Guerrilla Grapes Outdoor 2015 by Grabarz

grabarz 28.04.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. grabarz

grabarz Błyskotlwy

Cześć! Miałem już się nie bawić w fotorelacje, no cóż jednak nie wytrzymałem. Bez waszych zaciśniętych kciuków nie ma mowy o powodzeniu jakie spotkało mnie w zeszłym sezonie. Podziele się z wami moją przygodą, może ktoś znajdzie w niej jakąś nutke inspiracji. Także keep finger crossed bitte ;f

Nasiona dostałem od Bebooka, podobnie jak w sezonie 2014. Na 14 pestek sztuka tylko nie wykiełkowała za to jedno z nasion dało bliźniacze dwie siewki ( nie rozdzielałem ich). Nasiona są sezonówkami feminizowanymi.

Grapefruit x GuerrillaGrape 2x
    AK x Marroc x BWC x GG 2x
    SuperSkunk x GG 2x
    Paf Jamaica x GG 1x
    Critical Jack x GG 2x
    EasySativa x GG 2x
    Train x GG 2x

Planty nadal będe trzymał w pojemnikach z ziemią z tego względu że na spocie dominuje zbite, kamieniste podłoże. Łatwiej było wnieść całą aparature niż jak bym miał kopać kilofem kilkanaście 30-40 litrowych dołów.

Ziemie używam z poprzedniej uprawy indoor z części organicznej. Mieszanka ziemi uniwersalnej, kompostu, bat guano, mikoryzy, dolomitu, perlitu, wermikulitu, mega wormu.

Nawozy jakie będe używał to MediOne, Massive, Finisher od Green Planet, do tego Biohumus i gnojówka z pokrzyw + bactrex od biotabs. Jak dotąd raz były podlane 100% dawki MediOne + 100% dawki bactrex, a niedawno dwa razy podlane biohumusem 100% dawki.

Tym razem mam zamiar trochę potrenować krzaki. Chce uzyskać forme koronnego drzewa. Zrobiłem już plantom topping, teraz szczypie wyżej wyciągające się szczyty.

Zacząłem je wysiewać pod koniec Marca, siedziały jakoś 2 tygodnie pod ledem, a na początku Kwietnia musiałem je wywalić na dwór. Wsadziłem je do kastrów, przykryłem folią i jakoś sobie radzą. :piwo:

~~15 dni

~~ 30dni

• Lubie to x 15
    Last edited: 11.10.2015
  2. Mucha!

Mucha! Zagubiony

Ładnie same Bebooki, fajny, prost, szybki patencik z tym foliokiem, ale czy za bardzo nie rzuca się w oczy?
    Z fartem :D

• Lubie to x 1
  3. WesolyRolnik

WesolyRolnik Tuptuś

Profesjonalizm;] Fajnie prowadzony projekt, blancik kolego;] Oczywiśćie bede zaglodał

• Lubie to x 1
  4. starynowy

starynowy Zagubiony

Zadupie musi być konkretne, żeby tak przez miesiąc trzymać planty.
    Właśnie zapowiadali możliwe przymrozki, w weekend na północy Polski.
    Ale widzę, że zabezpieczenie odpowiednie.

• Lubie to x 1
  5. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

:bongo: Na Dzień Dobry Buch dla Ciebie stary za te fajne fotki ;] Ładne roślinki,zdrowe,zadbane i pewnie dobrze im tam.No i ilość przyzwoita i różnorodność odmian ... Ciekawie tu się zaczyna robić ;] Farta stary i do następnego !

• Lubie to x 1
  6. grabarz

grabarz Błyskotlwy

Dzięki wszystkim za zachęcające blanciory i farta, postaram się nie dać ciała i przeprowadze uprawe jak i fotorelacje do końca, co do miejscówki to fakt zadupie konkret, choć nie tak daleko od drogi. Wystarczy że panuje tam gąszcz wokoło i dziękuje. Rodząca pąki wiosna już wszystko ładnie maskuje. Z góry jedynie mogli by coś dojrzeć, ale nie widziałem żeby w ogóle coś krążyło. Po majówce pewnie zdejme tą folie także i obcy z góry przestaną być dla uprawy zagrożeniem.

