1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Growbox (z czego można zrobić)

Dyskusja w dziale Budowa growboxa rozpoczęta przez jaqub13 w dniu 27.01.2012

1. jaqub13

jaqub13 Inspiracja

Witam wszystkich forumowiczów :]
    Chem wam powiedzieć i pokazać z czego można zrobić naszego GrowBoxa :) Nooo to lecimy:​

1. Możemy go zrobić z jakiejś starej szafki drewnianej(biurka,itp.), która jest nam nie potrzebna (Częste zastosowanie, jeżeli ktoś nie chce/lub nie ma pieniędzy na zakup gotowego)

2. Z jednostki centralnej komputera (PC), jest to fajne rozwiązanie ponieważ zajmuje mała powierzchnię jest dobrym zastosowaniem jeżeli ktoś w domu nie może ujawnić swojej chodowli;d i zawsze można powiedzieć(ściemnić), że to zwykły komputer:)

3. Z kartonu choć tego nie polecam, ponieważ może sie ZAJARAĆ (zapalić)od temperatury, jeżeli będziemy podlewać nasze "maleństwo" karton szybko zrobi się wilgotny a to grozi złożeniem sie kartonu!!!!

4. Możemy kupić gotowgo Growboxa ale jest to dosyć drogie cena minimalna takiego boxa to OD: ~300zł do 2000zł+. (nie licząc nieraz wyposażenia)

5. Na 5-tym i ostatnim punkcie chciałbym skupić sie najbardziej ;d;d;d
    Bardzo fajny i tani zamiennik gotowego Growbox'a jest to tak zwana fachowo SZAFA SKŁADANA kosztuje ona w granicach 70zł+ ;d
    Fakt że trzeba wyłożyć ją jakimś materiałem ale to najmniejszy problem :P
    Cena jaka wyniesie obicie tego Boxa to max 45zł(FOLIĄ DIAMOND lub innym zamiennikiem). :]

Pozdrawiam Jaqub13:rastaman:

Last edited: 27.01.2012
    howhigh:D and czarny33 like this.
  2. slimin

slimin Dyskutant

Rozwiazania znane i lubiane ;d Bardzo fajny pomysł z tą składaną szafą ;d Ja obecnie stosuje kartonik :)

3. Clonazepam

Clonazepam Błyskotlwy

Ja obecnie posiadam box-a z kartonu , ale zaintrygował mnie pomysł z wykorzystaniem jednostki centralnej komputera i w tym miejscu pozwolę sobie zadać pytanie ;)
    Jaka odmiana będzie w sam raz do tego rodzaju box-a ?

4. Dawka

Dawka Użytkownik

niska odmiana to white dwarf, low snow, lowridery

5. Punky

Punky Weteran

Głupie pytanie. Na wysokość każdej odmiany wpływa wiele czynników którymi można manipulować. Każda odmiana będzie w sam raz.

6. ciapek

ciapek Forumowy guru

Bardzo dobry pomysł z tą "szafą składaną", o wiele bardziej sie oplaca ;]

7. Pan Dominik.

Pan Dominik. Kumaty

Obecnie stosuje to z komputerem ale dzieki wielki z ta szafka ;*

8. Punky

Punky Weteran

Ja mam z szafki. Tylko że się dziwnie otwiera bo była to szafka pozioma, a teraz stoi pionowo.

9. Eazy-E

Eazy-E Wiedza nadprzyrodzona

pungy pytanie nie glupie, głupia była twoja odpowiedz bo nic nie wniosła do tematu i nie odpowiedziała na pytanie bo informacja ze wzrost zalerzy od wielu czynników to żadna informacja.

Clonazepam. o wielkości, wyglądzie czy kierunku wzrostu decydujesz ty sam odwiedz dział trening i poczytaj

pozdro kod :*

10. Clonazepam

Clonazepam Błyskotlwy

Dzięki za niezbędne info ; )

Nie od wczoraj wiadomo , że Clonazepam i Kodeina się dogadują ;)

11. Eazy-E

Eazy-E Wiedza nadprzyrodzona

Razem smakuje lepiej ;]

12. sadze_stale

sadze_stale Błyskotlwy

No to pod 5. punktem takie nawet fajne. Z kartonu nie ma co, miałem tydzień i się poskładał ... PCBox moim zdaniem najlepszy, zero przypału :)

nasiona marihuany, nasiona konopi