1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

GrowWeed z v3nomem czyli organicznie ORANGE BUD i OG Kush

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez v3nom w dniu 05.01.2019

1. v3nom

v3nom Weteran

Siema
    Nagadałem się, naobiecywałem więc czas najwyższy dotrzymać słowa i wystartować z klasykami takimi jak

Orange Bud od Dutch Passion x 2
    O.G Kush od dinafemu x 2

Dodatkowo przy projekcie patronuje mi super sklep growweed który zdecydował się udostępnić troszkę sprzętu ale o tym więcej przy następnym upku ze względu na możliwość porobienia fotek w boksie oraz w chwili gdy wszystkie głowy już wyjdą na wierzch i zacznie się coś dziać

Wentylacja: jest
    Wydech: jest
    Tłumik z filtrem: jest
    Ziemia: Biobizz LightMix
    Nawozy: Biotabs
    Światło: 4x 50w LED Cob DIY by v3nom
    Namiot: 80x80x160
    Donice: 4x 11L

W namiocie również będzie puszkin oraz jedna pestka od Tasty.ts o wdzięcznej nazwie CANNATONIC która obecnie jest na rewegu i czeka na wjazd wyżej wymienionych panien.

2. Napewno będę obserwował strasznie ciekawie się zapowiada ;)

3. pozytyw

pozytyw Banned

no do mety jeszcze troche ale juz cala trasa wyznaczona, tabliczki wbite, start dobry, dotrzyj do celu ;)

4. koleszka84

koleszka84 Geniusz

Tez mam w planach te orange bud. Trzymam kciuki aby Ci nie schermiło bo zdarzały sie takie sytuacje z tymi pomarańczkami. Powodzenia

5. wiesz czemu sie daje dane np na temat wentylacji ?
    by pozniej , nie bylo tematow czy do mego boxu pasuje taki a taki wentyl

uzupelnij jak mozesz ;d
    btw palilem orange bud i takie se ,znaczy dobre ale jakbym mial go kupic to bym go nie kupil ;d
    poza tym lookne na twego puszkina

6. v3nom

v3nom Weteran

mistrzu, gdybym miał dane związane z wydechem i filtrem to bym wpisał, kupiłem go dość dawno i po prostu już nie pamiętam.
    w każdym razie jest odrobinę zbyt słaby albo idealny do moje obecnej kubatury boksa, nie wiem bo kupowałem go naprawdę kilka grow temu do boksa 0,36 i tam dawał radę elegancko do tego stopnia że aż namiot wciągało. tutaj problemu z wciąganiem nie ma ale znowu z zapachem też nie, od sklepu growweed dostanę wentyl z filtrem dopasowany do 0,64 oraz wentylatory mieszające bo mam tylko pozostałości sprzętu z poprzedniego namiotu.

Orange bud mówisz że takie se, hmm ? mnie po nim bardzo się wkleja banan na mordzie, nie jest to typowy upierdalacz tylko poprawiacz humoru, usta samoistnie lecą w podkówkę i po prostu ta odmiana bardzo przypasiła mnie i mojej v3nomce, nie mamy po tym ciśnień na bani, nie chce się spać tylko jest to pobudzający rozweselacz którego warto zajarać na początek dnia. miałem go już kilka razy w swoich szafkach i powiem Ci że naprawdę jest to odmiana która znalazła miejsce w moim ser... tfu, płucu ;d
    o.g kusha znowu nigdy jeszcze nie miałem ale postanowiłem spróbować ze względu na opinie jakie dostałem od koleżki, tu znowu odwrotność orange buda.
    w boksie stoi jeszcze puszkin oraz cannatonic także łącznie odmian będzie 6 ale fotorelacja dotyczy tylko tych konkretnych dwóch :]

słyszałem opinie o DUTCH Passion i że podobno doświadczenie growerzy nawet na ten seedbank nie patrzą ale znowu nie jestem doświadczonym growerem a ilość klasycznych odmian jednak mocno przyciąga do siebie. jak już wspomniałem wyżej miałem orange budy u siebie i faktycznie raz mi pohermiły tak, że musiałem wyjebać a raz pohermiły tak że wypadło może ze 30 nasion z całego krzaka.
    Liczę jednak na ten przysłowiowy łut szczęścia oraz na jakieś tam umiejętności.

