1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Haszysz w 15 minut :D

Dyskusja w dziale Żywica, haszysz, olejek rozpoczęta przez Wujo w dniu 28.04.2012

Tagi:
  1. Wujo

Wujo Guest

Jak zrobic haszysz szybko domowa metoda, wykozystujac to co mamy pod reka? to proste ;d potrzebujemy: sloik, gumke do wlosow, ponczoche/rajstopy, groch/fasole i lecimy ;d

Liscie i przytopowe lodygi suszymy dokladnie a następnie kruszymy i calosc wsypujemy do sloika. Mozna do niego wrzucic groch/fasole dla lepszego efektu wytrzasania ;d
    Na sloik zakladamy ponczochę/rajstopy i sciskamy gumka do wlosow. Poniewaz ponczocha/rajstopy srednio sie do tego nadaje ze wzgledu na swoja gestosc mozemy ja zlozyc tak aby uzyskac np 4 warstwy. Po tych zabiegach bierzemy sloik w dlonie odwracamy ponczocha do dolu i "trzepiemy" nim nad jakas gladka powierzchnia np nad biala kartka papieru, po starannym "trzepaniu" zgarniamy caly pylek ktory zgromadzil sie na kartce ;d Na ponizszych zdjeciach jest zobrazowane to co zostalo napisane powyzej:

[​IMG][​IMG]
    <-TRZEPIEMY->

Na fotkach widac ze nie jest to najlepszej jakosci haszysz i na pewno do najczysciejszych nie nalezy, ale zajmie nam to 15 minut a efekt musze przyznac ze jest na prawde zadowalajacy ;d jak to sie mowi "jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi to co sie ma" ;d Pozdro :odlot:

Last edited by a moderator: 28.04.2012
  2. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

a moc pewnie też ma tak zrobiony haszyk ;]

3. Taaa to jest najlepsza metoda, zrobienia haszu i najszybsza, haszysz mozna sprasować żelazkiem 15 min w papierze do pieczenia ;d Podobny poradnik do mojego ;d
    Tylko u mnie nie ma fot ;d

4. bastians

bastians Kumaty

proszek zawin w kawalek foli i poloz kolo wentylatora w laptopie .
    po pieciu minutach mozesz go ugniesc i nawet wyciagnac z foli bedzie sie kleil a blant bedzie tak jak bys ziolo buchal

5. HowHight

HowHight Banned

bo spaleniu blanta samemu kopnie to cos ;d

6. EveJLB

EveJLB Wiedza nadprzyrodzona

Zajebisty poradnik na pewno go wykorzystam , blancik leci.

Fajnie by było gdybyś dodał jak go sprasować by mieć plastelinke bo niektórzy tego nie wiedzą.

Ngu likes this.
  7. MCrusek

MCrusek Banned

napewno stestuje tą metode ;d swietny pomysł ;d

8. karisnikos

karisnikos Dyskutant

charas;d

9. siemasiema123

siemasiema123 Inspiracja

ładnie ładnie musze przyznać podoba mi sie :)

10. dymsoN

dymsoN Dyskutant

Heh , kto by pomyślał ;d Nieźle

11. witam czy z samca mogę zrobić chaszysz lub co kolwiekj

12. malybuszek

malybuszek Błyskotlwy

tak normalnie robisz jak na tej instrukcji

nasiona marihuany, nasiona konopi