Happy Outdoor2015: Auto White Russian x1, Kalashnikova x1, Duckfoot x1, Special Queen x1, No name x1

Happy 07.05.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Happy Outdoor 2015​

1. Pochodzenie i odmiany nasion:

Wszystkie fem od Ganja Farmer'a : Auto White Russian x1 (Bulk Feminised) , Kalashnikova x1 (Green House Seeds) , Duckfoot x1 (gratis) (Bulk Feminised) , Special Queen #1 x1 (Royal Queen Seeds)
    I x1 No name z palenia ;)

2. Charakterystyka spota:

Polana w lesie , łąka - światła myślę, że jest wystarczająco
    Ziemia obecnie pod roślinkami - uniwersalna z biedronki , na spocie wymieszam 50/50 ze spota z uniwersalna

3. Planowane nawozy:

Gnojówka (na półmetku), Burza Kwiatów(w planach), popiół, nie wiem czy na długo się nada ale posiadam też Humvit-Eko
    I generalnie co poleci publika , a co portfel przeżyje :>

4. Planowany trening:

LST , FIM ; na No Name spróbuje ScrOG

5. Która to moja uprawa:

Druga , ale fotorelacja pierwsza :]

6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji:

Do dwóch razy w tygodniu

Witam na mojej fotorelacji !​

Chciałbym przedstawić moje roślinki , które rosną sobie obecnie na parapecie. Słońca jest raz bardzo dużo, a raz wcale - widać jaka pogoda w kraju. 4/5 pięknie wyszło na chusteczkach (gratis Early Skunk odpadł) , a potem z ziemi :)

Zdjęcia​

Obecnie wstawiam zdjęcia zrobione dziś wieczorem przy fleszu. Przepraszam za jakość japierdole następne będą lepsze

Auto White Russian - 8 dzień

Kalashnikova - 7 dzień

Duckfoot - 6 dzień

No Name - 3 dzień

Wszystko zostało wczoraj podsypane jeszcze odrobiną ziemi dla równowagi, a na dniach wstawie jeszcze zdjęcia Special Queen #1 ;]
    No Name cuś wychodzi troche długo z samej pestki. Co o tym wszystkim sądzi publiczność ? :D

• Lubie to x 2
  2. wszystko ładnie pięknie, ale zdejjmuj tą łupinke z no-name'a bo tylko ją opóżniasz w rozwoju !
    ogólnie lecą dobrze, zważając na pogode ;)

• Lubie to x 1
  3. Pamietaj aby nie przelewac roslinek . Z fartem!

4. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

Nie rusza się kolego takiej łupinki,bo ona sobie sama spadnie,pomóc możesz jak jest to widoczne że roślinka nie daje rady sama się uwolnić,a tak czekać.I nie opóźni to rozwoju,taka kolej rzeczy u roślin wzrastających od pestki ;] Nie ma się czym przejmować,bo roślinki fajne i różne odmiany masz .Bede tu wpadał,bo ciekawy jestem tego Duck foot-a,bo też mam już kolejnego,ale auto regi kupiłem i teraz poluję na damkę :D Blancika zostawiam motywacyjnego! Pozdro !

• Lubie to x 2
  5. Dzieki wielkue za motywacje ;) z nawozami bede szedl jak najspokojniej. Pestka juz poszla won , a pozniej wrzuce fotki specialka ;) Blancik idzie w ruch ;]

6. Small UP

Roślinki pięknie rosną , niedługo wylecą na spota (chyba jutro), a tymczasem niepokoi mnie coś takiego:
    Otóż No Name nieśpiesznie sobie idzie co przedstawiłem na zdjęciach poniżej, a wszystkie pozostałe sadzonki w tym samym czasie wyglądały lepiej :cojej: Wszystko git czy jednak nie ?

Co o tym myślicie ?

A tak btw. widzę, że Auto White Russian (ta większa) formuje mikro listki na trzecie piętro :] Mylę się czy już można zaraz FIM'ować ?

