1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Haszysz CBD z allegro, czy warto ? Recenzja

Dyskusja w dziale Recenzje i testy rozpoczęta przez Berner w dniu 29.03.2018

1. Berner

Berner Użytkownik

Siema,

Mój plan wydawał się fajny, kupię haszysz z konopi przemysłowej zmieszam z osiedlowy tematem uzyskując dodatkowe walory smakowe. Więc zamówiłem, hasz opisywany jako OG KUSH cena nie jest atrakcyjna około 40zl z przesyłką. I sam produkt..
    To gówno nawet koło haszu nie leżało. Nie zgadza się konsystencja, smak, sposób się pali, smakuje, no nic. Pachnie jak jakaś tabaka, ciężko się pali, prawie wcale i smakuje okropnie. Kostka haszu po dotknięciu rozsypuje się w miał. A więc koledzy growerzy i jaracze, uczcie się na moich błędach i nie kupujcie tego badziewia.

2. Pitergrinder

Pitergrinder Zagubiony

Tam jest napisane, że to tylko do dekoracji się nadaje, z resztą nie spodziewałbym się za wiele po takim haszu z allegro. Tak, czy inaczej fajnie, że założyłeś taki temat z przestrogą ;d

3. mlynu345

mlynu345 Autorytet

Może to są odchody jakiegoś rastamana z jamajki?

4. Guzzi

Guzzi Guest

Jak chcesz mieć hasz z konopi siewnej to zasadź konopie siewne są one legalne a zrobisz sobię z nich to co będziesz chciał. Nasiona kupisz wszędzie

5. Twister

Twister Guest

Konopia siewna nie nadaje się do produkcji haszyszu. W świetle polskiego prawa są legalne bo mają do 0.2% thc, nici z tego.

6. Guzzi

Guzzi Guest

Czytaj z zrozumieniem chodzi tutaj o cbd nie thc i on chce z konopi siewnej topami zaprawić zwykłe

7. Stary Zgreed

Stary Zgreed Banned

Dobre,dobre...a powiedzcie mi Panowie,co to jest haszysz i jak go pozyskać z odmiany,która nie zawiera thc...

8. Guzzi

Guzzi Guest

Haszysz to są sprasowane kryształki thc ale tutaj rozmawiamy o czymś co przypomina haszysz i zapewne jest zrobione z zmielonych kwiatostanów konopi siewnej i zawiera spore ilości cbd

9. Stary Zgreed

Stary Zgreed Banned

No wszystko spoko,tylko jaka pewność,że to wogóle konopia...jakakolwiek była.

10. Guzzi

Guzzi Guest

Myślę że skoro autor tego wątku kupił coś co nazywa się og kush i pisało że to z konopi przemysłowej to znaczy że jakaś to konopia jednak była. Ale i tak najlepiej mieć wszystko swoje i warzywa i owoce i kwiaty

11. MrNice

MrNice Tuptuś

Potwierdzam. Produkt jest dostępny w różnych wersjach „og Kush” „critical” itd. Ale to wszystko jest to samo. Zwykły sprasowany materiał z Kwiatow koponi siewnej. Wali chlorofilem. Zawiera CBD i po zapaleniu daje krótkotrwały efekt fizyczny. Jak ktoś ma fazę na cbd to niech próbuje, ja dziękuje

12. Dorq

Dorq Zagubiony

Zasadź parę sztuk konopi przemysłowej w ogródku, a potem jak ci je znajdą niebiescy panowie, to się dowiesz jak wygląda legalność w Polsce.

13. Gandalf.

Gandalf. Expert

za te 40 zł miałbyś 2 kg dobrej kiełbasy na biwak
    albo nasionko medyczne z którego byś zrobił sobie prawdziwego medycznego haszu

Last edited: 31.03.2018
    koleszka84 likes this.
  14. Guzzi

Guzzi Guest

To wtedy mówisz że są siewne i robią badania na thc jak przy każdej zatrzymanej roślince i co najwyżej zabiorą ci roślinki i to tyle

Polecam oglądnąć
    https://youtu.be/dQMVzpjf8eo

15. Dorq

Dorq Zagubiony

Dokładnie, na uprawę trzeba dostać pozwolenie, tak samo jak na mak, a jak sobie na własna rękę ktoś zasadzi, to trzeba się tłumaczyć i tylko człowiek ma z tym problem. Jak ktoś ma pole, to zachęcam do uprawy konopi przemysłowej :)

16. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Niezły chwyt marketingowy , muszę przyznać ;d

Tu trzeba sobie odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie - Z CZEGO JEST ROBIONY HASZYSZ?????
    Myślę że każdy miłośnik cannabis zna odp ....a jeśli nie zna to koniecznie zgłębić temat , wtedy nie padnie ofiarą naciągacza ;d:

17. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Bo z tego co nikt wie to dziewice na swoich udach wyciskają soczki ze swoich kroczków a jak się trafi inne jeszcze soczki to to jest co tygrysy kochają najbardziej niewysoki sądzie ...

18. Dokladnie, te co sa aktualnie na allegro firmy euphoria, plant of life i wiele innych nasladujacych nazwy odmian mj sa kruche i chujowe. Za to ja zamawiam juz ktorys raz haszyk 6% z hempbrokera. Twardy, w zapachu wyczuwalny taki haszowy zapaszek + zapach taki siejowaty. ' prasowany pylek konopii'' Mega odpreza i uspokaja dobrze sie po nim spi.

Attached Files:

nasiona marihuany, nasiona konopi