1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

growshop growboxy.pl

Dyskusja w dziale Sklepy z nasionami i akcesoriami rozpoczęta przez Bebook w dniu 25.10.2013

Tagi:
  1. Bebook

Bebook Weteran

chcialbym polecic fajny sklepik
    Sklep | Growboxy.pl

, robia na zamowienie tanim kosztem boxiki, polecam zwlaszcza jak ktos ma cos mniejszego do kupienia albo o nie standardowych wymiarach. Skusilem sie choc nie bylo zadnych opini i o dziwo mnie nie wyjebal hehe

Wszystko fajnie przemyslane, porzadnie poszyte, fajny projekt i efekt. Kontakt bardzo dobry. Polecam...

2. grzesiek

grzesiek Inspiracja

podaj przyklad na sobie jaki rozmiar boxa brales i jaka byla cena ? bo na stronie nie ma cen niestety

3. Bebook

Bebook Weteran

pogadaj se z gosciem nie gryzie a duzo sie dowiesz, i dopasuje co tam Ci bedzie potrzeba, jaka chcesz liczbe otworow na wentyle i jakie itd

4. HzL

HzL Autorytet

też polecam ten sklep, działa i na pewno nie fake, a ceny 60% mniejsze niz w innych 'markowych' sklepach

5. TWmajster

TWmajster Błyskotlwy

obsługa spoko, ale polecam poczytać na temat Polyvinyl chloride - Wikipedia, the free encyclopedia z tego materiału wykonane są rurki, w przeciwieństwie do HOmeboxa czy dark rooma.
    Przy dużych temperaturach przy uprawach pod lampami HPS występuje OFFGASSING - czyli "zagazowanie roślin" polecam " wygooglować"temat. Jest na innych zagranicznych forach na ten temat bardzo dużo. Także tania alteranatywa boxy nadają się pod CFL ewentualnie LED.
    Nie polecam testować z HPS bo wasze roślinki mogą wyglądać jakby brakowało im podstawowych składników odżywczych, jednak to bardzo mylna sprawa. tutaj bardzo rozlegle opisany temat: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=103953 . Także ostrzegam tylko przed ryzykiem łączenia konfiguracji growbox tego producenta+ lampa HPS.

PCV ZABIJA TWOJE ROŚLINY!!

1919: HEMP PLANTS AND STEM CROSS SECTION

obszerny temat.

Pozdrowienia

Last edited: 03.11.2013
  6. PositiveVibe

PositiveVibe Forumowy guru

Napisałem na GG do tego sklepu, zaoferował mi niską cenę, dodatkowe elementy do boxa no i pełno dobrych gratisów. Polecam sklepik. W sumie najważniejsze, że zamówiłem takiego boxa, jakiego dokładnie chciałem (wymiary niestandardowe). ;]

7. PositiveVibe

PositiveVibe Forumowy guru

Tutaj mowa o sklepie growboxy.pl a nie growbox.pl

8. no spoko myslałem że to to samo, podobne nazwy, ale na www.growbox.pl i www.growboxy.pl jest w sumie to samo, chodzi o to samo, tylko porównuje gdzie taniej.

nasiona marihuany, nasiona konopi