Wrzucam fotki do porównania (zdjęcia znów nie najlepsze) :

No Name - 5 dni
    Auto White Russian - 11 dni

Chyba może wyjść też lipa ze Special Queen bo koleżka trochę się zajebał :| Wrzucę niedługo fotki, a na razie czekam na ocenę tych :)

7. UP !
    Witam i o zdrowie pytam ;]

Dwa/trzy dni temu Auto White Russian i pelensezon Kalashnikova wylecialy na out. Przy przesadzaniu popelnilem banalny blad, ale odratowalem sie :) Otoz przed przesadzaniem zapomnialem aby niepodlewac w celu wysuszenia bryly i ok 40% bryly automata sie rozleciala japierdole Czlowiek uczy sie na bledach niestety...(ciemno bylo :D)
    Niedawno wrocilem ze spota juz po przesadzeniu, ze swierzymi fotkami i widze, ze moja gafa zle sie Automatowi nie przyjela ;]
    A i reszta parapeciakow nie najgorzej :DD
    Czekam az podrosna i lecim z LST !

Zdjecia po kolei :

Auto White Russian
    Moze wyglada to troszke jak blotko ale w rzeczywistosci jest git

Kalashnikova

Duckfoot

Plancik ziomka - troche oklapniety , czy to z powodu braku slonca ? Dwa ostatnie dni niezbyt wiele swiecilo, a nawet padal deszcz (stoi bezpiecznie na parapecie jbc) wiec moze dlatego ? Czekam na opinie ;]

To co stoi na out zaraz po umieszczeniu w ziemi podsypalem popiolem, a na to trocinami naprzeciw slimakom. Mysle, ze kwiatki sie ustabilizowaly w nowym miejscu chociaz wczorajsza noc byla chlodna, bo widze ze ich rozwoj postepuje ;]

Czekam na wskazowki , opinie i opierdoling ;D
    Pozdro !

• Lubie to x 2
  8. Ładnie, elegancko i fajnie, że o ślimaki zadbałeś - ja popełniłem faila i nie dałem nic na to gówno, zwyczajnie zapomniałem i nie wiem czy żyją :D Powodzenia no i oby bez pripału :)

9. UP

Witam i o zdrowie pytam ;] Kto krewny a kto kwita ;]
    Byłem wczoraj na spotach, a że trochę padało ostatnio to pierwsza informacja, że do Auto White Russian dzięki trocinom dostał się tylko jeden ślimak, bo nie miałem korka na butelce i trochę go poturbował. Na szczęście żyje, bo w środku też były trociny i krawędzie się kurują ;D Od razu zostały podlana zmieszanym : Humvit-eko z wodą i gnojówką z pokrzyw. Roślinom poleciało jeszcze więcej trocin z popiołem i większe butle.

Kalashnikova elegancko się rozwija nie została choćby tyci dziabnięta :D
    Parapeciaki dostały większe pojemniki i odrobinke Humvit-eko, rosną sobie MARTWI MNIE TYLKO NO NAME :cojej:

A tak to się prezentuje ;]

Auto White Russian - dzień 18​

Te cuś białe to się z trocin posypało - bez znaczenia :)

Kalashnikova - dzień 17​

Te cuś to od popiołu się usypało

Parapeciaki (w dzień wystawiane na zewnątrz) :

Duckfoot - dzień 16​

Auto AK47 - dzień 12​

Wszystkie parapeciaki z najmniejszym No Name'em​

Jakość nie powala , miałem robić zdjęcia aparatem ale jeszcze mi w ręce nie wpadł :niewiem:
    Przymierzam się do zakupu Topsin' a , Snacola i Substrala Burza Kwiatów do pelargonii (brać w płynie czy sypane ?)
    Proszę oceniać , opierdzielać , podpowiadać , pomagać :>
    Z fartem ! ;]

• Lubie to x 3
  10. dobrze jest ;D
    Jak dlugo zamiezasz miec teb utelki ? Ja tez tak mam ale boje sie ze parownnik im zaszkodzi :niewiem:

pozdro lap blantotrona

11. Hm , automat aż sie odkuruje, obie podrosną i bede miał wkońcu jak sieknąć Snakolem. Na razie czekam na zasilenie budżetu i wtedy zadziałam więcej :]

Dziękówka za blanciorki :)

Prosiłbym o przeniesienie wątku do aktualnych fotorelacji

P.S.
    Jeżeli trzymasz rośliny przy parowniku - więc zapewne w boxie, to po co ci butelki ?

--- Dodano ---

Cześć i czołem !

Wpadłem na pomysł dzisiaj by odwiedzić roślinki, ponieważ byłem w pobliżu i spotkała mnie taka wkurwiająca sytuacja :sciana: :
    Otóż gdy zajrzałem sobie do Kalashnikova, który non-stop był pod baniaczkiem ujrzałem go solidnie opierdolonego i w dodatku złamanego u podstawy. Nasuwa mi się teraz jedno pytanie : JAK ? japierdole
    Owszem ostatnio troche wiało i padało ale baniak był jak należy.

TAK TO SIĘ PREZENUTUJE (Kalashnikova):​

Dodam,że patyczek postawiłem po fakcie dokonanym i przepraszam za jakość zdjęć, bo robione na tempie.

A tak prezentuje się nam kurująca się Auto White Russian :​

Czy jest możliwe, żeby ślimak wpierdolił się przez ziemię ? Chociaż ziemia rozryta była trochę przy automacie, który również był pod baniakiem, a jej nic się nie stało - nawet lepiej bo widać że rośnie !

Na jutro przewiduje kupno Snacol'u i wytępieniem wszystkich harcowników w obrębie pół metra od moich pociech :]
    Myślicie, że mój Kałaszek jeszcze przeżyje ?

Zemsta najlepiej smakuje na zimno - śmierć rozwiąże wszystko ! :>
    Oceniajcie, opierdzielajcie i radźcie

Pozdro !​

Last edited: 17.05.2015
  12. jak go nic nie wpierdoli do konca to da rade:D

13. Mam nadzieje, że wszystko powróci do normy.. Myślicie, że wyjdzie z tego supercropping :> ?
    Na dniach wstawie zdjęcia spowolnionej w rozwoju roślinki No Name i pięknie rosnącego Duckfoot'a - czy on zawsze ma takie długie pierwsze listki, czy mój wydaje się zmutowany ?

14. Jak zapowiadałem ;]

Przedstawiam parapeciaki na chwilę obecną - zastanawiam się czy coś tu idzie nie tak, ponieważ :

Dorodny Duckfoot ma takie oto duże listki, które się odrobinkę powyginały. Może tak jej pisane :]

No Name tak sobie nieśpiesznie się rozwija, ale tak jakby za wolno. Strzela foszka czy co ? Cóż, czas pokaże :)

Natomiast to jest Auto Ak-47, który się zawija i zawija nie wiadomo dla kogo, aczkolwiek prezentuje się elegancko ;) Podejrzewam, że zajmie miejsce Special Queen #1, o którym w tej chwili mało mi wiadomo. Zobaczymy jak Specjalna koleżanka się przedstawi później :)

Pod koniec tego tygodnia mam zamiar je wysadzić. Opóźnienie z braku czasu , deszczów.
    Jakieś uwagi ? Opinie ?​

Pokój ! :peace:

• Lubie to x 2
  15. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

Wszystko elegancko Ci rośnie kolego i nie masz powodów do zmartwień :D O duck foot-a się nie martw,one tak mają,wiem bo teraz rośnie mi już 7 osobnik tego gatunku ;] tylko że jak dotąd to same samce miałem haha bo regi kupiłem,ale wytrwale do końca polecę z nimi może się jakaś damka trafi ;].Ładnie rosną,a że ciepło jest to moment i się zaaklimatyzują na oucie ;]Blant motywacyjny dla Ciebie i farta życzę !

16. A dziękuję ślicznie ;]
    Szkoda z tymi duckfoot'ami bo to ciekawa sprawa , ale jak patrzyłem na twoją fotorelkę to pyłku w brud będzie :)
    Na spota polecą czym prędzej bo mimo, że codziennie wystawiam na podwórko to i tak sądzę, że będzie im przyjemniej tam.
    Życzę ci damki, bo szkoda żeby nie spróbować takiej odmianki :wiadro:

17. Takie małe pytanko :

Zauważyłem, że parapeciaki od środka robią się jasne - wg. tabeli niedoborów wygląda to na Fe :cojej: Możliwe, że przehulałem z nawozem ? Jak najlepiej go uzupełnić ?

Vejder liczę na ciebie :)

Foto robione tosterem :

18. Chyba,że sie mylę i jest to Mn - fakt faktem proszę o diagnozę i receptę :]

19. grabarz

grabarz Błyskotlwy

to żadne niedobory, to jest świeża tkanka rośliny, ona zawsze będzie jaśniejsza, z czasem zrobi się ciemna, za sprawą skumulowanego azotu, nie ma się czym martwić, jou

• Lubie to x 1
  20. Dzięki wielkie :] A już myślałem, że spierdoliłem najprostszą robotę :) Myślicie, że ten No Name wykopie potem w górę ? Jak narazie to się nie śpieszył/a

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...