1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Growlog nie od początku Salvia Divinorum 2017/2018

Dyskusja w dziale Salvia Divinorum rozpoczęta przez Ganjamatyk w dniu 28.01.2018

1. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

Rozpoczynam tu na forum pierwszy growlog tej roślinki i wgl.

Sadzonkę (klon)mam od 2017 roku od kolegi z forum konopnego.

Wygląda to tak na dziś dzień :
    EDIT : nie wiem co z tymi zdjęciami , próbowałem wkleić poprawnie , w każdym razie KLIKAĆ na LINKI !

Wszystkie szczepki narazie zarezerwowane ;)

3 people like this.
  2. Racuch

Racuch Forumowy guru

co to ...k...jest :o
    trup... zacznij od poczatku

3. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

Raczej nieźle prosperująca roślinka , a tak się znasz właśnie na Salvii Divinorum - to jest początek.Było gorzej... jeden kikut.

4. Racuch

Racuch Forumowy guru

mozliwe ze sie nie znam :) nie chcialem cie urazic :) dla mnie słabo wyglada...

5. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

Nie szkodzi , nie uraziłeś.

Szałwia najczęscie wygląda jak trup , a potem pokazuje swoje piękne błyszczace klepiące liście ;)

6. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

1 person likes this.
  7. Gandalf.

Gandalf. Expert

to jest taki sam trip jak po tej normalnej szałwi że cię wykrzywia we wszystkie strony świata? zarzucałeś to kiedyś?

8. tapczan

tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

gdzie moge zdobyć takie cudo ?

9. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

Szałwia Divinorum czyli szałwia czarownika ;)
    Zarzucałem... To jest najsilniejszy psychodelik na ziemi , więc trip pogioł mocno.

tapczan
    Mam sadzonkę i robię zaraz klony bo mi łodyga główna zdycha , tylko Duch szałwii nie chcę żebym nią handlował ...
    Dała mi dziś piękne wizje w nocy , latałem po jakiś astralach i było miodzio.

10. Co z grovlogiem ? Zyje rosnie ?

11. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

wie ktoś może gdzie to zdobyć ? bardzo ładnie by wyglądała na moim parapecie ;d:

12. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

13. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

szczerze ?
    ja bym się pokusił nawet co prawda drogo w cholerę ale ciekawość tripa robi swoje
    chociaż tutaj bardziej mnie ciekawi czy za kupno tego z tej strony mnie nie posadzą

14. Zielonylisc

Zielonylisc Wiedza nadprzyrodzona

Po samym suszu bez odpowiedniej ekstrakcji nie ma zbytnich fajerwerków ... lekkie odrealnienie, zmiana perspektywy, pocenie sie i ogólne zachwianie równowagi fizycznej...wiec na mega tripa w jakies imaginacje i „ inny wymiar ” bym sie nie nastawiał. Ale ogólnie po samym suszu fajne doświadczenie, które trwa od 5-10min.

15. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

Ma się bardzo dobrze , jak tylko przyjdzie wiosna leci gdzieś w krzaki w donicy 15 litrów.

--- Dodano ---

Ja się wysłałem w kosmos po 1 gramie suszu....
    Także ekstrakt łatwiej spalić bo jest go mało.. ale miałem 20 minut tripa już na poziomie prawie 5 tylko nie dałem się porwać kosmitom.

--- Dodano ---

W całej okazałości.

4 people like this.
  16. Mroczny Pomiot

Mroczny Pomiot Weteran

W kosmos nie mam zamiaru lecieć za dużo ludzi do spaczenia na ziemi. Ciekawa ta twoja szałwia delirium :) Jak duże to rośnie? I czy to zakwita? Wiem wiem wszystko na necie. Mroczne lenistwohaha

17. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

Zakwita.
    Rośnie do 3 metrów.

1 person likes this.
  18. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

Tak wyglądała przed transportem w bezpieczne miejsce.

Powoli rośnie ale na wiosnę ruszy z kopa.