Guerrilla Grapes Outdoor 2015 by Grabarz

grabarz 28.04.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. KIMkolwiek

KIMkolwiek Zagubiony

oooo i to ten moj ulubiony kwitnie :DD Te dwie napewno sie podniosa i dojda do siebie :D Trzymam za nie kciuki :d
    :S

• Lubie to x 1
  2. PaanOramix

PaanOramix Tuptuś

No pewnie, od razu widać, że sytuacja opanowana :)
    Roboty tam masz w pizdut przy takiej ilości krzaków, a jeszcze w taką pogodę się robić nie chce pewnie co?

Powodzenia :)

• Lubie to x 1
  3. Bebook

Bebook Błyskotlwy

Pogoda nie rozpieszcza, duze krzaki duzo piją, te oklapniete mimo uzupelnienia wody potraca dolne liscie, te krytycznie zasuszane to tylko cos na szczycie pozostaje. Szkoda ze jednak nie pada co jakis czas, mniej by bylo opieki nad potworkami

• Lubie to x 1
  4. grabarz

grabarz Błyskotlwy

Pewnie że się nie chce tyrać w taką pogode, ale czego się nie zrobi dla krzaków. Co 2-3 dni jeżdże z 8 butelkami 5litrowymi. Dzisiaj dostały herbate kompostową w stosunku 1:10 kompost do wody przefiltrowanej. marroc dostał połowe dawki herbaty + alga bloom z plagrona.
    Przepłukałem chlor i odzyskały wigor, żółknięcia zastopowały, ufff...

Planty mają 138 dni

• Lubie to x 12
  5. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Ładnie się prezentują.Widać flo nadchodzi :d
    3mam kciuki do samego końca.pozdRo!

• Lubie to x 1
  6. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Grabarz naprawdę serce rośnie gdy się na nie patrzy, piękne planty. Zajebiście, że udało Ci się je "odchlorować", oby teraz było już tylko z górki. Kiedy odstawiasz nawozy?

• Lubie to x 1
  7. grabarz

grabarz Błyskotlwy

W planie mam używać od czasu do czasu herbate kompostową, a jak przejdą na flo to będę używał dodatkowo massive z melasą. Pod koniec kwitnienia jeszcze finisher. Miałem już kilka upraw organicznych i rzeczywiście można lać nawozy do końca, a smak i aromat pozostaje ten sam.

8. PaanOramix

PaanOramix Tuptuś

Piękne ;) Dobrze Ci to idzie w tym roku pomimo przygód w tajemniczym ogrodzie. Jak na donice tak wyrosły w cholerę ;) Spot rewelacja

• Lubie to x 1
  9. No stary widać podlewales codziennie Wyglądają zdrowo i zielono. Moje jeden dzień nie były podane to zrobiły się żółte dbasz jak zwykle pozdro.

• Lubie to x 1
  10. grabarz

grabarz Błyskotlwy

Siema, planty odzyskały wigor, zaczeły kwitnąć od 2 tygodni. Dostają massive z melasą. Widać że woda przefiltrowana lepiej im smakuje jak kranówka.
    To 160 dzień dziołch, daje im jeszcze maks 2 miechy. Jako ostatnie zatrybiły z flo trainy.

90l cj x gg 2x

90l grapefruit x gg 2x

90l ak x mar x bwc x gg i es x gg

45l train x gg najzdrowszy

11l train x gg

45l ss x gg dostaje w ramach testu plantona K

11l ss x gg

40l es x gg

20l ak x mar x bwc x gg

wszystkie

[​IMG][​IMG]

start kwitnienia

ak x mar x bwc x gg jako jedyny z miesiąc kwitnie

rewelacji może nie ma, ale słabo też nie powinno to się prezentować

• Lubie to x 16
  11. #joker

#joker Zagubiony

Wiesz co grabik spierdalaj z tymi swoimi fotkami !!!

ma ktoś maść na ból dupy ??

poproszę

zajebiste krzaki !!

• Lubie to x 2
  12. grabarz

grabarz Błyskotlwy

ta maść to na żal który dupe ściska :D ? Nie są najgorsze, ale dupy też nie urywają, ważne że małymi kroczkami zbliżamy się do końca, kwiaty puchną jest gitara :cwaniak:

13. Bardzo fajnie to wyglada mógłbyś je lekko rozkrzaczyc stosujeto technikę na flo i się sprawdza znakomicie tylko pamiętaj z umiarem je rozkrzacz a odwdzięcza się dodatkowymi kwiatami pozdro i powodzenia z fartem :elo:

• Lubie to x 1
  14. WesolyRolnik

WesolyRolnik Tuptuś

Zawodowo kolego;] Kibicuje oby wyszło jak najwiecej;]

• Lubie to x 1
  15. KIMkolwiek

KIMkolwiek Zagubiony

ja pierdole :oczy:
    no pieknie to wyglada Grabek !! :S
    masz reke do krzakow, widac golym okiem !! :d
    nic dodac nic ujac !!
    Trzymam kciuki oby do konca !! :S

• Lubie to x 1
  16. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Napięcie rośnie jak w najlepszych filmach Hitchcocka :d Wszyscy ciekawi finału tej uprawy, a ten już coraz bliżej. Do kiedy zamierzasz podawać Massive?

• Lubie to x 1
  17. grabarz

grabarz Błyskotlwy

szczerze ? to massive mi się już kończy(zostało na ostatnie podlewanie) potem tylko melasę, finisher 3tyg przed ścinką. MediOne też mi się skończył. Ponoć przez cały cykl życia powinno go się zapodawać, ale zamiast tego leje od czasu do czasu herbatke kompostową.

Pamiętajcie że planty były lizakowane na początku, dlatego takie tyczki coniektore ;f

18. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

No tu to jest na czym oko zawiesić:dPięknie stary! Poleciałeś fantastycznie z nimi,dużo tego i przede wszystkim zdrowe,a co za tym idzie... będziesz miał co palić w długie zimowe wieczory,elegancko! Graty!

• Lubie to x 1
  19. Bebook

Bebook Błyskotlwy

Dzieki za testa, wszystko zatrybilo do poczatku wrzesnia, takze plan wykonany :)

Ale polowicznie, bo pewnie mial na to wplyw ograniczenie ziemi przez doniczke. Te wpuszczone w ziemie chyba trybią pozniej, przynajmniej niektore.

W kazdym razie fajne krzaczki, bedziesz mial co poprobowac, a po ilosci szronu juz widac ze bedzie dobrze

20. grabarz

grabarz Błyskotlwy

A ja dziękuje za pestki Bebooku ;] train i ss w 11 litrowych donicach nie zatrybiły jeszcze, a najpóźniej zaczął kwitnąć train w 45litrowej kastrze.

Dzieki za komentarze, odkąd stosuje przefiltrowaną wode stan ogólny rośliń uległ poprawie. Rośliny pozytywnie również zareagowały na podrzucany kompost.

Myśle nad zakupem jakiegoś nawozu na drugi okres kwitnięcia, po głowie mi chodzi booster pk z b.a.c. co o tym sądzicie, w polskich growshopach nigdzie go nie widziałem :\ ktoś go kiedyś skądś zamawiał ?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...