haszysz???

RoccoS. 19.08.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. siema, sory ze wam tu ględzę, morninsta z hasza nawija. [ten co chcilal rewolte zrobic i zakopac wszelkie wojny dla polaczenia.. naszych frakcji - ale to byl wyrzut na naszym sb to pewnie pocztą pantoflową nie dotarlo]
    kiedys wiedzieliscie w kazdym razie czy myszolap oplaca serwer. od kilku dni wyswietla mi antywir to : "połączenie nie jest prywatne osoby osoby atakujące mogą próbować wykraść twoje dane z www.forum.#.com /łamane przez --->
    Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia
    Serwer www.forum.haszysz.com nie zaakceptował lub nie otrzymał Twojego certyfikatu logowania.
    Skontaktuj się z administratorem systemu.

----------------------------------------------
    teraz tak, wiemy ze jest jakis konflikt, probowalem go zakopac.. i mam na haszu nowe konto haha
    w kazdym razie wiecie cos może dlaczgo tak mi sie wyswietla od jakiegos czasu? nie oplacili serwera, atak Icka znienacka czy mi sie antywir obudzil :)
    mam to wszedzie - i na chromie i eksplorerze i torze, nosz kurwa zaczynam sie bac co sie stało

ps ---> brakuje Wam klasycznego "sunny" do okazania emocji hehe albo nie widze pelnej listy mord.
    pozdrawiam serdecznie - morni.

2. pozytyw

pozytyw Użytkownik

pazerność, oszustwo i dyktatura zawsze źle się kończą.... pozdro kitty

3. tylko nie kitty hehe :)

4. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Ale tu też jest kolesiostwo i dyktatura...jakim to cudem osoba ze 3 miesięcznym stażem nie mająca jakichkolwiek umiejętności uprawy ma uprawnienia moderatora...do tego jak ja miałem taką opcję to co bym nie zrobił było źle...to samo co koleś pisał o prawda na haszysz to samo mógłbym o tym forum napisać...
    Na haszu certyfikat się skończył pewnie niedługo wykupia i wróci wszystko do normy ;d

• Lubie to x 1
  5. GoHan

GoHan Zagubiony

No bez paniki nie opłacili certyfikatu , i tak ten certyfikat gówno daje , kliknąc zawansowane pod komunikatem i kliknać "wejdz po mimo to "

6. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

• Lubie to x 1
  7. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Chłopie nawet nie wiesz co za brednie piszesz bo jeszcze trochę i te forum jedbnie w końcu...klimat to tu był ale kilka lat temu...jakaś funkcje byś miał to dopiero oczy byś otworzył jakie zajebiste jest porozumienie na linii administracja-moderacja...od razu odpisze: Żadne a do tego jesteś traktowany gorzej jak pies!jakoś na haszu założyłem fr to od razu podpowiedzi 3 razy więcej wyświetleń i chociaż coś się dzieje...no a tutaj ?!kupa mułu i wrzucanie linków z internetu...był al bundy miał wielka ochotę ogarnąć te forum...kilka osób tez by się znalazło do pomocy...skutki widoczne nie ma co pierdolic juz lecę pozdro

8. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Przecież sobie jaja robię.... Zobacz na link haha

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...