Plon się nie liczy ale skoro z poprzednich maroczków zebrałem 200 suchego to może tym razem podniesiemy poprzeczkę do 250 ?
    zobaczymy, trzymajcie kciuki i dzięki za tak szybki odzew :)

7. Dutch wgmnie firma zajebista ;d
    4x na out miałem duranka i 100% kiełkowalności ,a w dodatku rok temu to bylem w szoku jak po moczeniu ok 24h w kielonku i przerzuceniu na wate po ok 24 h popatrzylem a tam byly na 6 durbankach 3-4 cm kły
    A tez słyszałem o loterii z nimi właśnie .

dolacz frki z puchy i cannatonica czy jak go tam tasty nazwał
    trzymam i bd zagladał bo bd mial powiadomienia ;d

8. v3nom

v3nom Weteran

No więc kolejny, obiecany już UPek

Po długich negocjacjach, świątecznej przerwie oraz dogadaniu wszelkich szczegółów, wczoraj doszła do mnie wielka paka a w niej pełno fajnych fantów. Sponsorem całego sprzętu jest rzecz jasna growshop Growweed
    Zobaczcie zresztą na kompletną listę:
    • BioTabs Compost Tea
    • BioTabs BoomBoom Spray
    • BioTabs PK 13/14
    • CannaCure

• Filtr PrimaClima
    • Wentylator Pro Fan
    • Wentylator MonkeyFan
    • Kołnierz z redukcją
    • Stacja termo+higrometr wolnostojąca
    • Nożyczki
    • Wizytówki :]
    Paczka doszła w dwa dni po otrzymaniu informacji że wyszła ze sklepu i idzie w dobrym kierunku :)
    Kilka Fotek z unboxingu, składania całości oraz fotki poglądowej

Skorzystam rzecz jasna z okazji i dam wam również zdjęcia tego co się obecnie dzieje w boksie.
    Jeden OG Kush nie wylęgł zbyt dobrze, brakło mu zdecydowanie wigoru, musiałem pomóc zdjąć pestkę; bardzo niestandardowo przebił się przez krążek kiełkujący.
    Po zdjęciu tego kasku moim oczom ukazała się idealna kulka w formie całego nasionka która nie rozwinęła listków jak to zazwyczaj bywało tylko w dalszym ciągu były one mocno zwinięte i zamiast mieć kolor zielony - to była cała biała. Myśląc sobie że się ogarnie zostawiłem siewkę w spokoju i niczym się nie przejmując, zamknąłem boksa jak to zazwyczaj pod koniec pracy w nim.
    Na następny dzień, ku memu zdziwieniu okazało się że niestety siewka padła, kiełkuję już drugą i w dalszym ciągu po trzech dniach nic.
    Być może wrzucę sobie jakiegoś automata jeśli się nie ogarnie bo szkoda mi już czasu jaki został przeznaczony na start dla poprzednich trzech siewek.

Dosyć trucia, kilka słów o całej reszcie.
    Orange budy bez zarzutów, kolejny raz mnie nie zawiodły i wykazując duży wigor wystrzeliły jak rakiety. Będę musiał je jeszcze trochę podsypać przed przesadzeniem do docelowych.
    Żyjący OG Kush mimo najmniejszego rozmiaru ma się dobrze i na tę chwilę nie mogę o nim powiedzieć złego słowa, żyje, rośnie i jak typowy polak - ciągle tylko siedzi i pije obrastając tłuszczem :]

Na tę chwilę to wszystko, wszelkie pytania proszę pisać pod spodem :]
    Pozdrawiam i trzymajcie kciuki :)

LastNinja and brejndemycz like this.

nasiona marihuany, nasiona konopi