

1 person likes this.
  4. Dzięki za pozytywną opinię :)

5. W związku z licznymi zapytaniami, udało nam się w końcu wywalczyć płatności kartą.
    Miłych zakupów :)

6. Takie cuda tylko u nas :)

7. Przerwa u Holendra !

8. L4nceR

L4nceR Expert

Jaki że pewnie długo nie doczekam się informacji na PW: Nasiona sprzedawane na sztuki np te: KLIK są w oryginalnym opakowaniu? Pewnie tak, ale wolę się upewnić.

Pozdrawiam!

9. Wszystkie opakowania w naszym sklepie są oryginalne.
    Nie bawimy się w przepakowywanie oryginałów i "wymyślanie" nowych paczek :)
    Jedynie nasze nasiona firmowe pakowane są przez nas.
    Pozdro

10. Przeczytajcie wpis na blogu dotyczący 10 najpopularniejszych odmian w naszym sklepie.

11. Pojebus

Pojebus Guest

Nigdy nie zamawialem z tego sklepu ale koledzy na out 16 zamawiali od was pol af roznych firm i konkretny szajs wyszedł...ogolnie nie zamowie z tego sklepu.Slyszalem pozytywne opinie wcaesniej lecz doswiadczeni outdoorowcy mieli problemy z kielkowaniem,opieka itd...ogolnie chujnia,knurnia i patatajnia wyszla

12. W0lNY

W0lNY Wiedza nadprzyrodzona

Status
    Postawił blantów
    2
    Spalił blantów
    2

Stary swoją pseudo anty reklamą nic tu nie wskórasz ;)

13. Pojebus

Pojebus Guest

Nie wiesz kim jestem nie udzielaj sie ;d: w ogole sie nie udzielaj a kolegom stawiaj blanty

To nie jest jakas pseudo reklama tylko fakty niestety...teraz wlasnie duz pedalow sie kręci co wyzywaja na sklepy lecz to prawda odnośnie tych pestek...
    Jak sklep jest dobry i dla mnie sprawdzony to ja go polece. Z reszta po to jest forum by sie wypowiedzieć...posadzisz sie dowiesz obys nie mial tak jak tamci tego zycze

14. Niestety nie kojarzę, żeby ktoś do nas odzywał się odnośnie reklamacji w tym temacie.
    Dodatkowo uprawa outdoor jest obarczona dużym ryzykiem błędu - dlaczego twierdzisz, że to wina naszego sklepu ?
    Szkoda, że nie ma żadnych konkretów.
    Mimo wszystko dziękujemy za wpis.
    Pozdro
    Łukasz

15. Pojebus

Pojebus Guest

Nie wiem czemu nikt sie nie odezwal... Mialem z innego sklepu tski przypadek przedstawilem fotorelacje i uznali reklamację...oni celowali w odmisny paf roznych producentow.Wyszlo im jak wyszlo a wyszlo zle.Sa doswiadczeni moze sie tez tlumacza w ten sposob ze cos poszlo zle i wszystko na sklep poszlo a moglobyc inaczej.Ja wiem ze to nie jest wina sklepu jak sklep porzadny co producent pakuje ale oni mieli tego sporo i od roznych firma lipa wyszła niestety...ja kogos strone trzymam a wierze co mowia bo tez widzialem co osisgali lata temu...
    Bez spiny pozdRo

16. Bez reklamacji nie możemy nic zrobić.
    Co do nasion, mamy tylko świeże, 100% oryginałów, przechowywane w lodówce.
    Piszesz że bez spiny i wszystko spoko, ale założyłeś specjalnie konto i wszedłeś na nasz profil żeby powielić opinię typu "kolega od kolegi mówił, że jesteście do dupy bo coś mu nie wyszło"...
    Jakbyś normalnie od nas kupował i miał kiedykolwiek jakiś problem to przekonałbyś się, że nikogo nie zostawiamy niezadowolonego.
    Pozdro

17. Pojebus

Pojebus Guest

Po raz kolejny napisze.Co kogo obchodzi czy nowe konto zalozylem.Wejdz jak masz czas w moj stary profil thespecialone i poczytaj.Jesli jestem pewien co do sklepu to wyrazam dobra opinie...powtorxe po raz ostatni. Doswiadczeni rolnicy sadzili to i wiem kto to sadzil :) pisze bez spiny bo roznie to moze byc i zrobie inaczej...kupie od was pestki na outdoor i zobaczymy co mi wyrośnie...wtedy jeszcze raz wyraze opinie.Pisalem rowniez w pierwszym poscie ze wszesniej wasz sklep ocenisno w samych superlatywach i to oni miedzy innymi wymieniali wasz sklep jako jedsn z pewniakow.Zamowie,posieje,pokaze, opisze...

P.S ale tu nowy uzytkownik ma prze... haha

Napisalem co slyszalem z pewnego zrodla no bez przesady ale tlumaczyc ze wszystkiego sie tez nie bede.Jeszcze sie tu spotkamy mam nadzieje ze w lepszych okolicznosciach. PozdRo

18. No i to jest dobre podejście.
    Zamów, przekonaj się i wystaw ocenę ;)
    PS. Nowi mają wszędzie ciężko ;)
    Pozdro

1 person likes this.
  19. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

obchodzi bo na poprzednim profilu obraziłeś całe forum i stwierdziłeś ze już tu nie wejdziesz,jak dla mnie oba profile do zbanowania.Zero tolerancji dla chamstwa i obrażania użytkowników.

1 person likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi