Hindu kush GGS <COB50W><0,09m2>

Medicum89 19.12.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. na zadnym forum nie ma aktualizacji od lutego, cosspierdolil i sie wstydzi pokazac albo wycial we wczesnym flow jak zawsze buahahahahahahaahahahaha

• Lubie to x 1
  2. Bush

Bush Zagubiony

Chlop, zebra na trzech forach nasiona a miejsca ma na jedna rosline... zobaczcie ile juz wyzebral i naobiecywal fotorelacji.... co ty kurcze otwierasz bank nasion ze tak zebrasz?

3. Stary Zgreed

Stary Zgreed Zagubiony

Panowie powiem tak...weźcie się odjebcie od człowieka.

• Lubie to x 4
  4. GoHan

GoHan Zagubiony

Popieram zgredzia bo przesadzacie , nagonka :)) kazdy do os sie zglasza :)))))

• Lubie to x 2
  5. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

fotka z dzisiejszej scinki fotka troche slaba bo z telefonu

6. Proton982

Proton982 Tuptuś

Ci co najwiecej maja do powiedzenia,pierwsi do konkursow startuja:wyjebane:

7. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Z natury swej się nie wpierniczam w nie moje waśnie..
    I tak też zrobię tym razem :D

Medicum ile Ci tam wyszło? Daj fotkę przed ścinką.
    Ciekawa jestem, w ogóle fajna relacja była, a potem stop.

Ja Upa robię jak mam ochotę, w końcu w swojej relacji każdy jest sobie prezesem, i może robić co i jak chce, byle ustawowo.

Pozdro!

• Lubie to x 1
  8. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

jak wyschnie to napisze ale jakos 20g bedzie

• Lubie to x 1
  9. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

Wyszło wszustkiego 28g napewno waga jeszcze spadnie. Troche juz poszlo i zostalo to co na fotkach.Pewnie to juz będzie moja ostatnia fr:)

• Lubie to x 8
  10. W0lNY

W0lNY Użytkownik

Dlaczego to ostatnia fr?

11. Bush

Bush Zagubiony

Na przyszłość trrymuj dokladniej bo kiepsko to zrobiles.

12. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

Ja zawsze tak trymuje te liście co są przy torach to zawsze zostawiam jest więcej zawsze do palenia heh

--- Dodano ---

Bo wszyscy się dopierdalaja do mnie i nie chce się kłócić to będzie osttania fr na forum . Zawsze u mnie się coś dzieje w boxie ciągle upRawa za uprawa ale zawsze znajdzie się ktoś co komuś to przeszkadza:)i dziękuję tym co mi pomagali ryjek benger gohan stary zgred mroczny pomiot wolny fubar stary rowerzysta marcopolo zielona i wielu wielu innym użytkownikom tego forum co mi kibicowali mimo przeszkód itp zawsze byli z dobrymi radami na mojej fr

• Lubie to x 2
  13. ladnie to tak odswiezac fotorelke/i aby nabic sobie wyswietlen :pala: toz to tyle nie maja nawet ludzie na 2m2+

14. W0lNY

W0lNY Użytkownik

No i chuj ci po tych wyświetleniach, jakiś medal dostanie? No raczej nie.
    Po za tym podałeś zły przykład bo małe projekty mają zazwyczaj więcej wyświetleń ponieważ większość ludzi tylko na takie projekty może sobie pozwolić.
    Nie każdego interesuje 1m2 i 2x600w

• Lubie to x 5
  15. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Nie dawaj satysfakcji zjebom , ludzie już tacy są , mierzą własną miara każdego .

16. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Jak sobie otrymujesz tak sobie spalisz.Wbite mniej w to co kto pisze.Ludzie to zawistne szuje.Sam uprawiam na małej powierzchni i bardzo podobają mi się projekty zbliżone do mojego małego ogródka.Rób swoje i mniej wyjebane na to że komuś się coś nie podoba on tego nie będzie palił.Ja tam czekam na kolejny twój projekt i na pewno będę go śledził.Życzę smacznego przy konsumpcji tak wspaniałej rośliny jaką jest mj.Pozdro

17. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

dziękuje wszystkim za mile słowa w tej fotorelacji:)

--- Dodano ---

Juz cos myślę nad nowym projektem jak wszystko pójdzie dobrze to pojade na dwa boxy jeden 40x40x80 co miałem w poprzedniej fr i tam sezony cos z nowości na pewno pjdzie cbd Charlotte od DP cos od grzecha i cos z thc-thc.com a drugi box to 30x30x60 a tam duck foot od trawkiseeds

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...