GrowWeed z v3nomem czyli organicznie ORANGE BUD i OG Kush

v3nom 05.01.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. v3nom

v3nom Użytkownik

Kolejny UP
    Przepraszam za opieszałość ale nowy rok mnie nie rozpieszcza, mnóstwo problemów od połowy stycznia mnie przytłaczają i bardzo ciężko jest mi się na chwilę obecną z tym ogarnąć, przepraszam i proszę o wyrozumiałość.
    Może to i dobrze bo przez ten czas niezbyt się działo, od niedawna w sumie rozpoczął się porządny wzrost.

Wepchnąwszy się znowu z aparatem do boksa musiałem porobić fotki tego co się tam odpierdala.
    Dziewczyny od poprzedniego upa dostały znacznego wigoru a to za radą @ZIELONA która poleciła mi zalać porządnie dziewczęta bo wg jej opinii zestaw biotabs nie odpalił prawidłowo.
    Po zalaniu każdej z dziewcząt i ku memu zdumieniu, że w donicę 11L wchodzi aż 2,5 L wody do wycieku (WOW!) i poczekaniu 3 dni mym oczom ukazał się widok pięknie wystrzelonych panien które czekały na więcej :)
    Podlałem ponownie, tym razem około 1,5 L i po dwóch dniach zrobiłem Toping oraz oprysk z boom-boom spray'a.
    Dzięki opryskowi dziewczyny dosłownie zwariowały i zaczęły się robić znacznie zgrabniejsze oraz pełne wdzięku dlatego postanowiłem dzisiaj upierdolić im szczytki jeszcze raz, tym razem każdy który był możliwy (Orange bud #1 oberwał aż 6x), kolejny oprysk z boom-boom spray i jakoś na początku marca przełączam.
    Oczywiście każda z panien dostała amatorskie glebowanie w postaci LST, docisnąłem w sumie tylko główny pęd.

W całym projekcie najbardziej martwi mnie fakt, że ani razu nie zajrzeli tu chłopaki z @GROWWEED.PL Smutno mi tym bardziej, że to dzięki nim jest cały ten projekt i nic się nie interesują, jakbym olał zupełnie relkę to pewnie by nawet nie wiedzieli

Dosyć smutków, czas na fotki

Orange Bud # 1

Orange Bud # 2

O.G Kush

Purple Kush

Cheese

Wszystkie razem

Zachęcam do komentowania oraz naprawdę przepraszam
    Do zobaczenia w następnym UPie

• Lubie to x 3
  2. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

:cwaniak: elegancko , że ruszyły .
    ciemnym kolorem sie nie przejmuj , wyjedzą to co maja następna dawka dopiero na indukcji ( tydzień przed przełączeniem można polać -
    * Powodzenia :D

• Lubie to x 1
  3. v3nom

v3nom Użytkownik

Siemanko kolejny UP!

Dziewczyny rosną i to rosną z wigorem, na tę chwilę bez problemów ale zbyt długo się ociągały i dopiero wczoraj mogłem je przełączyć na 12/12

Auto purple Kush pokazał już włosy więc czekamy teraz jak zacznie kwitnąć, w OG Kushu najmniejszy ze wszystkich, dodatkowo na bank spierdzieliłem jedno cięcie i widać że trochę poszarpany będzie ten odrost, biję się z myślami czy by go całkowicie nie usunąć
    Orange Budy wywaliły ogromne wiatraki, rozmiar kartki A5 (zeszytowy!) co udokumentowałem na jednej z fotek więc myślę że -być może- topy też wyrosną duże chociaż nie wiem czy to ma jakiś związek :D
    Z kolei Cheese XXL już od jakiegoś tygodnia zaczął wydzielać zapach, boje się tego co mnie będzie czekać podczas kwitnienia, miejmy nadzieję że nie będzie jakimś dużym śmierduchem :]

Logo sponsora tego projektu, naprawdę polecam ten growshop :)

I auto Purple Kush:

OG Kush

Orange bud #1

Orange Bud #2

Cheese XXL

I wszystko razem

Oraz fotki panelu, dzisiaj szukałem fotek tego panelu sprzed modyfikacji co by @GoHan mógł się troszkę pośmiać więc wrzucę sobie co by mieć na przyszłość :]

Pozdro, następne fotki jak już panny pokażą czuprynki :)

• Lubie to x 3
  4. v3nom

v3nom Użytkownik

obiecałem fotki na FLO więc zapraszam :)

po pierwsze - ostatni raz jadę tyle roślin na takiej przestrzeni, kurwicy można dostać, nie można się ruszyć, ogólnie chujnia.
    po drugie. dziwne rzeczy się dzieją.
    Cheese nie kwitnie w ogóle, nawet pistilla nie pokazał, OG Kush kwitnie tak, jakby miał się zesrać a nie zakwitnąć. Automat troche jak dzikus wygląda
    ale kwitnie i najprawdopodobniej pójdzie w kolorek ale troszkę jeszcze za wcześnie żeby o tym myśleć.
    Cannatonic wystartował elegancko po rewegu, widać że już chciał trybić i zatrybił praktycznie jako pierwszy - oprócz automata rzecz jasna :)
    Wszystko ma się nawet całkiem dobrze, za jakiś tydzień zrobię im kontrolny oprysk z Cal-Mag

Pytanie - kiedy zacząć stosować herbatkę od biotabs oraz zacząć im dawkować pk 13/14 ? to PK podawać w oprysku czy można lać w ziemię ? Nie chciałbym, żeby panowie z ekipy @GROWWEED.PL pomyśleli, że ich prezenty mogłyby się zmarnować

Jak zwykle zachęcam do komentowania :)

Cheese XXL (chuja a nie XXL, nawet nie zatrybił jeszcze.... !)

Purple Kush Auto

OG Kush

Orange Bud 1

Orange bud 2

I Cannatonic

Oraz wszystkie razem

• Lubie to x 4
  5. nie aza duzo azotu zes im dal ze takie ciemne ?

6. v3nom

v3nom Użytkownik

Nie. Biotabsy rządzą się swoimi własnymi prawami :)

7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

A co ty się tak denerwujesz V? One to czują :D
    Poprzednia tura mi indukowała z 2tyg, jak nie więcej.

8. v3nom

v3nom Użytkownik

cannatonic

Cheese

Orange Bud #1

Orange Bud #2

OG Kush

Purple Kush

• Lubie to x 5
  9. ile dałeś za zrobienie jednego takiego panelu led czy co to tam jest ?
    byłbym wdzięczny za odpowiedź

10. v3nom

v3nom Użytkownik

mniej niż 800,-
    panel LED COB 200w (4x50 w CLU048)

• Kocham to ! x 1
  11. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Jakies podsumowanie?

12. GROWWEED.PL

GROWWEED.PL WWW.GROWWEED.PL

Spóźnieni, ale zawsze w pierwszym rzędzie :)
    Kolor purple kush robi wrażenie :wiadro:

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...