7. grabarz

grabarz Błyskotlwy

Baczność, spoczni :D Zdjąłem już plantom folie, jedyny problem to niedobory minerałów, ale spokojnie gnojówka ze świeżych, młodych pokrzyw już się robi ; ] zanim jednak się zrobi planty dostaną 100% dawki medione, tym razem bez bactrexa. Powoli będę przesadzał je w wieksze poty. Myśle 40-45l zbiorniki na łeb. Do tej pory poszedł topping - suppercropping - lollypopping - topping - supercropping - teraz zaczne je naginać metodą LST, pewnie pojawi się jeszcze jakiś topping, ale to się zobaczy. Do następnego. :peace:

~~ 40 dni

zdjęcia z dzisiaj ~~ 45 dni

gxgg

ak x mar x gg (ah ten marroc)

ss x gg

paf jam x gg

cj x gg

es x lh x gg

train x gg

• Lubie to x 10
  8. zielono zielono :D wszystko w jak najlepszym porzadku,bede zagladac :D

• Lubie to x 1
  9. Master!

Master! Kumaty

Ładnie lecisz :) bede obserwował te drzewa ;] pozdrawiam i z Fartem

• Lubie to x 1
  10. grabarz

grabarz Błyskotlwy

Rośliny powędrowały do 11litrowych donic (45%ziemia organiczna 45% uniwersalna 10% perlit)(jedna trafiła do 40litrowej kastry), niedobory powoli ustępują po 100% dawce medione(5.5ph), a dzisiaj dostały w końcu gnojówke z pokrzyw, mam nadzieję że to koniec z fazą niedoborów. Co będzie, czas pokaże, pzdr.

~~50dni

• Lubie to x 7
  11. zielarz41

zielarz41 Kumaty

to spod folii co na kremacje szły?hehe bardzo ladne.wszyscy maja juz jakiesz krzaczki a ja takie maluszki ze hej

12. Bebook

Bebook Błyskotlwy

Za duze donice jak na niedobory. Moze zolkly bo mialy mokro, albo kwasno... Kij, byle do przodu :) Grapkow pilnuj bo to bedzie Twoj skarb narodow...

• Lubie to x 2
  13. grabarz

grabarz Błyskotlwy

fakt rośliny długo stały w mokrej glebie. żółte liście to bankowo wina przelania słabego biohumusa z deszczówką 6.5-7.5 ph. słońca troche przyszło, gleba sie wysuszyła, przesadziłem je do większych donic, podlałem medione 5.5 ph teraz gnojówke 6.0 ph i wszystko wraca na dobrą droge.

g x gg wraz z ak x mar x gg to moje pupilki :]

14. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

No teraz każda ma swoją donicę i to nie byle jaką ;] Pięknie rosną,jak się pozbierają po przesadzeniu to pokażą zapewne na co je stać :D Dużo słońca co by pięknie rosły i niczego im nie brakowało !:D

• Lubie to x 1
  15. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

też mam grapka ale maluch no i duzo mniejsze donice - bedę zagladac - z fartem Grabi :]

• Lubie to x 1
  16. grabarz

grabarz Błyskotlwy

[​IMG][​IMG][​IMG]

To krzaki z zeszłego sezonu z ~~20 Maja... każdy wie jak wyglądały na koniec :D

a tak wyglądają planty w tym sezonie, 20 Maja :cwaniak: ciekawe jak te zaskoczą wyglądem i wielkością

paf jam zaczął kwitnąć. niedobory po mału ustępują, z każdym dniem co tam jestem sprawa żółknących dolnych liści ustępuje. podlewam je teraz ciągle 1:10 gnojówką z pokrzyw z wodą przefiltrowaną, razem ph 6.0. Kastry 90litrowe już zakupione, będę w nich trzymał po dwa sezony.

• Lubie to x 6
  17. Moje też miały niedobory ale to od złego ph. W każdym razie ładnie jedziesz i tylko tak dalej! :D

• Lubie to x 1
  18. Bebook

Bebook Błyskotlwy

Polauto z jamajki nie kwitnie, to tylko preflowery :) To pelnosezonowy crosik, tyle ze widac ze czuly na foto, dobrze to wrozy do wczesnego flo

• Lubie to x 1
  19. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

znasz się na robocie :D w tym roku życzę Ci więcej mocy więcej pary a tak na serio to pięknie póki co...i będzie rozpierdol!!! :D pozdRo!

• Lubie to x 1
  20. Zajebista sprawa pełna kontrola propsy :D

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...