1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Haszysz, jak przechowywać na dworze?

Dyskusja w dziale Offtop rozpoczęta przez Daxter w dniu 06.10.2018

1. Witam mam taki problem, mieszkam w Szwecji i głównie można ogarnąć tutaj hasz. Problem jest taki że ojciec jest policjantem... Raz znalazł pare gramów i chciał mnie wysłać na testy itd no ogólnie przejebane że tak to ujmę a wyprowadzić się od rodziców jeszcze nie mogę, nie mam wystarczająco dużo pieniędzy by to zrobić.

Do teraz było wszystko spoko bo chowam haszysz w lesie (kupuje 50g bo taniej) zawijam +/- 15 razy folią przemysłową wrzucam do siatki zawiązuje tak żeby hasz był w kilku warstwach siatki i robie tak z 2-3 siatkami lecz teraz się zastanawiam jak mam to przechowywać skoro niedługo spadnie śnieg?

Myślałem nad jakimś szczelnym słoikiem? Zatrzyma to wilgoć? I co zrobić z temperaturą? Wiem że hasz robi się mega twardy przy minusowych temperaturach i według mnie nic nie kopie wtedy. Ktoś pomoże? Z góry dziękuje :>

2. redisTUO

redisTUO Forumowy guru

mam milon pomyslow gdzie mozna by schowac to w domu. ojciec chyba nie chodzi po mieszkaniu i nie niucha a ty mu mowisz cieplo/zimno co?;d

3. Chodzi o to że nie chce ryzykować bo nie wiem gdzie zagląda a gdzie nie, 50 g haszyszu może i nie pachnie jakoś bardzo mocno (no chyba że się przyzwyczaiłem) ale i tak może to wyczuć bo jak pewnie wiesz każdy policjant ma za sobą jakieś tam szkolenia i wie jak to pachnie itd + jeżeli by mnie policja złapała z powiedzmy 10 g to mnie biorą na komende a oni jadą do mnie przeszukać dom. Często mam tyle przy sobie gdy jadę np na jakąś domówkę czy coś więc też dlatego najlepszym miejscem jest las.

ProrokX485X likes this.
  4. redisTUO

redisTUO Forumowy guru

to zakop jakieś wieksze szczelnie zamykane wiadro, gleboko w ziemi nie powinno zejsc na minus. zeby wigloci nie lapalo wsyp silica gel czy cos. wiadro zakryj galeziami i baja;d albo postaw flache sąsiadowi i u niego trzymaj.

5. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Ja bym zrobil podobnie jak kolega wyzej z tym wiadrem
    Tyle ze ja bym wkopal rure na min 1m wiadro troche malo i tak mróz to zlapie rura od dolu czyms przytkac hasz w foliach tak jak masz a od gory jakis styropian czy cos i mozesz posypc czyms na wilgoc

6. 2515

2515 Forumowy guru

Przemyśl to czy zimą w zaspy będzie ci się chciało chodzić po lesie. 1m to mało może być, rury na takiej głębokości gdy ujemna temperatura panuje, też zamarznąć mogą.
    Proponuje część schować w mieszkaniu (opcji jest wiele jak redisTUO napisał, ale pozostawiam to w tajemnicy bo sam tak planuję zrobić ) a część poza jeśli tak bardzo sie obawiasz...

Ty 10G wozisz ze sobą to dość dużo (masz ojca policjanta więc wyciągnie cie w razie co). Ile można posiadać na użytek własny haszyszu/marihuany w Szwecji ?

7. Witam gorąco. A potem jak odkopiesz przyjacielu serdeczny? zima to ziemia zamarznięta jak kamień, z kilofem chyba będziesz kopał serio zły pomysł, schowaj u siebie w materacu albo w poduszce, wypchaj haszem coś najciemniej pod latarnią. Pozdrawiam ciepło z całą rodzinką

8. Chyba 5 g i to jest własny użytek ale znam nie jednego dilera co wmawiał że 100-500g to na własny użytek, udowodnił na testach że ma w sobie dużo thc więc przeszło ;d

9. 2515

2515 Forumowy guru

Więc jeśli 5G można mieć przy sobie, to ja bym trzymał 50G w domu, albo część w mieszkaniu a resztę w jakimś budynku gospodarczym, gdzie temperatura wyższa się utrzymuje... Haszysz ciężki jest i objętościowo mało miejsca zajmuje, więc nie powinno być problemu z ukryciem go w domu. Włożyć do szczelnego słoika i nie trzeba się obawiać że zapach będzie wyczuwalny, jeszcze możesz do worka strunowego dać to.

Za bardzo nie rozumiem co przeszło po tych testach temu dilerowi, gdy znaleziono u niego tą ilość o której wspomniałeś wyżej ?

Last edited: 08.10.2018
  10. Nie dostał wyroku za dilerke tylko dostał za posiadanie wiec musiał tylko zapłacić i tak jest do 3 razy, za 4 areszt domowy a za 5 razem już więzienie oczywiście jeżeli chodzi o wyroki za posiadanie :>

11. 2515

2515 Forumowy guru

Macie tam łagodne prawo.

nasiona marihuany, nasiona konopi