1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Hindu kush GGS <COB50W><0,09m2>

Dyskusja w dziale Niedokończone fotorelacje rozpoczęta przez Medicum89 w dniu 19.12.2017

1. Medicum89

Medicum89 Expert

Growbox : 30x30x60
    Oświetlenie : Cob 50w
    Wentylacja : wlot 90mm od kompa ,wylot 120 wiatrak kanalowy narazie go nie ma ale bedzie , mieszajacy ecofan 13w
    Doniczka : 6L
    Nasionko : Hindu kush ggs
    Ziemia : uniwersalna
    Trening : lst i moze sprobuje fim
    Nawozy : try pack biobizz
    Fotoperiod : 2tyg 18/6 , 12/12 flo
    Filtr weglowy : z maty weglowej na flo
    Nawilzacz : jeest
    Pobor pradu calego projektu : ok 73w
    Aktualny dzien rosliny : 2

Dziekuje Grzesiu za pestki mam w planach zrobic wszystkie Twoje odmiany paf z hindu kushem:)

9 people like this.
  2. Medicum89

Medicum89 Expert

w docelowej doniczce

stary rowerzysta, GoHan and APACH like this.
  3. Al Bundy

Al Bundy Expert

Siemanko, fajnie, że kolejna osoba założyła u nas fotorelację ;d Prosimy o jak najczęstsze aktualizacje opatrzone info na temat
    warunków panujących w Twoim boxie tj. temperatury i wilgotności, no i oczywiście nawozenia itd. Od razu jedno pytanie do Ciebie:
    dlaczego zaplanowałeś taki króciuteńki weg? Jesteś ograniczony czasowo czy jak? 2 tygodnie to stosunkowo mało, stąd moje
    pytanie. Tym bardziej, że zapowiedziałeś LST, a ten trening pozwala trzymać w ryzach wysokość roslinki. Pozdrawiam :Piwo:

1 person likes this.
  4. Medicum89

Medicum89 Expert

w poprzedniej fr bylem ograniczony czasowo w tej nie mam limitu czasu. planuje na dwa tygodnie ale na pewno bedzie dluzszy weg bo chce po calej powiechrzni doniczki puscic roslinke:) fr bede aktualizowal na bierzaco z odpowiednimi danymi:)

5. Al Bundy

Al Bundy Expert

Skoro tak, to wyciśnij z niej tyle ile tylko możliwe i daj jej w spokoju powegować ;d

6. Medicum89

Medicum89 Expert

spoko to zagladaj do mnie od czasu do czasu i mow co mam robic to wycisniemy z niej co sie tylko da:)

7. benger

benger Weteran

sadzonke mikroryzą nie zaszczepileś, a wiec zycie nie zostało zasiane zatem, regulujesz ph wody? nie podałeś informacji na ten temat.
    pozdrawiam:rolnik:

1 person likes this.
  8. Mroczny

Mroczny Weteran

Powodzenia w kolejnym projekcie trzymaj do końca i wycisnij z tego kusha jak najwięcej.

1 person likes this.
  9. Medicum89

Medicum89 Expert

tak reguluje wode octem . ale mysle nie regulowac wody wogole i zobaczyc jak poleci. ktos obecnie tez leci bez regulacji wody bodajze mroczny nie reguluje ph

10. Stary Zgreed

Stary Zgreed Banned

Sorry ,ale juz nie mogłem...sezon nigdy nie zatrybi szybciej z kwitnieniem niż po 3,5- 4 tygodniach...nawet puszczony od kiełka 12/12 też nie zrobi tego wcześniej,więc o co chodzi z tymi 2 tygodniami wegetacji,ja nie kapuje...chyba,że to znowu ma być karzełek to mu będziesz dawał mniej światła od początku...o to chodzi ?

1 person likes this.
  11. Medicum89

Medicum89 Expert

UP
    Dzien zycia kusha : 8
    Temperatura : 25-30
    Wilgotnosc : 50%-70%
    Jak narazie wszystko przebiega ok wczoraj podlalem woda roslinke.
    Wesolych swiat :)​

2 people like this.
  12. Medicum89

Medicum89 Expert

Dzien ; 9

13. Maurekian

Maurekian Błyskotlwy

Czemu ta lampa jest tak krzywo?

14. Medicum89

Medicum89 Expert

musialem tak dac by mieszsjacy sie zmiescil. ale czy jest lekko przekrzywiona czy normalnie wisi to nie ma zadnej roznicy oswietla ladnie caly box a roskinka sie nie wygina ani nie wyciaga sie wiec jest git niech sobie tak wisi:)

15. Medicum89

Medicum89 Expert

dzień 13
    Dziś zrobiłem delikatne lst roślinka leci narazie na samej wodzie. Wszystko ok jak narazie
    Szczęśliwego nowego roku ​

16. ChatBot

ChatBot Forumowy guru

ja aktualnie nie reguluje ph, ale wcześnie zaczynam nawozić, nawozy dodaje za każdym razem, biogrow będzie podawane aż do flusha, mam cały zestaw i walczę z biobizz ponad 2 lata... ph w kranie 7.4-7.5... efekty na sb :Piona:

17. Al Bundy

Al Bundy Expert

Przejrzyście opisane warunki, podany dzień uprawy, dobrej jakości zdjęcia - oby tak dalej ;d
    Oby ten Twój pomidorek rozpierdolił boxa w drobny mak i rozrósł jak jak macki kolumbryjskiej mafii!

1 person likes this.
  18. Medicum89

Medicum89 Expert

warunki beda lepiej opisane jak bedzie sie cos dzialo nawozy itp a tak warunki bez zmian i zapomnialem dodac
    temperatura w dzien : 26'
    temperatura w nocy 22-24'
    wilgotnosc w dzien 50-60%
    wilgotnosc w nocy 70-80'
    leci sama woda wyregulowana
    przy nastepnym podlaniu zapodam juz nawozy biobizz try pack i beda leciec do samego konca,)
    Al bede sie staral by ta fr wygladala najlepiej:)

19. Medicum89

Medicum89 Expert

Dzis jest 14dzien i pierwszy dzien po lst. Mialem w planach dwa tyg veg ale Al Bundy mial racje za mala roslinka by przelaczac na flo , warunki w boxie : temperatura 27' , wilgotnosc 60%

2 people like this.
  20. Medicum89

Medicum89 Expert

Dzień 17
    Od wczoraj jadę bez nawilżacza bo się spalił i chyba już do końca będzie bez nawilżacza. Podlałem wczoraj biogrow 2ml na 1,5l wody. Dziś ponownie zglebowalem roślinkę już ładnie się rozrasta pokazuje nowe szczyty.​

1 person likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi